GSCimbom Dershanesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Dershanesi

4eb85aa20554c17c0e0061dd2bf1ec64.jpg

beyleer bi el atın turetemedim bile

simetrik

statik ders notu olan varmı elinde Yapısal analiz-mesnetler falan
açıklayıcı bi not lazım yoksa bendede var.

bu arada ne garip bi bölümü secmisim arkadas 1.sınıf 2.dönemde böyle zorlanacaksak işimiz var.(son güne bırakıyoruz ondanmı acaba)

zorlanmadan olmaz ki bu iş hoca kendi ağzıyla kaç defa diyo bu derse min 50 saat çalışmanız lazım ek 2-3 kaynaktanda yararlanmanız lazım yoksa kalırsınız diyo.
bunları yapmayıncada hazin son yakınlasıyor gitgide :D

nerdeydin sen hangi üni ?
Osmangazi, sen? Ben derslerin yarısına girmedim vize 40 final sonucunu bekliyorum büyük ihtimal kaldım büte :D

gençler bu arada şunu söyleyeyim, bakın 1 hafta içinde mezun oluyorum, bu ders sınav muhabbetlerinde hiç kimseye inanmayın derim.binbir yalan dolan döner ortalıkta.

yani klasik olacak ama öğrenmeye bakın.statiğin temelini iyi alın ki ileride dönüp çalımak zorunda kalmayın.statiği öğrenemezseniz, seve seve döneceksiniz geri.kaçışı yok.

aynı şekilde yapı 1-2 ve betonarme proje hep birbirine bağlı.temeli de statik zaten.

Arkadaşlar şuanki boşluğumdan yararlanıp çatpat'da olsa kendi çabamla yeni bir dil öğrenmek istiyorum.
Üst düzey olmasına gerek yok kursa vs. gitmeyeceğim

İtalyanca-Fransızca arasında kararsızlık yaşıyorum siz ne düşünüyorsunuz,öğrenmek için kitap konusunda fikri olan ?

Üst Alt