GSC Haber GSCimbom Android Özel Uygulaması Yayında!

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir sizlere mobil uygulama tasarlamak için çalışıyoruz.Forumumuzun büyük bir çoğunluğu Tapatalk kullandığı ve kullanmaya alışkın olduğu için bu uygulamayı Tapatalk tabanlı özel bir sürüm olarak tasarladık.Yani mevcut tapatalk uygulamanızdan farkı uygulamamızın bize özel bir ikonu,bize özel ana sayfa rengi(orijinal kulüp rengimiz seçildi),imzası vs var.Bu da üyelerimiz için rahat ve alışkın oldukları bir kullanım sunacaktır.Uygulama şimdilik İngilizce dil ayarında kısa süre içerisinde Türkçeleştirmesini yapıp update yayınlayacağız.

Not : Ayrıca iOS için de bir uygulama hazırlanıyor ancak Apple için mağazadan cevap bekliyoruz halen hazırlandığı zaman onu da duyuracağız.

Uygulamamızın simgesi;

Uygulama ekran görüntüleri;

Uygulamamızın PlayStore mağaza adresi;

GSCimbom Forum – Applications Android sur Google Play

Sizlerden ricamız mevcut tapatalk uygulamanızı kaldırıp artık kendi uygulamamızı kurmanız :) hepimiz için hayırlı olsun.

Önceki konuyu silen arkadaşı tebrik ederim öncelikle.

Uygulamayı kurmanız forumun geleceği için önemli arkadaşlar Tapatalk üzeri girişlerin foruma bir katkısı olmuyor Tapaya oluyor tek katkısı. Bu uygulama üzerinden girmenizi rica ediyorum o yüzden.

IOS da gelecek yakın zamanda.

Sent from my SM-N910C using Gscimbom.Com mobile app

Emeği geçenlere daha önce teşekkür etmiş olmalıydım ama ah şu teknik problemler...
Guzel uygulama olmuş ufak update lerce birlikte kusursuz olacaktır.
İndirin indirtin. Forumumuza forum uygulamamız ile giriş yapalım.

Sent from my LG-D855 using Gscimbom.Com mobile app

hayırlı olsun. gözlerim çok rahatsız olduğu için ben tel den girmiyorum pek ama açılış var dediler geldik

yok mu pasta börek çikolata?

Tapadan daha sade ve hızlı arayüzü de benzer çok iyi olmuş

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

Ilk önce hepinizin emegine saglik.
Tapatalk Android Versiyonu hatalarla dolu ama telefondan takip etmenin en iyi yolu oldugu icin katlaniyordum, o yüzden bu cok iyi oldu.
Tesekkürler.

Evet uygulama tapatalk ile aynı tabanda ancak daha hızlı ve kullanımı daha iyi.Şu an bildiğimiz iki iyileştirme gerekli birisi sekmeler diğeri dil düzenlemesi.En kısa sürede halledeceğiz.

Üst Alt