GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Sonuna kadar yönetim istifa. Bu yönetim kaldigi sürece Hagi ve Tugay'da harcanacaktir. Hele transfer sezonunda bizi yine komediler bekliyor gibi.

Hmm. Rijkaard gitmese küme düşecektik yani. İlginç.

Konunun özünü anlamayanlar var sanırım. Adnan Polat her demecinde Rijkaard'ın arkasında oldukları yönünde açıklama yapmıştır, bu ve bundan başka bir çok konuda da Galatasaray taraftarına verdiği sözleri tutmamıştır yani bir nevi Galatasaray taraftarını kandırmıştır.

Yıllardır Aziz Yıldırım gibi bir başkanımız olmadığı için sevinmemize rağmen, Adnan Polat o yolda ilerlemektedir. Söylediklerini yapmadığından dolayı, Galatasaray taraftarının gözünde değer kaybetmiştir ve bana göre de artık o koltukta oturmayı haketmiyor.

Burada konu verilen sözlerin tutulmayışıdır. Eğer yapamayacaksan söz vermeyeceksin, her an her şey olabilir demek de bir açıklamadır sonuna kadar kredisi var demek de bir açıklamadır keza transferde de gereken adamları alacağız demek de bir açıklamadır durumumuz kötü bu sene pek transfer yapamayacağız demek de bir açıklamadır. Söylenilmeye korkulan bazı sözler ileride bu kadar güven zedeleyecekse zamanında söylenmemelidir. Adnan Polat bunu uzun süredir yapıyor ve gerçekten ona artık güvenim yok.

Hmm. Rijkaard gitmese küme düşecektik yani. İlginç.

Konunun özünü anlamayanlar var sanırım. Adnan Polat her demecinde Rijkaard'ın arkasında oldukları yönünde açıklama yapmıştır, bu ve bundan başka bir çok konuda da Galatasaray taraftarına verdiği sözleri tutmamıştır yani bir nevi Galatasaray taraftarını kandırmıştır.

Yıllardır Aziz Yıldırım gibi bir başkanımız olmadığı için sevinmemize rağmen, Adnan Polat o yolda ilerlemektedir. Söylediklerini yapmadığından dolayı, Galatasaray taraftarının gözünde değer kaybetmiştir ve bana göre de artık o koltukta oturmayı haketmiyor.

daha ne kadar arkasında dursun 3 lüğü başarı kabul ediyor takım sahasında 4 yiyor takımda ümit görüyorum diyor

Sonuna kadar arkasındayım. Bildiri de çok güzel olmuş ama anlayana, yönetim koltuk sevdasına düşmüş. Bunlar sezon sonu Hagi'yi de gönderir.

Monte Cristo Kontu'ndan bir söz:

İdare ettiği insanları değil de saltanatını düşünen taçlı başların akıl ermez gizli işleri vardır. Etrafını saran ve ondan menfaat koparan dalkavukların çevirdiği işler ise çok daha karanlık ve çok daha adicedir.

sparta roterdam desem

Rijkaard'ın isteği doğrultusunda hangi transferler yapılmış? Ona gerekli destek sağlanmış mı? Altyapıdan Ali Yavaş gibi bir değer gönderildi. Bundan kimin haberi var? En son Jan Derks göreve getirilmişti. Niye? Rijkaard'ın sistemine uyan oyuncular yetişsin, A takıma girdiklerinde sıkıntı çekmesinler diye. Peki bunun meyvelerini ne zaman toplamaya başlayacaktık? 1 buçuk sezon sonra mı? En az 3-4 yıl sonra. Peki Rijkaard nerede? Hiçbir zaman geleceğe yönelik planlar yapılmadı. Sürekli gün kurtarılmaya çalışıldı.

Olay günlük başarılar ya da başarısızlıklar değildir. Adnan Polat Galatasaray yönetimi içerisinde ipleri eline aldığından beri bu takımda tek suçsuz olarak kendisi lanse edildi. Başarısızlıkların faturaları Gerets'e, Kalli'ye, Skibbe'ye, Bülent Korkmaz'a, Rijkaard'a kesildi. Bütün teknik direktörlere "sonuna kadar arkanızdayız" denildi fakat hepsi gönderildi. Hagi'nin de bu güvensizlik ortamına kurban gitmemesini istiyoruz. Olay bu...

daha ne kadar arkasında dursun 3 lüğü başarı kabul ediyor takım sahasında 4 yiyor takımda ümit görüyorum diyor

Futbolcuların bir takım derin olaylara girdiği ortadaydı. Bunu gerçekten görmemek çok zor. Tercümanın açıklamalarını fazla samimi bulmamama rağmen geçen yıldan beri takım içinde bir takım sorunlar olduğunu görmek için kahin olmaya gerek yok.

Bu kulubün yönetimi bu tip olayları daha yakından görüyordur ve eğer önlem almıyorsa işte o noktada sorunlar daha da büyür. O armayı taşımayı haketmeyen oyuncuların sayısı artmaya başlar keza konu sadece Rijkaard da değil bunu açıkladım. Stoch transferinde ayağımızı kaydırdılar diyor Sayın Başkan, ertesi gün Aziz Yıldırım ile kanka gibi takılıyor. Transfer konusunda ayrı bir uyutulduk zaten. Çok fazla konu var düşünürsek. Aziz Yıldırım yıllardır Fener taraftarını kandırdı sportif başarı da gelecek ekonomik başarıdan sonra diye ve 10 yıldır bizim önümüze geçemediler bile.

Adnan Polat da şimdi aynı şeyleri yapıyor.

Yönetim istifa!

Yalanlarınızı da sabotajcı yeteneksizleri de yanınıza alın defolun gidin.Geleceğiyle oynadınız takımın.

Çok ümitliydim Adnan Polattan yıllar sonra belkide herkesin istediği bir başkan gelmişti

Ama bizi yanılttı Sportif başarı olarak sınıfta kaldı

Gereksiz işler yapıp gereksiz tercihlerde bulundu

Lafta hep uzun vadede düşündüğünü söyledi kameralar önünde ama iş icraata gelince tam tersini yaptı

Suçu hiç kendisinde aramadı

Ama istafa etmezler

Çarşı 2 senedir bağırıyodu Demirören istafa diye 2 transfer yapıldı gözleri boyandı

Bizde yeni stada geçince kimsenin aklına gelmez

Gün Gelir gene hoca ıslıklanır yada hak etmeyen futbolcularımız yuhlanır

Camiamız statükocu bir camia.Öyle her kötü günde kongre demek veya her istifa denildiğinde yönetim değişikliği yapmak bu düşünceye ters doğal olarak.

Bu politikanın genel amacı 2-3 günde de değil,yüzyılları aşkın bir sürede kazanılan bir kültürü en iyi şekilde koruyup geleceğe aktarmaktır.Bu Galatasaray Kültürü 'dür.O kadar değerlidirki buna her kulüp sahip olamaz.

Burda asıl olan Galatasaray ın başkanının kim olduğu değil o başkanlık makamıdır.Orda oturan saygısını ve güvenini kaybetsede o makam kaybetmemelidir.

Ancak bu çerçevede bakarsak şuanki yönetimi indirmek için sabırsızlanan ancak orada oturanlara yutkunmak zorunda olan bir camiayı anlayabiliriz.

Ama üzülerek gördümki bu statükoculuk gözleri kör etmeye başlamış bile.Kültürümüzün en önemli damarlarından "vefa" kavramını tek kalemde silip atan ,başkanlık makamına tarihimiz boyunca ilk defa bu kadar saygı,itibar kaybettiren,kulübü bir medya oyuncağına çeviren bir başkana nasıl oluyorda bu kadar dayanılıyor?

İşte burda geleceğimiz için endişelenebiliriz.Neyi koruyup neleri kaybettiğimizi göremez hale gelmişiz.

İstifa.

Fatih Altaylı, Galatasaray'da sezon ortası olağanüstü kongre olmaz demişti. Bende istifa edeceklerini sanmıyorum çünkü TT Arena stadına başkan olarak çıkmak isteyecektir.

Fakat bu konuda GSC'ye tam destek veriyorum tabiki :)

Yani...

Her zaman söylediğim şey benim de. Aslantape'ye çıkmadan Adnan Polat ve yönetimin istifasını beklemek veya istemek iyimserlik...

Galatasaray yönetiminin önemli projelere imza attığını geçmiş yıllara göre pazarlama gücünün daha kuvvetli olduğunu yapılan atılımların mevcut yönetimden öncesine göre çok çok üst düzeyde olduğunu bilen bir taraftar olarak Adnan Polat yönetimini destekleyen bir Galatasaray taraftarı olduğumu bildiriyor ayrıca uzun vakit geçirdiğim ve beğenerek kullandığım GSC forumunun almış olduğu bu kararı desteklemiyorum, mantıklı bulmuyorum.

Galatasaray yönetiminin önemli projelere imza attığını geçmiş yıllara göre pazarlama gücünün daha kuvvetli olduğunu yapılan atılımların mevcut yönetimden öncesine göre çok çok üst düzeyde olduğunu bilen bir taraftar olarak Adnan Polat yönetimini destekleyen bir Galatasaray taraftarı olduğumu bildiriyor ayrıca uzun vakit geçirdiğim ve beğenerek kullandığım GSC forumunun almış olduğu bu kararı desteklemiyorum, mantıklı bulmuyorum.

Ayne bende öyle. Kesinlikle çok saçma bir karar olur. Rijkaardla olmayacağı belliyken sırf Rijkaard kovuldu diye Rijkaardı savunmak için kongreyemi gidilir ya. Rijkaardla Galatasarayın 2 yılı boşa geçmiştir. Yazık olmuştur boşa geçen 2 yıla. Allahtan projeler halloldu. Bundan sonra başkanımızın deyimi ile tünelin ucu gözüktü. Önümüz aydınlık. Bu yıl belki şampiyonluk zor ama imkansız değil.

Galatasaray terbiyesi, Galatasaray kültürü denilen birşey vardır. Bir olgu. Metin Oktay'ın dediği, bir din, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.

Bu Galatasaraylılık dediğimiz olgu, ne tesisleşmedir, ne mali kriterdir ne de sportif başarıdır.

Galatasaray, ne inşaat firmasıdır, ne finans şirketidir, ne de sadece sportif başarının peşinde koşturan insanlar topluluğudur.

Metin'in dediği gibi, din-mezhep gibi yerleşmiş bir inançtır!

Galatasaraylı adam yalan söylemez,

taraftarı söğüşlemez.

Kim gelecek diyorsunuz da,

en azından biri çıkar gelir.

Hiç olmazsa yalan söylemez.

Taraftarı keriz yerine koymaz.

Yönetim İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt