GSC Yatırım ve Borsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O degil de bu tl nin dalgali yükselmesinden faydalanan var mi, alim satimla kazanan... hangi taktiklerle yapiyonuz...

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Fb hissesi dusunulebilir pazartesi acilista cok sert bir hareket yapmaz ise

Cok yukari tepki zannetmiyorum , cok asagi tepki icin de KY elinde kagit yok

Dikkatle izlenmesi gereken firsat hissesi olabilir

Borsa işinden pek anlamam ama sermaye artırımı işi tehlikeli değilmi hisseler kime gidiyor belli değil birde halka arz edilmemiş en çok hisse bizdeymiş

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alyag da da alimlar basladi , aselsan 19 dan dondu yukari , halkb da firsatlar bitmez

Spor hisseleri biraz firlama da yapabilir ama her daim risktir

Reis, borsadaki hareketlerine her zaman direkt olarak etki etmeyebilir şirkete para girişleri tabi ama Aselsan da bugün 70 milyon dolarlık anlaşma bildirdi KAP'a tık yok:confused:

Yani insan bir en kötü %2-3 bekliyor yukarı yönde bu anlaşmalarla.
Önceden fiyatlanıyor genelde. 19 liradan 23.5 liraya çıktı hızlıca yüzde 20den fazla marj oluşturdu düşünürsek.

Endeksin bu süreçteki artışı yüzde 5 civarında.

Bu hafta iki kagidim da epey yükseldi biri tavan yapti temettu aldım p.tesi nasil açılacak bakalim düşer diye tahmin ediyorum

Önceden fiyatlanıyor genelde. 19 liradan 23.5 liraya çıktı hızlıca yüzde 20den fazla marj oluşturdu düşünürsek.

Endeksin bu süreçteki artışı yüzde 5 civarında.
Evet son 1 hafta-10 günde %20 civarı arttı, yabancı oranı da arttı hissede, anlaşmaları görünce bu yüzden girdi bunlar dedim heralde ama anlaşmalardan sonra da yerinde saydı :D Dediğin gibi önceden fiyatlamış demekki bunları.

Evet son 1 hafta-10 günde %20 civarı arttı, yabancı oranı da arttı hissede, anlaşmaları görünce bu yüzden girdi bunlar dedim heralde ama anlaşmalardan sonra da yerinde saydı :D Dediğin gibi önceden fiyatlamış demekki bunları.
Ben Aselsanın habere tepki verdiğini görmedim. Durur durur 2 gün yeşil yakar 3. gün de açılışta yeşil yakıp eksiye döner genelde böyledir.

Az az artar ama tam artar tarzı hisselerdendir ama, gerçi kasım sonrası gözümdeki değeri bayağı azaldı. Yükseleceğini bile bile almadım 19 liradan.

Fener hissesi cazip , cunku bir kac olasilik fb hissesini kotu bilancoya ragmen firlatabilir

Yargitay karari
Bize cikabilecek bir ek yaptirim
Takimin lige iyi giris yapmasi
CL on elemesinin gecilmesi

Ben fener hissesinin batak sirket olmasina ragmen potansiyel vaad ettigini dusunuyorum

Ozellikle son dususle

Bedelli sürecinde baskılanır bence, zaten onun dışında Ali Koç etkisi gelmeden kendisini gösterdi 48 liraya çıktı hisse, eninde sonunda orta vadede geçer o değeri.

Alıp unutmak lazım ama takiple olmaz o iş.

Besiktas primlendi , GS de dip seviyelere yakin fakat onu hareketlendirecek pek bir haber kalmadi

Yani guzel bir sepet , aselsan, halkbank , fener , koza grubu ve belki yesil yapi ya da gsd holding gibi bir hisse eklenebilir

Yalniz bu tip bir karmadan meden ummak icin biraz kapital gerekiyor , gunumuz kosullarinda yarim milyona yakin bir sermaye olmadan fazla kayda deger bir gelir beklememek gerekir

OHAL'in uzatilmayacagi haberi bugün bayağı olumlu yansıdı epeydir hareketsiz kağıtlar bile endekse dayali yukseldi biraz gelecek hafta kabine belli olacak yine değer kazanacak gibi bakalım kagitlarimiz nasil değişecek..yatrim tavsiyesi değildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt