GSCimbom Frikik Turnuvası | Şampiyon Ömer Çular !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Oynaması gayet kolay ve eğlenceli bir oyun bir kaç antremanla çok iyi bir frikik ustası olabilirsiniz. ;)Oyun online olarak aşağıda ki siteden oynanacaktır. Turnuva başlayana kadar siteye girip antreman yapabilirsiniz veya oraları karıştırabilirsiniz her şey keyfinize kalmış istediğinizi yapmakta özgürsünüz ama turnuvaya katılacaksanız antreman yapmak oyun için yararınıza olacaktır.


KURALLAR;1. Turnuvaya buraya mesaj atan herkes katılabilir.

2. Turnuvamız her turnuvada olduğu gibi eleme usulü olacaktır

3. Oyunlar Semi Pro seviyesi olarak oynanacaktır. (3 kişilik baraj yani)

4. Karşılıklı 5 frikik kullanıyorsunuz ve bu frikikler sonunda en çok gol atan kazanır.

5. Yarışmacılar turnuvada mouse veya touchpad kullanabilirler :)

6. Rakibi gelmeyen oyuncu direk tur atlar.

7. Kayıtlar 7 AĞUSTOS CUMA sona erecektir.

8. Takıldığınız yer olursa PM atabilirsiniz.

9. Son olarak oyuna herkes forumda kullandığı nick ile katılacaktır.

10. Rakibinizle pm yoluyla irtibata geçip maçınızı belirtilen güne kadar istediğiniz zaman da yapabilirsiz.

11. Rakibi gelmeyen oyuncu bu alana mesaj atması durumunda üst tura çıkar.

12. Maç sonucu'nun sayfası Paint Screen ile alınıp buradan bize ulaştırılacaktır.Not 1: Şampiyon olan katılımcıya 1 ay renkli tag hediye edilecektir.Not 2:Kuralar, Noter ve Bilgisayar eşliğinde başvuru tarihinden birkaç gün sonra çekilecektir.
Herkese şimdiden bol şans. Fair Play çerçevesinde maç geçirmenizi diliyoruz.. :D

-----> OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
1. TUR SONUÇLARI;
Ömer Çelik - M.Rasit ÜNVEREmre Karataş - iLkhan SeymenBurak Eren - Cenk YelkenciGörkem Akıtürk - T.Cem MARALEgemen Uluerciyes - Tugay KoçOsman Korkmaz - Görkem KARAKÖSEGürkan Akdeniz - Onur HayırogluSinan karabasan - Tolga SavaşkanEmre Ates - iSMaiL ZoRGöktürk Mustafa Sert - Tunç KıyamçiçekUmut Yaşar - Tamer İpekgülBurak İlhan SÖZGEN - Serkan DemirayÖmer Cular - Emre AlparslanYunus Can DUBLEN - Uğur ÖztürkRefik Akkülah - Deniz ÖzerYusuf LAÇ - Kaan ACARÇağlar İpekli - Sinan ArslanDemirhan Ozalp - Ertuğrul TopcuOrkun Akyıldız - Mert ErakMustafa Yanar - fatih can
Not: Egemen Uluerciyes isimli katılımcımız bu başlığa en azından bu başlıkta rakibi ile görüştüğü için 2. tura çıkmıştır bilginize. Birazda 18 kişiye ulaşmak için mecbur kaldık. Bunun içinde en uygun aday Egemen kardeşimiz bana göre. Tepkileriniz için şimdide teşekkürler. Kusura bakmayın:)
2. TUR EŞLEŞMELERİ;
Refik Akkülah - Tugay KoçErtuğrul Topcu - Egemen UluerciyesOrkun Akyıldız - Ömer ÇularMustafa Yanar - Burak İlhan SÖZGENOsman Korkmaz
- iSMaiL ZoRTunç kıyamçiçek - Ömer ÇelikUmut Yaşar - T.Cem MARALKaan ACAR - Onur HayıroğluSinan Arslan – Burak ErenÖNEMLİ NOT: Karşılaşmalar cuma günü gece saat 24:00'a kadar tamamlanacaktır.ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ;Sinan Arslan - Umut YaşarOsman Korkmaz - Refik AkkülahÖmer Çular - Ömer ÇelikOnur Hayıroğlu - Burak İlhan Sözgen

ÖNEMLİ NOT: Karşılaşmalar Pazar gece saat 24:00'a kadar sonuçlandırılmalıdır!

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ;Ömer Çular - Osman KorkmazOnur Hayıroğlu - Sinan Arslan

NOT: Karşılaşmalar Perşembe günü saat 24:00'a kadar tamamlanmalıdır.FİNAL KARŞILAŞMASI

Ömer Çular - Onur HayıroğluNOT: Karşılaşma 28 Ağustos Cuma saat 24:00'a kadar tamamlanmalıdır..
 
Cevap: GSCimbom Frikik Turnuvası1.5 yıl kadar önce bu oyunun kralıydım ya 1.5 yıl aradan sonra oynayacağım. Bakalım.
 
Cevap: GSCimbom Frikik TurnuvasıKonu açıldığından beri 50 defa oynadım. En yüksek puanım 1972 oldu, Sabri 'nin biraz hallicesi yani:p Bu yüzden katılanlara başarılar, ben katılamıyorum. Burak benim favorim bu turnuvada.
 
Cevap: GSCimbom Frikik TurnuvasıBen 1-2 gün idman yapayım eski formuma kavuşurum. Çok iddalıyım, tek rakibim Atilla Çelik olur. Onu da getireceğim buraya :) Meydan okuyorum kendisine.
 
Cevap: GSCimbom Frikik TurnuvasıBen bu oyunu öğrenene kadar ohooo seneler geçer :asd:Benim ismimi silerseniz sevinirim.Beceremem rezillik olmasın :)
 
Cevap: GSCimbom Frikik TurnuvasıKatılın arkadaşlar hepiniz, maksat eğlence. Eskiden bu oyunda bizde turnuvalar yapardık çok eğlenceli geçerdi.
 
Cevap: GSCimbom Frikik TurnuvasıBurak için benim favorim dedim. Hemen 2 maç yaptık yendim 2 maçtada. Büyük ihtimalle bilerek yenildi beni gaza getirmek için:DBeni de yazarsanız sevinirim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt