GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar,Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte forumda transferden başka bir şey konuşulmamaya başlandı. Biz de zaman geçirecek, eğlendirecek birtakım oyunlar düzenlemeye karar verdik GSCimbom olarak. Bu yarışmamız bittikten sonra da değişik yarışmalar düzenleyeceğiz. Ve ilk yarışmayı da yapmaya karar verdik. Yarışmamız ''GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması.'' Geçtiğimiz yaz aylarında forumda olanlar hatırlayacaktır ki daha önce de bu yarışmayı yapmıştık ve katılım üst seviyede olmuştu, zevk de alınmıştı. Sizler için de zaman geçirebileceğiniz, eğlenebileceğiniz bir yarışma olacaktır.Oyunun Formatı:1-) Yarışmada şu an için 26 kişilik bir kontenjan belirledik. Katılımın azlığına veya çokluğuna göre bu sayı azalabilir veya artabilir.

2-) Yarışma gerçek Eurovision Şarkı yarışması formatında olacak. Her üyemiz beğendiği şarkılara göre 12, 10, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 ve 1 puan verecek. Puanlar, başvurular bittikten sonra belirleyeceğimiz yönetici arkadaşlarımıza gönderilecek.(Özel mesajla) Yönetimde benimle birlikte bulunan 2 arkadaşımızın da olacağı 3 kişilik bir jüri olacak ve bizlerde puan vereceğiz. Bizler de puanlarımızı verdikten sonra, hangi üyenin hangi üyeye kaç puan verdiğini ayrı bir konu açtıktan sonra paylaşacağız.

3-) Şarkı kısıtlaması yok. İlla geçtiğimiz senelerdeki Eurovision şarkıları olması zorunlu değil. Katılmanız halinde her türlü şarkıyla katılabilirsiniz. (Güncel ve dinlenen bir parça olması, size puan getirmesi için yararınıza olacaktır.)

4-) Yarışmaya katılmak isteyen üyelerimizin bu konuya katıldığına dair mesaj atması gerekmektedir.Not: Sormak istediğiniz bir soru varsa, bu konu altından belirtebilirsiniz. Oyunun amacı dışında bir mesaj atmayınız.Katılacaklar:1-) Alemdar İbaret

2-) Melih Açıkgöz

3-) Yunus Can

4-) Caner Birincibubar

5-) Bora Cengiz

6-) Selim Birlik

7-) Oktay Karaca

:emrah: Bahadir Battal

9-) Oğulcan ACAR

10-) Mustafa Yavuz

11-) Berat YESİR

12-) Emre Bahçivan

13-) Özgür Ayten

14-) Arif Ulu

15-) Metin EREN

16-) Oytun Beda

17-) Kenan Soydabir

1:emrah: Arda Yildiz

19-) Ergün DURAN

20-) Arda Duman

21-) Uğur Öztürk

22-) Mesut İnan

23-) Sercan Horozcu

24-) Murat Urhan

25-) Mert Keskek

26-) Deniz Acar

27-) Mert AKIN

28- Alpay Asma

29-) Selim Aydemir

30-) Yiğit Can Kaplan

Şarkı paylaşım konusu ;https://www.gscimbom.com/forum/gsci...n-sarki-yarismasi-sarki-paylasim-basligi.html
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı YarışmasıGUZEL, ben diyelim Iphoneda cektim (sesim berbattir) o ayri bir konu.. buraya bilgisayardan nasil yukleyecegim? yukleme imkanim varmi direk? yani Youtube'a yukledikten sonra rezil olurum oyle zor olur diye..
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı YarışmasıKatılmak istediğiniz şarkının Youtube, Dailymotion gibi linklerini açılan konuda paylaşacaksınız arkadaşlar.
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı YarışmasıBen de varım, yalnız şarkılar isim üzerinden paylaşılmasın, Eurovisiondaki gibi eyyam olmasın
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışmasıkatilmak isterim sahsen ama sesim berbat la.. youtube koyarsam rezil olma olasiligim cok yuksek yahu..bu aradaGoruntulumu goruntusuzmu?Goruntulu olacaksa.. bi dans grubu ayarlayim arka plana.. forumda abaza cok manyak puan toplarim..neyse goruntusuz olacak galiba?
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı YarışmasıSeçtiğimiz şarkıyı ne zaman ve nasıl size ileticez ?Başvurular tamamlandıktan sonra konu açacağız ve herkes oraya katılmak istediği şarkının ismiyle birlikte linkini koyacak. 1. kişiden başlayıp 26. kişiye kadar herkes şarkısının linkini koyacak. Ön sıralardan katılmanın bir avantajı var. Şöyle bir örnek vereyim; 1. sıradan katılmak istediğini beyan eden arkadaşımızın şarkısıyla diğer üyelerimiz yarışmaya katılamazlar. Ona göre birden çok alternatif üretin ki sizden önceki birisi sizin katılmak istediğiniz şarkıyla katılırsa çok fazla oyalanmadan bir alternatifiniz olsun.
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı YarışmasıBaşvurular tamamlandıktan sonra konu açacağız ve herkes oraya katılmak istediği şarkının ismiyle birlikte linkini koyacak. 1. kişiden başlayıp 26. kişiye kadar herkes şarkısının linkini koyacak. Ön sıralardan katılmanın bir avantajı var. Şöyle bir örnek vereyim; 1. sıradan katılmak istediğini beyan eden arkadaşımızın şarkısıyla diğer üyelerimiz yarışmaya katılamazlar. Ona göre birden çok alternatif üretin ki sizden önceki birisi sizin katılmak istediğiniz şarkıyla katılırsa çok fazla oyalanmadan bir alternatifiniz olsun.benide yaz Atakan Reis.. yazki bakalim sesimiz nasil..
 
Cevap: GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışmasıkatilmak isterim sahsen ama sesim berbat la.. youtube koyarsam rezil olma olasiligim cok yuksek yahu..bu aradaGoruntulumu goruntusuzmu?Goruntulu olacaksa.. bi dans grubu ayarlayim arka plana.. forumda abaza cok manyak puan toplarim..neyse goruntusuz olacak galiba?Anlatamadım galiba. :eek: Şarkıyı siz söylemeyeceksiniz. Atıyorum Pitbull'un bir şarkısını mı çok seviyorsunuz? Katılmak isterseniz onunla, o şarkının linkini konuya cevap olarak yazacaksınız, yapacağınız şey sadece bu kadar. Siz söylemeyeceksiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt