GSC Üyelerinin Kitaplığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinin Kitaplığı

Şahsen insanların kişisel kütüphanelerini çok merak ederim.​
Belki benden başka paylaşmak isteyenler de olur.​

99038dfae62.jpeg
28a743e1b37.jpeg

İlk rafta kalbimi yıllar evvel çalan sevgili Ernesto ve anarşik duygularımın kitapları yer almaktadır, hemen yanına Hitler Bey'i koyarak güzel bir iş başardım ve birkaç tarih alakalı matbu daha mevcut.

72ee61efadd.jpeg

İkinci raf babamın sitem ettiği bir bölüm, şöyle diyor; "Ne o elin papazlarının kitapları felsefe melsefe, bırak oğlum ya." :rolleyes: Bu kitaplardan benim ne anladığımı sanıyor bilmiyorum ama ben bu kitaplardan babamın anladığından farklı şeyler anlıyorum.

147a092e814.jpeg

Üçüncü raf göründüğü gibi. Antropoloji, evrim ve evrenle alakalı.

c81834ddaa4.jpeg

Dördünce raf kitaplığımdaki ve okuduğum az sayıda roman moman barındırıyor, adam akıllı okuduğum ilk kitap Panait Istrati'nin Arkadaş'ı ve şu Şerlok kitabıdır. Özellikle Şerlok ile kitap okumaya başladım diyebilirim, sonraki aldığım ilk kitaplar sanıyorum "Büyük Türk" , "Yavuz" ve "Çakırcalı Efe" kitaplarıydı.

Bu kitabı da kapağı ve kitap adı çok güzel diye aldım. Evet sadece bu yüzden aldım ve halen okumadım. Bir gün okuyacağım, sadece kitabın adı bile bana birçok şey anlatıyor...

Bu kitap rafların herhangi birinde yer alıyor mu bilmiyorum, çok ilginç bilgilerin olduğu garip bir kitap, fazlasıyla severim.

Emek ve para yatıyor burada :confused:

718c47c5f7d.jpeg

2018 - 2019 dergileri var burada da, Aktüel Arkeoloji, Atlas Tarih, Bilim ve Gelecek vb.

Ve yeni kitap siparişlerim:

059a4051b60.jpeg

c8c9c49cb34.jpeg

9068fe83972.jpeg

8a187f0c8d0.jpeg

43780

43781

43782

bu forumda kimsenin eline su dökemem belki ama son zamanlarda kitaplara ilgi duymaya basladim nedense. daha önce hic okumayan biriydim. yilda en azindan 30-40 civari kitap okuma hedefim var. suan bende bulunanlar bunlar. en azindan cahil kalmayip kendimizi daha düzgün bir türkce ile ifade edebiliriz sanirim. faydasi olacaktir. 10 tanesi falan bitti ama siyasete eskisi kadar ilgili degilim sanirim, biraz daha durabilirler :D benim seviyeme göre kitap önerilerine acik oldugumu bildirmek isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 43780

Ekli dosyayı görüntüle 43781

Ekli dosyayı görüntüle 43782

bu forumda kimsenin eline su dökemem belki ama son zamanlarda kitaplara ilgi duymaya basladim nedense. daha önce hic okumayan biriydim. yilda en azindan 30-40 civari kitap okuma hedefim var. suan bende bulunanlar bunlar. en azindan cahil kalmayip kendimizi daha düzgün bir türkce ile ifade edebiliriz sanirim. faydasi olacaktir. 10 tanesi falan bitti ama siyasete eskisi kadar ilgili degilim sanirim, biraz daha durabilirler :D benim seviyeme göre kitap önerilerine acik oldugumu bildirmek isterim.

Almanca yok mu Morphcum

Üst Alt