GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

GSCimbom 8 OCAK Perşembe Altay - Galatasaray Organizasyonu

Buluşma Tarihi:
8 OCAK Perşembe

Buluşma Saati: 14:00

Buluşma Yeri:Sevinç Pastahanesinin önü

Caner Bayrak(Geliyor)

Emre Ateş(Statda)

Murat Altun(Statda)

Emre Göksüner(Geliyor)

Aydın Aksu(Geliyor)

Fatih Kurt(Haber alınamıyor)

Barış Erenler(Statda)

NOT:Storenin önünde buluştuktan sonra stada bilet almaya gidilecektir.

NOT:İletişim kolaylığı açısından cep telefonu numaranızı Caner BAYRAK adlı üyeye göndermeniz hem bizim için hem de sizin için iyi olacaktır.

Tamamdır caner zaten önceden bir buluşma ayarlamalıyız bencede. Önceki forumda malesef ilgi olmamıştı zaten buluşmanın olacağı günden 1-2 gün önce forum kapanmıştı. Bu sefer ben ilginin artacağına inanıyorum.

Maça 1 aydan az süre var hafta içi olması belkide katılımı düşürecek bir faktör gibi durabilir. Ancak arkadaşlar bildiğiniz gibi Galatasarayımız malesef yıllardır bir tek İzmir takımının olmayışı nedeniyle ancak özel maç olacakta kupada İzmir takımıyla eşleşecekte o şekilde takımımızı canlı canlı izleme şansına erişiyoruz. Bence ertesi gün okul da olsa işte olsa katılımınızı bekliyorum. Sonuçta tek günlük bir şey ve bunu gönül verdiğimiz Galatasarayımız için yapıcaz. Ayrıca arkdaşlar maç öncesi buluşma içinde sizden katılım bekliyorum o konuyuda birazdan açarım. İzmir'e sessizlik hiç yakışmaz.

Tamamdır caner zaten önceden bir buluşma ayarlamalıyız bencede. Önceki forumda malesef ilgi olmamıştı zaten buluşmanın olacağı günden 1-2 gün önce forum kapanmıştı. Bu sefer ben ilginin artacağına inanıyorum.

Maça 1 aydan az süre var hafta içi olması belkide katılımı düşürecek bir faktör gibi durabilir. Ancak arkadaşlar bildiğiniz gibi Galatasarayımız malesef yıllardır bir tek İzmir takımının olmayışı nedeniyle ancak özel maç olacakta kupada İzmir takımıyla eşleşecekte o şekilde takımımızı canlı canlı izleme şansına erişiyoruz. Bence ertesi gün okul da olsa işte olsa katılımınızı bekliyorum. Sonuçta tek günlük bir şey ve bunu gönül verdiğimiz Galatasarayımız için yapıcaz. Ayrıca arkdaşlar maç öncesi buluşma içinde sizden katılım bekliyorum o konuyuda birazdan açarım. İzmir'e sessizlik hiç yakışmaz.

telefon numaranı aldım haberleşiriz haydi izmirliler bu kadarmıyız?

iş yerindende 19:00 da paydos ediyoruz zor olacak ama imkansız değil 2 senede bir geliyor zaten buraya onuda kaçıramam

Yalnız bir şekilde o gün erken gitmek gerekebilir bilet almak için. Ayrıca stada girerkende kuyruk olacağından eminim. Murat sen kaç gibi çıkıyorsun işten yani en azından maç saatinden 1 saat önde gelebilir misin stada?

Evet geleceklerin listesini oluşturalım. Şu anki katılım:

Emrah Şahin

Caner Bayrak

Emre Ateş

Murat Altun

Emre Göksüner

Emrah iş durumundan dolayı sorun olabilir demiş. Akşam çalışma durumu falan mı oluyor Emrah?

Üst Alt