GSCimbom Geleneksel 19. Halı Saha Maçı | 22-23 Eylül | İPTAL | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 19. Halı Saha Maçı | 22-23 Eylül | İPTAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar öncelikle,

Saat ve tarih konusunda net bir şey yok. Yani bayramdan sonrası için bir haftasonuna koyalım. İlk aklıma gelen tarih 25 veya 26 Ağustos ama katılım oranına göre değiştirebiliriz tarihi.

Toplamda 18 kişi olacaksak Bostancıdaki klasik büyük halı sahada yaparız maçı. Daha az sayıdaki katılımda duruma göre Bostancı/Yenibosna gibi alternatif yerler değerlendirilir. Saha belirlendikten sonra ulaşım bilgilerini koyarız konuya.

Bayramdan sonraki haftasonu katılabilecekler ve katılan arkadaşlar uyan tarihleri yazarsa iyi olur, net bir sayı alalım.

Katılacaklar

1-Okan Çelik

2-Çağlar İpekli

3-Harun Arda

4-Cenk Yelkenci

5-Tamer Captain?

6-Namık Zengin?

7-İnan Yılmaz?

8-aKa Tuğberk aKa Uluç? :)

9- Semih Yüksel?

10-Yunus Can?

Cevap: GSCimbom Geleneksel 19. Halı Saha Maçı

Saha çok ters düşüyo bana.

Avrupa yakası olursa daha iyi olur diye düşünüyorum çoğu kişi Avrupa'dadır.

Şişli, Fatih gibi semtlerde yapılabilir.

9'a 9 olacaksa Bostancı gayet uygun. Avrupa tarafından zaten herkes toplanıp geliyor Kadıköy tarafına o yüzden sıkıntı olmuyor, yolculukta iyi. Kişi sayısı az kalırsa avrupa tarafına da geçilebilir zaten onda pek sıkıntı yok.

Kanka benle Tuğberk zaten kesin olarak yokuz, Tamer gelir mi bilmiyorum keza İnan'ın da mülakaları falan var o arada.

Bir de hava muhtemelen çok sıcak olur yapılacaksa bile akşam yapılması lazım o da karşıdan gelenlere uymaz ha sıcak sorun değil derseniz bizim Bursa'da yaptığımız gibi maçı yarıda bırakabilirsiniz.

Benim fikrim tabii bu, deneyin şansınızı. :)

çağlar ve namık niye soru işareti koyusonuz..1 hafta sonra yapalım uymazsa

Kanka benle Tuğberk zaten kesin olarak yokuz, Tamer gelir mi bilmiyorum keza İnan'ın da mülakaları falan var o arada.

Bir de hava muhtemelen çok sıcak olur yapılacaksa bile akşam yapılması lazım o da karşıdan gelenlere uymaz ha sıcak sorun değil derseniz bizim Bursa'da yaptığımız gibi maçı yarıda bırakabilirsiniz.

Benim fikrim tabii bu, deneyin şansınızı. :)

Siz nerdesiniz lan o gün konuştuğumuzda uyar gibi konuşmuştunuz? 1-2 hafta erteleyelim o vakit yine mi uymuyor? Eylül başı gibi yapsak?

Siz nerdesiniz lan o gün konuştuğumuzda uyar gibi konuşmuştunuz? 1-2 hafta erteleyelim o vakit yine mi uymuyor? Eylül başı gibi yapsak?

Ben Bursa'dayım olm :D Tuğberk Bodrum'a gidecek eylül başı falan dönecek. 4. hafta kiminle maçımız var hatırlamıyorum da o hafta olan maça denk getirilirse olabilir bir diğerleriyle konuşmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt