GSCimbom Ailesi 20.000'e Doğru!

Şu an itibariyle 3.907 üyesi bulunan GSCimbom Ailesi çok yakın bir zaman içerisinde 4.000 üyeye sahip olacak. Geri sayımı bu başlık altından sürdürelim ve büyümemize hep birlikte tanık olalım! Siz değerli üyelerimizin desteğiyle bu noktaya ulaştık. Bütün üyelerimize sonsuz teşekkürler...

Cevap: GSCimbom Ailesi 4.000 Üyeye Ulaşıyor!

Forumun eski haliyle gerçekten dağlar kadar fark var ve bu da düşüncelerini ifade etmek isteyen taraftarlar için şevk verici oluyor, üye olmayıp ta ciddi anlamda forumu takip edenler de var, inşallah bu arkadaşların da katılımıyla her geçen gün daha da büyüyecek GSC forumu.

Toplamda 7194 üyeyemiz vardı ve 8,000 için geri sayacaktık kayıt sayfasındaki Ad-Soyad şeklinde üye olun ibaresi dikkate alınsaydı. :)

Burayı takip ettiği halde üye olmaya üşenen binlerce Galatasaraylı var. Onları üye olmaya teşvik etmeliyiz.

Ziyaretçileri 10 dakikalık bir süre ile kısıtlama şeklinde bir proje vardı, akıbeti ne durumda acaba? Eğer gerçekleştirilebilirse ciddi anlamda üye sayısındaki artış ivme kazanacaktır.

valla üye sayısı beni çok ta ilgilendirmiyor malum Trabzonspor'luyum :)

Ama şöyle birşey de var.Çok fazla üye sayısı benim için birşey ifade etmiyor.Çünkü benim için önemli olan aktif üye sayısıdır.Sitede 50.000 üye olacak ve siteye günde 1000 kişi girecekse pekte anlamı olmuyor gibi.Çok fazla üye sayısı yerine,kaliteli ve aktif üyenin sitelere gelmesi çok daha iyidir diyorum ben.En azından %70 i siteye gelmeli :)

valla üye sayısı beni çok ta ilgilendirmiyor malum Trabzonspor'luyum :)

Ama şöyle birşey de var.Çok fazla üye sayısı benim için birşey ifade etmiyor.Çünkü benim için önemli olan aktif üye sayısıdır.Sitede 50.000 üye olacak ve siteye günde 1000 kişi girecekse pekte anlamı olmuyor gibi.Çok fazla üye sayısı yerine,kaliteli ve aktif üyenin sitelere gelmesi çok daha iyidir diyorum ben.En azından %70 i siteye gelmeli :)

Katılıyorum. Burada aktif üye oranı diğer forumlara göre çok fazla. Ben ilk üye olduğumda bu kadar fazla konu, bu kadar fazla post a karşılık sadece 3-4 bin üye olduğuna inanamamıştım. En az 10-15 bin üyesi vardır diye düşünüyordum.

Sistemsel düzenlemeler için bekledik biraz ve reklam faaliyetlerini durdurduk. Artık onlara yine başlayabiliriz. (Yanlış anlaşılmasın bu kısıtlar içinde bir de ona para ayıracak değiliz, promosyon kodumuz var.)

O promosyon kodunu devreye soktuğumuzda sitemiz 1 ay içinde yeni 5000 civarında tık alacak, %20 sinden üyelik bekliyorum.

Dalyaya giderek yaklaşıyoruz, hafta sonuna kadar 4000 olur diye düşünüyorum.

Üst Alt