GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Hele dunku Adnan Sezginin Kanalturke Baglanmasi beni daha cok sinir etti gercekten.Gecen Hafta Kaptanimiz Arda Turan, Erman Toroglunun soyledigi terbiyesiz laflar sonrasinda agliyordu, dun ise Adnan Sezgin Erman Torogluyla sakalasip sarhos sarhos konusuyordu.Aklim ermiyor.O kadar kucuk dusuruldu ki anlatilamaz.Yazik Malesef.Umarim Yonetim Istifa eder de kurtulalim,

Hmm. Rijkaard gitmese küme düşecektik yani. İlginç.

Konunun özünü anlamayanlar var sanırım. Adnan Polat her demecinde Rijkaard'ın arkasında oldukları yönünde açıklama yapmıştır, bu ve bundan başka bir çok konuda da Galatasaray taraftarına verdiği sözleri tutmamıştır yani bir nevi Galatasaray taraftarını kandırmıştır.

Yıllardır Aziz Yıldırım gibi bir başkanımız olmadığı için sevinmemize rağmen, Adnan Polat o yolda ilerlemektedir. Söylediklerini yapmadığından dolayı, Galatasaray taraftarının gözünde değer kaybetmiştir ve bana göre de artık o koltukta oturmayı haketmiyor.

Burada konu verilen sözlerin tutulmayışıdır. Eğer yapamayacaksan söz vermeyeceksin, her an her şey olabilir demek de bir açıklamadır sonuna kadar kredisi var demek de bir açıklamadır keza transferde de gereken adamları alacağız demek de bir açıklamadır durumumuz kötü bu sene pek transfer yapamayacağız demek de bir açıklamadır. Söylenilmeye korkulan bazı sözler ileride bu kadar güven zedeleyecekse zamanında söylenmemelidir. Adnan Polat bunu uzun süredir yapıyor ve gerçekten ona artık güvenim yok.

O da Rijkaarda güvenerek bu sözleri vermiştir. Bu duruma düşmeyi kendisi çok mu istedi sanki ama Galatasarayın başarısı için böyle bir karar almak zorunda kalmıştır. Rijkaardla olmayacağını oda anladı ve gerekeni yaptı aksi halde küme düşmemeye oynayan bir takım haline gelmeye başlayacaktık. Bence doğru yapmıştır. Ben yönetimi destekliyorum.

Yönetimin en çok arkasında olan kişilerden biri olarak, bugün 1 dakika bile durmalarını istemiyorum.

Stad dışında verdikleri hiçbir sözü tutmadılar ki hoş o da bana göre Rahmetli Özhan Başkan'ın sözüydü.

Yönetim istifa!

yanınızdayım.Yonetim kume dusmemek icin serdar ozkanı aldı.Kume dusmemek icin pino ve cana yı aldı.Kume dusmemek icin keita yı topalı gonderdi degil mi.Kume dusmemek icin haldunu kovdu.Simdide kume dusmemek icin reikaard ı kovdu??? Bunlar ilk degil zaten gecmisine bir bak bunlar sadece guncel olanları.

At gozlulere diyorum bunu : Korler sagırlar birbirlerini agırlar...

kesin burda olanlar Adnan Öztürk Karşısında Adnan Polatı destekleyenlerdir

YAZIK.

O da Rijkaarda güvenerek bu sözleri vermiştir. Bu duruma düşmeyi kendisi çok mu istedi sanki ama Galatasarayın başarısı için böyle bir karar almak zorunda kalmıştır. Rijkaardla olmayacağını oda anladı ve gerekeni yaptı aksi halde küme düşmemeye oynayan bir takım haline gelmeye başlayacaktık. Bence doğru yapmıştır. Ben yönetimi destekliyorum.

Düz ve boşi konuşuyorson.Adnan Polat yönetiminin yediği teknik direktörlere bak ve öyle gel karşımıza. 7 tane teknik direktör harcamak ne demek arkadaş biri açıklasın? Kan uyuşmadı demeyin? Nasıl bir kan arkadaş bu kimseyle uyuşmuyor?

isim soyisim yonetim iliskisi

Rijkaard'ın gönderilmesi, gönderiliş biçimi, takımı yönetememek, başarısız sonuçlar vs. hiçbiri umurumda değil. Bizim yıllarca koruduğumuz, sakladığımız etik kurallarımız var. Bu kuralları aşan, haddini bilmeyen kim varsa hesap vermelidir. Galatasaray Spor Kulübünün ayakta durması için maddi olanak yaratmak bir hizmettir ancak ekonomiyi düşünüp Galatasaray etik kurallarını çiğnemekte ağır olacak ama hıyanetten ibarettir.

İstifa etmeniz bırakmanız önemli değil, ben hesap istiyorum; hesap verin!

Kendilerine güvenleri sıfır. Bir kere söyledikleri hiç bir şeyin arkasında durmuyorlar. Her şey para değil. Bunu en yakın iki bin sekiz şampiyonluğunda görmüş olmaları lazım. Galatasaray yürekdir, şereftir. İki günde bir farklı açıklamalar yapan. Kendiyle tezat bir yönetim istemiyoruz. Kapıların arkasına saklanan yönetim istemiyoruz. İstifa...

Hepimizin ortak sevgisi Galatasaray'dır buna şüphe yok;

Fakat şuanda özellikle futbol takımı tabiri caizse ölüm döşeğinde kanser bir hastadır, kanserli olan yönetimdir, Sırf bu yönetim başımızda olduğundan ötürü herhangi bir icraate doğru kıpırdıyamamakta ve atılım gösterememekteyiz, Kaç hocaya teklif götürüldüyse "takımın yönetiliş tatzından "dolayı teklifi istedikleri halde geri çevirdi ve çevirmeyede devam edecek. Ateşten gömleği kimse giymiyor ve giymekte istemiyor.

Zor durumda kaldığımızın bilincinde olan Gheorghe Hagi gerçek bir Galatasaray sevdalısı olduğunu biz taraftarlara birkez daha gösterip, bile bile lades olmuştur.

Hiç şüphe yok ki Mali alanda yapılan atılımlar, ekonomik alandaki büyüme ve şirket birleşmesi takdir edilmesi gereken bir istikrarın iradesidir. Ancak Global dünyada ve milyonlarca Galatasaray fan'ının yaşadığı ülkede bu düzeyde olamamak abestir. Zaten bulunulan durum Camianın potansiyel gücünden dolayı olması gerekendir. Eğer bir dünya klübü sıfatı taşınacaksa profesyönel yönetilişle bunlar zaten erişilebilmesi mümkün icraatlerdir.

Klübümüzün yeni yüz ve yeni kanlara ihtiyacı olduğu şu sebepten dolayı gerekmektedir; Klüp senelerce koltuğa tabiri caizse "yapışmış" kişiler tarafında istila edilmiş olduğundan, futbolcusundan, teknik heyetine, doktorundan, divan kurul üyesine, malzemecisinden , vefa bekleyen eski oyuncusuna herkez birbirinin " abisi " yada gönül verdiği, birşeyler borçlu olduğu kişiler topluluğu haline geldi. Gelinen durumda, kökten değişim olmadıkça birer ikişer kişi değişiklikleri hiçbir fayda sağlamamaktadır. Koltuk sevdası Türkiyenin en büyük klübü Galatasaray'ı bu durumlara getirmesindeki en büyük etkendir. Sn. Adnan Polat bir fiil 92li senelerden bu yana yönetimdedir. Hal böyle olunca siyasetteki derin devlet politikasının bir benzerini klübümüzde görmekteyiz, kendisi malesef bileği bükülemez armada durumuna gelmiştir.

Klüp "Biz değerli Büyük Galatasaray taraftarına aittir" ; Taşlar artık yerinden oynamalıdır, herkezin kendi için çalışan bir istihbaratçısının olduğu, sabah söylenilenin öğlen duyulduğu ihanete açık bir camia oluşumuzun yegane sebebi, görevlerin işin ehli kişliler tarafından değil, Bir birilerine samimiyet borcu olan kişiler tarafından mahalli usulle yönetilmesindendir.

Takımın kısa vadede düzlüğe çıkabilmesi için derhal "kanser" olan bölgenin yani "yönetimin " tıp deyiminde kesilerek atılması yani istifa etmesi acilen gereklidir. Bunun bizim için değil Galatasaray için yapılması asli bir görevdir !

GALATASARAY TÜRKİYEDİR !

TÜRKİYEDİR GALATASARAY !

Hepimizin ortak sevgisi Galatasaray'dır buna şüphe yok;

Fakat şuanda özellikle futbol takımı tabiri caizse ölüm döşeğinde kanser bir hastadır, kanserli olan yönetimdir, Sırf bu yönetim başımızda olduğundan ötürü herhangi bir icraate doğru kıpırdıyamamakta ve atılım gösterememekteyiz, Kaç hocaya teklif götürüldüyse "takımın yönetiliş tatzından "dolayı teklifi istedikleri halde geri çevirdi ve çevirmeyede devam edecek. Ateşten gömleği kimse giymiyor ve giymekte istemiyor.

Zor durumda kaldığımızın bilincinde olan Gheorghe Hagi gerçek bir Galatasaray sevdalısı olduğunu biz taraftarlara birkez daha gösterip, bile bile lades olmuştur.

Hiç şüphe yok ki Mali alanda yapılan atılımlar, ekonomik alandaki büyüme ve şirket birleşmesi takdir edilmesi gereken bir istikrarın iradesidir. Ancak Global dünyada ve milyonlarca Galatasaray fan'ının yaşadığı ülkede bu düzeyde olamamak abestir. Zaten bulunulan durum Camianın potansiyel gücünden dolayı olması gerekendir. Eğer bir dünya klübü sıfatı taşınacaksa profesyönel yönetilişle bunlar zaten erişilebilmesi mümkün icraatlerdir.

Klübümüzün yeni yüz ve yeni kanlara ihtiyacı olduğu şu sebepten dolayı gerekmektedir; Klüp senelerce koltuğa tabiri caizse "yapışmış" kişiler tarafında istila edilmiş olduğundan, futbolcusundan, teknik heyetine, doktorundan, divan kurul üyesine, malzemecisinden , vefa bekleyen eski oyuncusuna herkez birbirinin " abisi " yada gönül verdiği, birşeyler borçlu olduğu kişiler topluluğu haline geldi. Gelinen durumda, kökten değişim olmadıkça birer ikişer kişi değişiklikleri hiçbir fayda sağlamamaktadır. Koltuk sevdası Türkiyenin en büyük klübü Galatasaray'ı bu durumlara getirmesindeki en büyük etkendir. Sn. Adnan Polat bir fiil 92li senelerden bu yana yönetimdedir. Hal böyle olunca siyasetteki derin devlet politikasının bir benzerini klübümüzde görmekteyiz, kendisi malesef bileği bükülemez armada durumuna gelmiştir.

Klüp "Biz değerli Büyük Galatasaray taraftarına aittir" ; Taşlar artık yerinden oynamalıdır, herkezin kendi için çalışan bir istihbaratçısının olduğu, sabah söylenilenin öğlen duyulduğu ihanete açık bir camia oluşumuzun yegane sebebi, görevlerin işin ehli kişliler tarafından değil, Bir birilerine samimiyet borcu olan kişiler tarafından mahalli usulle yönetilmesindendir.

Takımın kısa vadede düzlüğe çıkabilmesi için derhal "kanser" olan bölgenin yani "yönetimin " tıp deyiminde kesilerek atılması yani istifa etmesi acilen gereklidir. Bunun bizim için değil Galatasaray için yapılması asli bir görevdir !

GALATASARAY TÜRKİYEDİR !

TÜRKİYEDİR GALATASARAY !

liderliğe yükselirsek aslantepe de farklı skorlar gelirse bu yazılanlar nolacak

liderliğe yükselirsek aslantepe de farklı skorlar gelirse bu yazılanlar nolacak

Arkadaşım 1,5 sezon boyunca Aslantepedeyim gelirsen görürsün benim açımdan ne olacağını, Ben Galatasaraylıyım Galatasaray bağlar beni, dediklerim değişmez, pire için yorgan yakılmaz bizde..

Gitmedikleri başarılı olmalarında etken olmaz, Galatasaray En Büyüktür iyi oynaması ve şampiyonluk kovalaması pek tabi normaldir..

Beni tanımıyor oluşuna veriyorum 2006 yılından beri yazıyorum burada, görüşüm budur. Keşke forumun database si silinmeseydi de okuyup gerçekler hakkında bilgi sahibi olabilseydin yazılarımdan..

Sonuna kadar destek veriyorum. Ne transfer, ne hoca ne de baska bir sey, Galatasaray icin en dogru hamle bu yönetimin gitmesidir.

Nedeni Rijkaard'a bağlayanlar bildiriyi okumayanlardır. Teknik direktörler açısından durumu ele alırsak, yıllardır Galatasaray'da bir güvensizlik ortamı var. Hagi de bu kısırdöngüye kurban gitmesin istiyoruz.

Futbol takımı iki kişinin tekelinde değil, teknik direktörün istekleri doğrultusunda yönetilsin istiyoruz.

Her başarısız sonuçta kurban olarak teknik direktör gösterilmesin, yapılan yanlışlar kabul edilsin istiyoruz.

Adnan Sezgin'in kaos olduğunu kabul etmeyen yoktur sanırım, Adnan Sezgin gitsin istiyoruz. Haldun Üstünel gibi değerler böyle adamların yüzünden silinip gitmesin istiyoruz.

Galatasaray'ın geleceği ile ilgili sağlıklı planlar yapılsın istiyoruz.

Lütfen bildiriyi okuyun...

Helal Olsun GSCimbom Yönetimi.Ama biraz geç kalındı.Tabiki zararın neresinden dönülse kardır.%100 destekliyorum sizi..

binlerce kez imzami atiyorum

yoksa hagi gibi kalan tek kahramanimizida egolarina yem edecekler

dun aksam sezgini dinledikten sonra anladimki bu adamlarin baska hesaplari var

Adnan sezgin diyorki

benim hakanla gorusuldugune dair bir bilgim yok :) gorusmedim diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt