GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Buyrun tartışalım kimlerin takımımızdan ayrılmasını istediğinizi nedenleriyle beraber.;)

Ayrılmasını İstediğim Oyuncular:

Barış Özbek:Feldkamp dönemindeki Barış değil artık maalesef son Diyarbakır maçı da gösterdi ki Galatasaray'da oynayacak kapasitede değil.S.Türkel'e katılıyorum.

Serkan Kurtuluş:Serkan çok az şans buldu ancak takımda sağbek olarak Uğur ve Sabri yeterli gözüküyor.Serkan'da bir gelecek göremiyorum.

Caner Erkin:Caner tam bir solbek değil hücuma çok acele çıkışları var ve acemice kademe hataları yapıyor.

Serkan Çalık:Serkan sakatlıktan yeni yeni kurtuluyor ancak elimizdeki forvetlere bakarsak sönük kalıyor.Yine de en kararsız kaldığım oyuncu yani biraz daha şans verilebilir ancak Baros,Nonda,Keita,Kewell vs.forvet oynayabilecek oyuncuların yanında sönük kalıyor ayrıca bu takım devre arasında bir forvet mutlaka alacaktır..

Cevap: GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Bence Tobiası yollardım.En azından bir orta saha oyuncusu kontenajanı acık olur.

Ayhan: Bakiyorum su aralar benim gözüme girmek için iyi oynuyor kerrata.

Özbek: Gidebilir.

Serkan Calik ve Aykut

Linderoth: Ama, o'da Ayhan gibi :D

Az kalsin unutuyordum ..

Adnan Sezgin.

Genc oyuncularin ekonomik olarak zaten takima buyuk bir yukleri yok,ayrica her zaman alternatif olarak degerlendirilebilirler.

O yuzden Baris,Serkan vs. nin takimdan ayrilmasinin bi yarari degil aksine zarari olur.

Gökhan Zan:Baştan beri neden alındığını anlamadım zaten.Müdahaleye geç kalıyor hızlı forvetlere karşı hiç şansımız yok.Ağırlığı her zaman defansta tehlike yaşamamıza neden oluyor.Gereksiz yere geri pas atıyor.Baştan beri hataydı.Avrupa için yetersiz

Ayhan Akman:8 seneden beri üstüne katmadı.Gereksiz yere çalım atıp kendi yarı sahamızta topu kaptırıyor.Öne oynayacağına yana yada geriye oynuyor hücuma çıkarken zorlanıyoruz.TSL için yetersiz

Hakan Balta:Bu sene rezalet anlamsız top kayıpları ve gereken mücadeleyi göstermiyor.Avrupa için yetersiz

Mehmet Topal.Fazla umut vermiyor.Ağır kalıyor.Avrupa için yetersiz

Serkan Kurtuluş:1 dk tutmam o adamı.Geldiğinden beri ortada yok

Serkan Çalık.Umut vermiyor.Sakatlık yaşadı.Kiralık verilmeli derhal

Aydın:Kaç seneden beri bekliyoruz.Arda kadar yeteneli denilen oyuncunun bu kadar kendini gösterememesi 2-3 maç sonra ortadan kalkıyor.2-3 için oynayacaksa bu klüp sana fazla

uğur uçar:Sakatlığından sonra çok sabredildi eski gücüne dönmez.2006 daki 4-0 lık fener maçında ferhat la ikisi gözümden düşmüştü.Avrupa için çok çok yetersiz.

Aykut:Kurtarsın kendini yedekte oturmasın.Bu takıma yarar sağlayacak ama o formayı alamayacak.Teklifler varsa değerlendir.

Linderoth:2 sene sabredildi şimdide sözleşme yapılmayacağı söyleniyor.Sadece niye beklenildi bu kadar klüp para basmıyor

Emre Güngör:Bir oyuncu 1 sezonda 5 kez sakatlanıp ilk 30 dk çıkaramazsa bana güven vermez gelecek için

Gökhan Zan:Baştan beri neden alındığını anlamadım zaten.Müdahaleye geç kalıyor hızlı forvetlere karşı hiç şansımız yok.Ağırlığı her zaman defansta tehlike yaşamamıza neden oluyor.Gereksiz yere geri pas atıyor.Baştan beri hataydı.Avrupa için yetersiz

Ayhan Akman:8 seneden beri üstüne katmadı.Gereksiz yere çalım atıp kendi yarı sahamızta topu kaptırıyor.Öne oynayacağına yana yada geriye oynuyor hücuma çıkarken zorlanıyoruz.TSL için yetersiz

Hakan Balta:Bu sene rezalet anlamsız top kayıpları ve gereken mücadeleyi göstermiyor.Avrupa için yetersiz

Aydın:Kaç seneden beri bekliyoruz.Arda kadar yeteneli denilen oyuncunun bu kadar kendini gösterememesi 2-3 maç sonra ortadan kalkıyor.2-3 için oynayacaksa bu klüp sana fazla

uğur uçar:Sakatlığından sonra çok sabredildi eski gücüne dönmez.2006 daki 4-0 lık fener maçında ferhat la ikisi gözümden düşmüştü.Avrupa için çok çok yetersiz.

Aykut:Kurtarsın kendini yedekte oturmasın.Bu takıma yarar sağlayacak ama o formayı alamayacak.Teklifler varsa değerlendir.

Linderoth:2 sene sabredildi şimdide sözleşme yapılmayacağı söyleniyor.Sadece niye beklenildi bu kadar klüp para basmıyor

:eek:mg::eek:mg::eek:mg::eek:mg::eek:mg::eek:mg::eek:mg::eek:mg:

Aykut,Leo Franco,Caner,E.Aşık,E.Güngör,A.Akman,Linderoth,Nonda

Barış : Bu takımın en zayıf halkasıdır.Bi yararı olacağını sanmam.

bu kadar..

Emre Güngör:Bir oyuncu 1 sezonda 5 kez sakatlanıp ilk 30 dk çıkaramazsa bana güven vermez gelecek için

Ver parasını daha iyilerini alsınlar o zaman :rolleyes:;)

Ayrıca Linderoth'u üç senedir sakat sakat beklediysek tam iyileşmişken göndermek biraz salaklık olur.

Kimsenin ayrılmasını istemem...kadrodaki her futbolcu ligin en iyi takımlarında oynayabilecek düzeyde

Aykut Erçetin:Ufuk un alınmasında sonra forma şansı azaldı ayrılması hem ufuk için hemde kendisi için iyi olacaktır

Ayhan Akman: Pozisyonunda ondan daha yetenekli oyuncuların olması ve yaşının ilerlediğini göz önüne alırsak hemde kötü performansıyla beraber gitmesi gerek

Tobias Linderoth: Sürekli sakatlanması ve bir daha sakatlanmamasının garantisi olmadığı için 2 sene boş boş yattığı için oturduğu yerden para kazandığı için kesinlikle gönderilmesi gerek

Serkan Kurtuluş: Sabri ve Uğur un arkasında yedek olarak kaldı ve gelecek için umutta vermedi gönderilmesi gereken oyunculardan.

Sadece gülüyorum buna :2aloh1::asd:

Avrupa için yetersiz dediğin adamı Avrupanın kalburustu takımları takip ediyor haberin ola

Nerden biliyorsun hala takip ettiğini.8 milyon euro ya formunun zirvesindeyken Sevilla'ya gidecekti.Duyuyorsunuz uyduruk gazetelerden inanıyorsunuz.

Hepsi gitsin. Madridli Serkan Kırıntılı, Çelsili Hakan Keleş, Barçalı Cem Beceren, İnterli Mustafa Marangoz gelsin kimse yenemez. Yönetim de gitsin Hıncal Uluç gelsin. Antrenör de Ahmet Çakar olsun. Kesin şampiyonuz.

Şuan takımın en zayıf halkasını bile göndermek bana göre intihardır.

Kadromuz Avrupa için çok yetersiz.

Eğer ki defansa, orta sahaya ve forvete birer tane üst düzey oyuncu alınacaksa

Linderoth ve Serkan Çalık gönderilebilir.

Üst Alt