GSC Portal - GSC Yüz Karası Yorumlar Köşesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal GSC Yüz Karası Yorumlar Köşesi

Benim de tokatspor maçı sonrası ontivero burdisso koray günteri falan övdüğüm bir değerlendirmem vardı bulamadım bir türlü açık ara forumdaki en utandığım postumdur var mı bulabilecek bir yiğit ?

burdadır

Hajrovic = Ayaklarina cok hakim, iyi ve isabetli paslar atabiliyor, acayip zeki oyuncu.

Umut Gündogan = Top ayagina yakisiyor, adam eksiltebiliyor, tam bizlik oyuncu.

Telles = Sol bekte banko oynar.

Ontivero = Cok yetenekli, kondisyon ve fizik kalitesi yükselirse iki kanat ve Sneijder'le akariz ligde.

Veysel = Oyun görüsü cok iyi, zeki ve yetenekli bir oyuncu

Koray Günter = Bu cocuktan cok umutluyum, Semih'le birlikte ligde rahat oynar bence. Zaman vermeliyiz ama Dortmund'dan geldigini belli ediyor

Guillermo Burdisso = Tam bizim lige göre, sert ve agresif bir stoper. Ama henüz ligde kritik maclarda seyretmeden konusmak erken bence, sene sonu daha iyisini aliriz.

Salih Dursun = Umutsuz vaka. Cok agir ve temposuz

Oguzhan Kayar = Henüz izleyemedik. Yüksek ihtimal A2 icin alindi.

burdadır

yok renktaş ben konu falan açmıştım yanlış hatılamıyorsam öyle böyle değil kepazelik

alın size en yüz karası yorumlar 1 tane de değil (taha teklere teşekkürler bulduğu için)

teknik bir 10 no değil demiş :D

Cevap: #14 Wesley Sneijder

Fesatlikla bi alakasi yok, eger Ajaxta oynadigi futbolu ve interin sampiyonlarligini aldigindaki gibi oynarsa ne ala ama bi Hagi degil, hatta Haginin yarisi kadar teknik bile degil... Oyun gorusu cok iyi ve paslari cok iyi... Rafael vd Vaart i tercih ederdim ben sahsen

InsaAllah renktas, hepimiz mutlu olur bundan :tiphat:

Benim beklentilerim ile taraftarligimin alakasi?

Vah bana vahhhh :sad007:

Arkadaslar hemen boyle dalmanize gerek yoktu... Yukarida dedigim gibi Sneijderin 2 ozelligi var... Oyunu cok iyi okuyor, goruyor ve guzel paslar atiyor ama Teknik bi 10nr degil Sneijder... Bu yuzden beklentileri karsilayamayacak dedim... Bize teknik bi 10 nr lagzimdi... Mesela R10 gibi... Oyun kilitlendiginde 1-2 adam calimlayip guzel bi orta veya boyle beklenmedik bi anda, aboow neoldu la demin... Dedirtedecek bi oyuncu degil bence... Hemen vurmayin, kendi dusuncelerim :D

albülkadir ömürün bu kadar değerleneceğini o kısa boyuyla etkisiz kalacağını düşünüyordum bir zamanlar beni yanılttı. Gerçi ben önlibero ortasahaları seven adamım. Ortasaha fizikli ve yırtıcı olmayınca ilgimi çekmiyor.
gerçi bu sene 2-3 maçta assist konusunda biraz etkisiz. Trabzon 2 senedir çok paralara adam satıyor ama büyük paraları ömüre veren çıkmadı.

burdadır
Bu ne ya murat ancak bu kadar yanlış öngörü olabilir

Üst Alt