GSC'den Fatih Terim'e Hediye - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Sen 30 milyonun babası, Allah bizi yetim bırakmasın, seni başımızdan eksik etmesin. Grande Sinyor Terim.

Fatih hocam sana bütün güzel kelimeler kifayetsiz kalır.

Başımızın tacısın hocam.Galatasaray sana ne kazandırdıysa sen de en az o kadar bişeyler kazandırmışsındır kulübümüze.

İnşallah seninle beraber geçmişte yaşadığımız nice başarılara yine daha iyilerini ekleyeceğiz.

Bu taraftar kulübe faydası olanı da zararı olanı da iyi bilir hocam kafan rahat olsun.

Elini taşın altına soktuğun için bir kez daha teşekkürler.

Galatasaray markasını en üste taşımaya bu sezon kaldığımız yeren devam edeceğiz hocam hep beraber.Saygılarımı sunarım...

"Kadıköy'ü fetheden Teknik Direktör ne güzel Teknik Direktördür, Kupa'yı alan futbolcu ne güzel futbolcudur"

Hocam sizin ve ekibiniz'in sayesinde başımız eskisi gibi dik yürüyoruz ! Çok uzun yıllar Galatasaray'ım başında olman dileğiyle fatih hocam. Ay lav yu !

Denilecek fazla söz yok adınız Fatih Terim.. Karizmanız yeter hocam.

Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Hocam yıllardır zirvede olmanıza rağmen hala kendinizi geliştirebiliyor ve yenileyebiliyor olmanız bize ilham veriyor. Türk futbol tarihinin daha önce görmediği başarılar ancak böyle bir gelişim ve vizyon sonucu ortaya çıkacak. Sonuçlar ne olursa olsun Türkiye ve Avrupa'da herkesin gıpta ile bakacağı, on yıllar sonra bile efsane olarak anılacak bir takım yaratacağınıza inancımız tam.

Sen ne güzel insansın hocam.

Allah seni başımızdan eksik etmesin,sana ve ekibine başarılar diliyorum.

Fatih hocam, size olan sevgimi ve saygımı kelimelerle ifade edemem..Benim için çok değerli ve çok özelsiniz, bu hayatta güvendiğim ve örnek aldığım ender insanlardansınız.Bana ilk şampiyonluk sevincini yaşattığınız için minnetdarım.Size güvenim sonsuz, başımızda siz varken daha nice zaferlere ulaşacağımızı biliyorum..Azeri türkü olarak sizinle tanışmak en büyük hayallerimden biri..Allah sizi başımızdan eksik etmesin, tüm Galatasaraylılar için çok değerlisiniz...

Bu arada bi önerim olacak. GSCimbom baskılı bir pankart hazırlanıp Terim ile fotoğraf çekinmekte güzel olurdu.

Jupp Derwall'in bu ülkeye futbol adına verdiği en büyük armağanlardan birisi olan sayın Fatih Terim, biz bütün Galatasaray'lıların desteği sizinle beraber. Geçen sezon nice zorluklar içinde kazanılan bir şampiyonluk ve sizin, bu geminin başında olmanız, bizleri, Galatasaray'ı yeniden birleştirdi. Size güvenimiz hiç kırılmadı. Siz gelmeden önce şüpheler vardı, doğru isim olup olmadığınıza dair sorular vardı, ben de hatta bu soruları soranlardandım. Ancak şimdi ne mutlu ki siz takımın başına geçmişsiniz. Size, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim, teşekkür ederim.

Bu arada az önce yazmayı unuttum hem Fatih Hocama hem Abdurrahim Albayrak'a sevgiler ve saygılar iyiki varsınız...

Hoca, bu sezon obur sezon, sonraki sezon - n'aap yap Cristian Eriksen ve Fernando Torres'i bu takıma dahil et

Emir Satriani

Sadece Galatasaray degil, Türk futbolu size cok sey borclu hocam. Iyi ki varsiniz. Allah bundan sonra ayirmasin.

Turkiye ve avrupanin en buyuk taraftarinin arkanizda oldugunu unutmayin hocam.

Savaşın beş kuralı vardır: Ölçme, değerlendirme, hesaplama, kıyaslama ve zafer. Mevzi ölçmeyi, ölçme değerlendirmeyi, değerlendirme hesaplamayı, hesaplama kıyaslamayı, kıyaslama ise zaferi doğurur.Zaferin adıda Fatih Terim dir.

Üst Alt