GSCimbom Frikik Turnuvası | Şampiyon Ömer Çular ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Frikik Turnuvası | Şampiyon Ömer Çular !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Frikik Turnuvası

Bu arada Multiplayer'de karşılıklı 5'er vuruş yaparak oynayacağız dimi bu oyunu.

Emre Alparslan ile güzel bir hazırlık turnuvası yaptık 3-0'dan dönüp 4-3 kazandım ama bizim yapacağımız maçlar derbi gibi kimin ne yapacağı belli olmaz :) Final bu ikilinin.

Emre Alparslan ile güzel bir hazırlık turnuvası yaptık 3-0'dan dönüp 4-3 kazandım ama bizim yapacağımız maçlar derbi gibi kimin ne yapacağı belli olmaz :) Final bu ikilinin.

Maçın 50. dk sından sonra dizginleri Burak eline aldı.Golü erken bulduk ama skor üstünlüğümüzü koruyamadık. Psikolojik olarak karşı takıma etkilemek istedik ama istediğimiz gibi gitmedi. Şanssız goller bulduk kalemizde. Önümüzdeki maçlara bakacağız :D:D

Ömer bey eğer sizde isterseniz ilk maçı sizinle karşılıklı yapmak isterim.Hodri meydan diyorum.Sonra birde soda ikram ediceğim söz :asd:

Çok saygısızsın biliyormusun?Seni adam diye karşıma alıp konustugum kabahat iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt