GSCimbom Dershanesi


Üniversite, liseler ve her türlü eğitim ile ilgili merak ettikleriniz paylaşmak istedikleriniz artık tüm forum tarafından yardımlarla çözülecek arkadaşlar.LYS, DGS, KPSS, YDS, SBS aklınıza gelen tüm sınavlar ve derslerle ilgili burada birbirimize yardımcı olacağız.Bu konunun 3 yıl sonra tekrar dönmesini sağlayan adminlere teşekkür ederim.Buyrun arkadaşlar GSCimbom Dershanesi açılmıştır..
 
Cevap: GSCimbom DershanesiArkadaşlar zaman olarak biraz geç olabilir ancak önümüzdeki yıl LYS, KPSS, SBS gibi sınavlara hazırlanacaklara bir önerim var. Dershaneye gidemiyorsanız veya gidiyor ama ek kaynak istiyorsanır. Yeni keşfettiğim bir siteyi öneriyorum. Videolarla ders anlatımları var.

Eğitim, YGS, LYS, SBS, KPSS, Dershane, Ders Videoları izle öss sbs soruları | video dersler online dershane sınav soruları duyuruları | Ana Sayfanot: Daha fazla da yazmak istemiyorum bu kadarını özel izinle yazdık. Farklı site önerilerinde bulunmayalım isteyenler birbirine pm atarlar. Çünkü sitemizde reklam yasak. Suistimal etmek istemem.
 
Cevap: GSCimbom DershanesiGerektiğinde hiç çekinmeden üstün tecrübelerimden faydalanabilirsiniz. :cool:
 
Cevap: GSCimbom DershanesiBen de bütün biyoloji sorularına talibim, ayıptır söylemesi Tübitak derecem var da.. :asd:
 
Cevap: GSCimbom DershanesiÜniversiteler ile ilgili soru sormak isteyenler bana sorabilirler, özellikle İTÜ konusunda her konuda yardımcı olmaya çalışırım. Diğer yandan Elektrik - Elektronik konularında da yardımcı olabilirim isteyene. Not falan arayan olursa da söylesin varsa paylaşırız.
 
Cevap: GSCimbom DershanesiBen de tıp fakültesi konusunda yardımcı olabilirim..Özellikle de başka bölümlere çok iyi yönlendirme yaparım..:D Namık senle tanıştığımızda sarı üyeydin şimdi süper moderatör olmuşsun çok ayıp etmişsin..:D
 
Cevap: GSCimbom DershanesiGözükmüyordun Hakan bayağıdır, yata yata tıpın bitmeyeceğini farkedip derslere asıldın anlaşılan. :)Okul biraz yoğundu, bir de malum Galatasaray bu sene biraz üzdü herkesi, buradaki tartışmalara arada göz gezdirdim baktım yorum yapılacak gibi değil pek ben de aktif olmadım o yüzden..:) Cuma mezuniyet var bitiyor okul sonunda, daha sık görüşürüs artık..
 
Cevap: GSCimbom DershanesiArkadaşlar finaller nasıl gidiyorn?Liseli renktaşlar ciddi anlamda unuttum sınav tarihlerini sorum sizlere de ortak olsun sınavlar ve karneler nasıl :)
 
Cevap: GSCimbom Dershanesiburaya fenerli gelirse noluyo ya merakımdan soruyorum...hocalar falan da cimbomlu heralde?
 
Cevap: GSCimbom Dershanesiburaya fenerli gelirse noluyo ya merakımdan soruyorum...hocalar falan da cimbomlu heralde?Hocam burada hoca-öğrenci durumundan çok paylaşım amacındayız. Forumda Fenerli olduğu halde güzel yorumlar yapan arkadaşlar da var. Bilgi birikimlerimizden yararlanmak ister veya fayda sağlamak isterse kimseye git diyemeyiz.
 
Cevap: GSCimbom DershanesiTekrarlamakta fayda var diye düşünüyorum.Meslek Yüksek Okullarında 2. sınıf öğrencilerinin Lisans bölümlerine geçişi için yapılan Dikey Geçiş Sınavı başvurularında

son 4 gün..
 
Üst Alt