GSCimbom 12 Yaşında!

Reklam için üyelere mesaj atılması olayı enteresan. 8-10 yıl falan önceydi herhalde, İnsan gençlikte hata yapabiliyor demek ki...

Etik değerler zamanla değişiyor, gelişiyor. Artık 1 kuruş bile manipülasyon istemem örneğin. "0" giderim ama kafam, vicdanım rahat olur.

Bu forum önemli bir kilometre taşı oldu hayatımızda. Dostluklar muazzam. Ne yapmışsak, iyi ki yapmışız.
valla çok kralsın abdullah abi
senin sayende çok güzel abiler tanıdık
maça falan gidiyoruz görüşüyoruz
haberin yoktur
bu vesileyle haberin olsun istedim :)

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha nice yaşlara GSCimbom Ailesi.Bu ortam neler gördü neler.Ama ben kendim ile olanı yazayım yeter zaten.
Suan sevgili Eşim ve ben bir zamanlar iki yabancı iken.Hayatimizi birleştirip bir ömür boyu beraber olmaya yemin ettiğimiz ortamdır GSCimbom.
Muthis kalıcı dostluklar edindiğim,7 yıllık evliliğim ve bu guzel evlilikten 3 tane aslan parçası evlatlarımin olmasını sağlayan ortamdır GSCimbom.
Çok güzel kardeşlerim,Abilerim,Ablalarım olmasını saglayandir GSCimbom.
!!!!! Unutma ve Unutturma GSCimbom koskocaman buyuk bir Ailedir !!!!!
Ne anılar vardır bu Ailenin içersinde anlatmaya kalksak sabahlar olmaz ama en büyük güzelliği ise Samimiyettir GSCimbom Ailesi.
Seviyorum herbirinizi.
Saygılar...

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha nice yaşlara GSCimbom Ailesi.Bu ortam neler gördü neler.Ama ben kendim ile olanı yazayım yeter zaten.
Suan sevgili Eşim ve ben bir zamanlar iki yabancı iken.Hayatimizi birleştirip bir ömür boyu beraber olmaya yemin ettiğimiz ortamdır GSCimbom.
Muthis kalıcı dostluklar edindiğim,7 yıllık evliliğim ve bu guzel evlilikten 3 tane aslan parçası evlatlarımin olmasını sağlayan ortamdır GSCimbom.
Ne anılar vardır bu Ailenin içersinde anlatmaya kalksak sabahlar olmaz ama en büyük güzelliği ise Samimiyettir GSCimbom Ailesi.
Seviyorum herbirinizi.
Saygılar...

207016_1021081416235_1003_n.jpg

abi kelimesinin anlamını, senden öğrendiğimiz günlerden bir hatıra abi :)

Seviyorum herbirinizi.
Saygılar...

Ekli dosyayı görüntüle 19379

abi kelimesinin anlamını, senden öğrendiğimiz günlerden bir hatıra abi :)
Kardeşim benim evet gerçekten özel günlerdi.Yillar ne çabuk geçmiş.Ama herşeyiyle güzel günlerdi.

Vay be istediğimi yazıyorum ne küfür yedim, ne linç edildim, ne de atıldım :) Aynı Galatasaray gibisin sen de GSCİMBOM; demokrat...Nice 12 yıllara!!!

Üst Alt