GSCimbom Ailesine Teşekkür ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Ailesine Teşekkür !

Cevap: GSCimbom Ailesine Teşekkür !

E peki iddianame beklendi,sonucunda Trabzon da suçlu bulunuldu o zaman şimdi geçerli olan "ülkenin 8 yıl cezalandırılması" geçerli olmuyor mu?

Neresinden tutarsak tutalım iki ucu b*klu deynek.En başından beri çok yanlışlar yapıldı.

UEFA, Beşiktaş 'ın kupayı iadesini pozitif değerlendirdiği için yargıyı bekleme kararı aldı ve onları ihraç etmedi.

Bu sebeple cezalandırmalar öncelikle kulüpler bazında yapılacak, genelleme yada Milli Takımları kapsama gündeme gelmeyecektir.

Hepinizin eline klavyesine sağlık arkadaşlar eğer birileri yavaş yavaş cezalarını çekmeye başlıyorsa bunda sizlerinde emeği var :)

Cevap: GSCimbom Ailesine Tesekkur !

Maillerden birini de ben kendi ellerimle hazırlamış konuya atmıştım, lütfen :evilsmile:

30 tane mail atmıştım, şimdi bir tane daha atayım, teşekkür maili, sonra iftarın gelmesiyle bir keyif cıgarası tüttüreyim :evilsmile:

Bu işin sonu her geçen gün yaklaşıyor.

honorj.jpg

görüntüyü hatırlayamayanlar; Titanic, müzisyenler, orijinali: Gentlemen, it's been an honor to play with you

Adaletin bekçisi olacağız tabii ki! Sizin gibi içten pazarlıklı, iki yüzlü, her türlü etik değerden nasibini almamış ŞİKECİLER bizi anlayamaz!

MAA'nın açıklamaları gösterdi ki mailler işe yarıyor. Hala rehavete kapılmamamız lazım. Gözüken o ki FIFA da devreye girmiş. Onlara da mail yağdıralım.

Üst Alt