GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri...

Sevgili Bursa 'lılar.

Yakın gelecekte Bursa 'lı GSCimbom 'lular olarak bir organizasyon gerçekleştirelim. (Önceki forum 'da bunun temellerini atmış ancak forum çökünce aksiyona geçememiştik. :()

Ben şahsen organizasyon işini İstanbul 'lu ve İzmir 'li arkadaşlardan daha iyi yapabileceğimizi :p düşünüyorum.

Önerileriniz varsa, bu konu altında belirtebilirsiniz. Ben başlıyorum;

- Starbucks 'ta buluşma (10.01.2009 Cmts 14.00)...;)

Cevap: GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri...

Bursada Starbucks'mı var :rolleyes:

Yuh. Hemde çok var. Benim hatırıma 5 tanesi geliyor örneğin. ;)

Ama organizasyon önerilerine yeni bir tane ekleyeyim, sizde olmayan birşey olsun. :D

Uludağ 'a "günübirlik snowboard yada kayak" turu.

(Bilmeyenlere de 10 dakikada itinayla öğretilir ;).)

maalesef 10 şubat civarına kadar Bursa'da olamayacağım. ayrılalı 1 hafta olmadı ordan:) ama organizasyon için elimden gelenleri yapmaya çalışacağım...

Zamanım olduğunda "Güzel Bursa" m ile ilgileneceğim.

İstanbul ve İzmir 'e de saygımız sonsuz tabii. :p :D

Sevgili Bursa 'lılar.

Yakın gelecekte Bursa 'lı GSCimbom 'lular olarak bir organizasyon gerçekleştirelim. (Önceki forum 'da bunun temellerini atmış ancak forum çökünce aksiyona geçememiştik. :()

Ben şahsen organizasyon işini İstanbul 'lu ve İzmir 'li arkadaşlardan daha iyi yapabileceğimizi :p düşünüyorum.

Önerileriniz varsa, bu konu altında belirtebilirsiniz. Ben başlıyorum;

- Starbucks 'ta buluşma (10.01.2009 Cmts 14.00)...;)

biz İzmirliler bugün 8 kişi olduk:p

24 Ocak 'da GSCimbom üstyönetiminin tertiplediği bir toplantı olacak ve arkadaşlarımız güzel Bursa 'mızı tanıyıp, İskender 'i Bursa 'da yeme zevkine nail olacaklar. :D

Tüm Bursa 'lılara duyurulur.

evet Bursa'daki arkadaşların herhangi bir önerisi yok mu yani hiç? ben de buralardayım hem 1 aya yakın bir süreliğine:)

tanışma amaçlı bir buluşma gerçekleştirsek katılmak isteyen arkadaşlara göre bir zaman ayarlanır sanırım. katılabilecek arkadaşlar isimlerini yazarlarsa sevinirim...

Üst Alt