GSCimbom 'a kısa süreleğine ara... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom 'a kısa süreleğine ara...

Cevap: GSCimbom 'a kısa süreleğine ara...

peki Reis orasini kacirmistim iste, eyvallah.. Allahim yardimcin olsun her neyin varsa!!!! sifani bi an once bulur ve kavusursun..

yemisim Sampiyonlugu vallaha.. insan sagligi gibisi yok.. mac suanda umrumda bile degil vallaha.. insanin biyani agrisa, en basit seyleri yapamaz hale geldigimiz oluyor. o zaman basliyoruz sukretmeye halimize.. allahim kimseye kaldiramiyacagi dert vermesin, bu da senin sinavin reis, hayirlisi..

ve herzaman icin SUKUR halimize..

Tabiki, her zaman halimize sükürler olsun.

ilkay çam'ı gstvnetten beri tanırım çok kral adamdır umarım bir an önce sağlığına kavuşur aramıza dönersin ilkay..

Eyvallah Ozan. Ismin tanidik geliyordu bana da her zaman gördügümde, GSTVnet en son girmeye calistigmda kapanmisti su an durumu nedir?

oha, Murat arslan miydi senin nikin eskiden?

Sana oha Salman. Degiseli 1 sene olacak nerdeyse. :)

Tabiki, her zaman halimize sükürler olsun.

Eyvallah Ozan. Ismin tanidik geliyordu bana da her zaman gördügümde, GSTVnet en son girmeye calistigmda kapanmisti su an durumu nedir?

Sana oha Salman. Degiseli 1 sene olacak nerdeyse. :)

valla ben diyorum "bu kim ya, sanirim eskiden üye olmus ama daha yeni yazmaya baslamis biri"

baya sasirdim profiline girdigimde kendi mesajlarimi görünce

neyse, gecmis olsun aga.

yarin sampiyon olursak, baya güzel olur, olamazsakta s... et

saglik ve aileden önemli hicbirsey yok bu dunyada.

Kardeşim ben 1 yıla yakındır girmiyorum oraya.Belki ben gittikten sonra gelmişsiniz.

En son kapatmislardi sike olaylari yüzünden iste, ondan sonra hic girmedim ben, daha dogrusu girmeyi denedim bir kac defa ama ulasilamiyordu sayfaya.

Ondan önce uzun bir süre takilmistim ama orada. Hatta burda Serap diye bir bayan arkadasimiz var yanlis hatirlamiyorsam kendisi de orda Admin veya Moddu.

En son kapatmislardi sike olaylari yüzünden iste, ondan sonra hic girmedim ben, daha dogrusu girmeyi denedim bir kac defa ama ulasilamiyordu sayfaya.

Ondan önce uzun bir süre takilmistim ama orada. Hatta burda Serap diye bir bayan arkadasimiz var yanlis hatirlamiyorsam kendisi de orda Admin veya Moddu.

Olabilir kardeşim.Neyse net alemi küççükmüş demek ki:)

Üst Alt