GSC Yatırım ve Borsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Petkim ve karel uzun vadede üzmez diye dusunuyorum. Petkim malumunuz zaten bu fiyatta olmamalı asla.
Karel yazılım teknoloji iletişim her sey var. Acıkladıkları Faaliyet karı bi önceki yıla gore artısı ortada. Net karını desen 2 kat artırmıs. Gelecegi parlak.
Kişisel görüşüm tabi ki yatırım tavsiyesi degildir:)

Petkim ve karel uzun vadede üzmez diye dusunuyorum. Petkim malumunuz zaten bu fiyatta olmamalı asla.
Karel yazılım teknoloji iletişim her sey var. Acıkladıkları Faaliyet karı bi önceki yıla gore artısı ortada. Net karını desen 2 kat artırmıs. Gelecegi parlak.
ne kdr uzun 1 vade rtash

Thyao için ne diyorsun ? Ben karel veya alcatel almayı düşünüyorum ama thyao da düşünüyorum parça parça

Thyao için ne diyorsun ? Ben karel veya alcatel almayı düşünüyorum ama thyao da düşünüyorum parça parça
Yılın en dusuk seviyelerine geldi. Degerlendirilebilir. Borsa hacimini belirleyen firma zaten o kadar cok islem hacmi var ki. Guncel durum dusen ucak modelinin ucuslarını durdurmus. Gerci cogu havayolu şirketi durdurmus ekstrem bi olay degil bence

Thy 9 liraya inmeden almayın boşuna.

Petkm de 2 ileri 1 geri modunda 3 lira ihtimali hala var. Karel de yükseleceği kadar yükseldi bundan sonra alım noktasına göre karar verilir ona, yoksa yükselişi sınırlı olur.

5-10 sene olayı da boş iş hele de türkiyede.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt