GSCimbom 12 Yaşında!

Her zaman cimbomu konuşacağım, cimbomu tartışacağım, gerçek cimbomlularla gülüp ağlayacağım kısacası cimbomu yaşayacağım bir platform aramışımdır. Aranıza geç katılmış bir renktaşınız olarak başta emektarları olmak üzere GSC ailesinin değerli üyelerini tebrik eder nice 12 seneler dilerim...

Geç hem de çok geldim. Tesadüfen geldim; bana forum varlığını hatırlatan radyo programını dinlemesem hiç bilemeyecektim. Ciddi haberleri alıp sıkılınca da iki muhabbet edilen güzel bir yer. 24. Yılı da görür burada oluruz umarım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye olmadan önce misafir olarak transfer nöbetlerini okuyordum. Sneijder transferinden sonra neden üye olmuyorum diye sordum kendime. Sonrası malum.

Geç hem de çok geldim. Tesadüfen geldim; bana forum varlığını hatırlatan radyo programını dinlemesem hiç bilemeyecektim. Ciddi haberleri alıp sıkılınca da iki muhabbet edilen güzel bir yer. 24. Yılı da görür burada oluruz umarım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Reis, sen Forumun beli hallerini kaçırmışın o vakit. Her zaman dilimi bir kategori oluşturabilir. Ufak bir değerlendirme yapayım.

Stone Age: Benim üyelik öncesi zamanı

Bilgi dışı.. bir Admin varmıştı herkese Ban atıyordu.. İst forumun ilk zamanları

Erken Çağ: 08-2011

Başladım dönem ... Lincoln lar, BAM'lar mütevazı gidiyorduk...ama ortam çok güzeldi ... Herkes bilir o yılları. Sosyal Medya bukadar yaygın olmadı zamanlar...

Rönesans: Terim ile 2011/ 2012 Zamanları

Forum yavaşça değişmeye başladı. Yeni üyeler.. yeni nesiler.. daha modern bir platform ve sistem, farklı bir ortam. Baya aktif bir üye kitlesi vardır ve güzel yenilikler muhabbetler gelmişti.

Mevcut GSC:
Kıyaslanamaz farklı bir oluşum ve yapı. Hangisi iyi yahut kötü yoktur kanımca.
Her zamanın halı ve ortamı kendine göre güzeldi...kendir göre zorlukları vardı.

Tekrar dan tebrik edip ..nice GSC dolu yıllar diliyorum

Bakalım yeni zaman ne getirecek...

Son düzenleme:
Zamanında site için reklam kovaladığımız mailler mi istersiniz yoksa sitenin barındığı sunucuya isyanlar mı :-)
Reklam için üyelere mesaj atılması olayı enteresan. 8-10 yıl falan önceydi herhalde, İnsan gençlikte hata yapabiliyor demek ki...

Etik değerler zamanla değişiyor, gelişiyor. Artık 1 kuruş bile manipülasyon istemem örneğin. "0" giderim ama kafam, vicdanım rahat olur.

Bu forum önemli bir kilometre taşı oldu hayatımızda. Dostluklar muazzam. Ne yapmışsak, iyi ki yapmışız.

Vay be ben çok yeniyim. Keşke eskiden katılsaymışım ben donanımhaberin galatasaray futbol bölümünde çok uzun süre takıldım buradan haberim yoktu. Ordaki kitle tam bi kanser kitle iyi ki katılmışım aranıza.

bende üye olduğumda lisedeydim şimdi eşek kadar adam oldum.

son zamanlarda ergen yuvası ve Galatasaray taraftarının getirdiği aidiyettten uzak bir kullanıcı profili olsa da , alışkanlık işte kopamıyor insan..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt