GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Evet abilerim kardeşlerim daha önce yapılmaya çalışılmış fakat yapılamamış bir organizasyonu başlatma çabasındayım.

Daha gerçekleşir mi gerçekleşmez mi bilmediğim için gün belirtemiyorum.Katılımcıların oturduğu yere göre maç her yerde olabilir.Halı saha çok :)

Umarım katılım çok olur hadi hayırlısı :)

Katılacaklar:

Barış Küçükpehlivan

Uğurcan Özdinç

Mahir Kaya

Kürşad Bahadır

Barış Argunşah

Fetullah Acar ?

Berkan Yavuz

Mert Keskek

Alihan İlter

.

Cevap: GSCimbom İzmir 1. Geleneksel Halı Saha Maçı | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

Ana, İzmir'de mi lan :(

Tugay katılır

Tuna şekerciler katılır

:)

Cevap: GSCimbom İzmir 1. Geleneksel Halı Saha Maçı | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

Yalnız hem 1. hem geleneksel nasıl oldu onu anlamadım :)

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

Root Admin abimiz başlığa ayarı çekmiş çok takılmayın :)

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

GSCimbom içerisinde geleneksel birşey varsa ilin kaç defa yaptığını değil organizasyonun kaçıncısı olduğu önemlidir.Bundan dolayı başlık değiştirildi. ;)

İnşallah ortaya bizlerinde desteklediği bir organizasyon çıkar.Ya istanbul hep Bursa Bursa bide İzmir'e gidilsin yahu :) Destek verin şuraya.

GSCimbom içerisinde geleneksel birşey varsa ilin kaç defa yaptığını değil organizasyonun kaçıncısı olduğu önemlidir.Bundan dolayı başlık değiştirildi. ;)

İnşallah ortaya bizlerinde desteklediği bir organizasyon çıkar.Ya istanbul hem Bursa Bursa bide İzmir'e gidilsin yahu :) Destek verin şuraya.

Vallahi Mustafa'cım İzmir'liyim ama maalesef gidemiyorum çünkü Kıbrıs'ta yaşıyorum. Olmadı bizim pederi göndereyim :)

Ankara'da yapmaya çok uğraşmıştık olmamıştı yahu :eek:

Deniz'i gönder yeter o tek başına :)

İnşallah olgunlaşır ve bu organizasyon İstanbul destekli olur.Ama kötü dönem okullar açılıyor işte.

İzmir tesis olarak çok uygun.Atakentte eşşek kadar büyük saha var.Bornova'da Langırtın tesisleri var.Bal ın yanında.Katılım az olursa Atatürk Lisesi'nin sahaları var.Var oğlu var :)

Hadi gelin yahu ! :D

Deniz'i gönder yeter o tek başına :)

İnşallah olgunlaşır ve bu organizasyon İstanbul destekli olur.Ama kötü dönem okullar açılıyor işte.

:)

İnşallah o günlerde gelecek.

Barış kardeş hemen cart diye olmaz bekle azıcık yaw :)

Katılanlar olacaktır. Al ben sana Tugay ve Tuna'yı verdim. Onlara PM at. Forumu açar açmaz görsünler mesajı

Rıza kardeş sende destekle bu konuyu gerekirse sen ulaş ama destekleyelim bu konuyu.İzmir gibi mükemmel bir ilimizde olsun bu organizasyon.

Rıza kardeş sende destekle bu konuyu gerekirse sen ulaş ama destekleyelim bu konuyu.İzmir gibi mükemmel bir ilimizde olsun bu organizasyon.

Tugay ve Tuna'ya PM attım. Bakıcam bakalım başka kim var:)

Edit: Tuna'yı bulamıyorum yaw listede. Tugay'a pm attım ama Tuna Şekerciler listede yok. İhraç mı oldu acaba yada kendisi mi sildi kaydını

Tugay'ın mazereti var katılamıyor :)

katilabilirim, belli degil...

olursa katılırım barış yaz beni ;)

Üst Alt