GSC Haber GSCimbom Android Özel Uygulaması Yayında!

konu içerisinde yenile butonu üst tarafta sabit olursa tadından yenmez..

arama butonu ile yer değişebilir mesela, çünkü çok kullanılan bir özellik değil..

Aynı Tapa ama daha güzel

Yalnız 3D Touch için favoriler,haberler tarzı bir şeyler eklenmeli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Uygulamayi indirdim ama Tag talebimi yarin bulunacagim sayin yoneticilerim.

Gecenin bu saatinde tagte ne yazmasi gerektigine saglikli karar veremem.. Tipki ergenken vucuda yapilan dovme pismanligi gibi gunlerce aglamak istemiyorum.

Yarin gorusuruz hadi byeess;)

Uygulamayi indirdim ama Tag talebimi yarin bulunacagim sayin yoneticilerim.

Gecenin bu saatinde tagte ne yazmasi gerektigine saglikli karar veremem.. Tipki ergenken vucuda yapilan dovme pismanligi gibi gunlerce aglamak istemiyorum.

Yarin gorusuruz hadi byeess;)

Alexa eklentisiyl karistirmisim beyler tag vermenize gerek yok.. Yinede verelim adam emek vermis derseniz asagidakini kullanin,
Onursuz uye

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

An itibariyle forumumuza bir güzellik yaptım arkadaşlar..

Biraz evvel maaile evde toplanmıştık.. Teyzemler, baabmlar ve amcalar ziyaretler gelmişlerdi bizi baktım hepsi gpsten internete giriyor..

Dedim uğraşmayın bizim evde çekmez verin ben size wifi şifrsini yazayım rahatça girin..

Aldım hepsine şifreyi yazdım, eşleri çocukları falan rahat 12 telefon vardır hepsinden girdim gscimbom android uygulamasını kurdum..

Elbette hiç birinin üyeliği yok ama uygulamanın indirilmiş olması bile bence foruma katkı sağlayacaktır. Gençler telefonda farkedip silebilir ama yaşlılar anlamazlar bile ahahah

Amcada fenerliydi iyi girdi ona da.. Küçükken hep beni döverdi zaten Galatasarayı bırakmam için şimdi ödeşmiş oluruz :)

Neyse dostlar sizde elinizi taşın altına sokabilirsiniz. İnanın bunu planlı yapmadım sizde yaptığınız iş ne olursa olsun forumu düşünün..

Mesela gündüzleri işte arka planda hep gsc açık.. Reklam gelirleridir forumu ayakta tutan ben bunun bilincindeyim.

edit: Evde niye açık bırakmıyorsun diye sitem edeniniz olabilir. Sonuçta üyeliğim açık hanım veya komşunun veletleri gelip buraya saçma sapan yorumlar atabilir. Üyeliğimin itibarini sizin gözünüzde düşmesine asla izin vermem..

Son düzenleme:
Indexdeki, mobil uygulama reklamına bayıldım.. Eskiden neydi öyle düz arial yazıydı bu çok profesyonel olmuş..

Kim yaptıysa, parmaklarını nasıl çalıştırması gerektiğini iyi biliyor.. Asıl mesleğim masörlük dese inanın kimse yadırgamazdı bu forumda..

Ve ben iyi masörlere seve seve vucudumu teslim edebilirim..

Üst Alt