GSCimbom 12 Yaşında!

Öğle vakti kendime boş bir an bulmuşken mail kutumda oldukça geriye gittim. Hesabımı "not defteri" olarak kullandığım için kendi kendime attığım mailleri (neden böyle yapıyorum ben de bilmiyorum, cc'ye bile kendimi koymuşum bir ara) senelerdir silmedim. Orada GSCimbom maillerine ulaştım. Zamanında site için reklam kovaladığımız mailler mi istersiniz yoksa sitenin barındığı sunucuya isyanlar mı :-)

Ekran Resmi 2018-03-20 14.33.11.jpg

Reklam bağlamak için 2011 yılında gönderdiğimiz istatistiklerden bir PDF eki de çıktı maillerden. O tarihler için gerçekten iyi rakamlara ulaşmışız. :-)

Ekran Resmi 2018-03-20 14.37.51.png

Sonrasında webarchive.org'a damladığımda mart ayının GSCimbom'un kuruluş ayı olduğunu fark ettim. :-)

Ekran Resmi 2018-03-20 14.49.39.jpg

(Sabri'ye Ada'dan kanca :asd:)

Malum admin O.S döneminde, 2006 yılında forum yeni kurulmuşken sanırım ilk üyelerdendim. 2008'e kadar kavga gürültü patırtı öyle bir geçti ki zaman, 2008 ya da 2009 yılıydı tam hatırlamıyorum, Abdullah abi siteyi devralınca sonrasında gerçekten çok güzel bir ortam oluşmuştu sitede.

Bir mail adresi incelemesiyle olay nerelere geldi. Webarcihve'de gezmek benim için çok güzel bir nostalji oldu.

Galatasaray ile birlikte nice mutlu senelere GSCimbom.

Ekli dosyalar

Ben eylül falan diye hatırladığım o aralarda açıyorum yıl dönümü konusunu :D tam gününü bilmiyordum aslında. İyi ki varsın GSCimbom kuruluşumuz kutlu olsun.

10 yıldır elim ayagım gibi bir yer oldu burası, inşallah 10 sene sonra yine hepimiz burda oluruz

Bir cm sitesi vardı oradan görüp üye olmuştuk

cmfmfan gibi birşeydi sanırım oranın sahibi de Oğuz Serdar dı diye hatırlıyorum

Bende stadı canlı yayınlayan aslantepebiz di sanırım oraya üyeydim kendi evim yapılsa o kadar mutlu olurdum herhalde her gün gelişme oldukca sevinirdik:) kapanınca burayı bulmuştum.Sanırım 1 sene ziyaretçi olarak takip etmişimdir sonra üye olmuştum.Yıllar ne çabuk geçiyor nice yıllara diyelim ..

Son düzenleme:
Bende 2012'de üye olmuşum. 6 yıl boyunca 7/12 aktif olmasam da hep kullandığım ve kopmadığım bir platform oldu.

Nice yıllara diyelim.

Üst Alt