GSC Haber GSCimbom iOS Özel Uygulaması Yayında!

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi daha önce Android uygulamamızı duyurmuş ve iOS uygulaması için de çalıştığımızı belirtmiştik.Nihayetinde uygulamamız hazır ve kullanılabilir duruma geldi :) .Forumumuzun büyük bir çoğunluğu Tapatalk kullandığı ve kullanmaya alışkın olduğu için bu uygulamayı Tapatalk tabanlı özel bir sürüm olarak tasarladık.Yani mevcut tapatalk uygulamanızdan farkı uygulamamızın bize özel bir ikonu,bize özel ana sayfa rengi(orijinal kulüp rengimiz seçildi).Bu da üyelerimiz için rahat ve alışkın oldukları bir kullanım sunacaktır.

Uygulamayı bir süredir test etmek için ben kullanıyordum şimdi ise mağazada yayınlandı.Bir problem yok ancak herhangi bir problemde veya istekte bu konudan belirtebilirsiniz.iOS kullanan üyelerimizin kurmasını bekliyoruz.Hayırlı olsun :hat:

Uygulamamızın simgesi;

Uygulama içi ekran görüntüleri;

Uygulamamızın App Store ismi : GSCimbom Forum

Mağaza indirme adresi;

GSCimbom Forum on the App Store

Sizlerden ricamız mevcut tapatalk uygulamanızı kaldırıp artık kendi uygulamamızı kurmanız :) hepimiz için hayırlı olsun.

Kaan Tekin

Tecrübeli Üye
hemen kuruyorum. Elinize saglik.

Allah yar ve yardimciniz olsun bu davada

Kaan Tekin

Tecrübeli Üye
Güzel olmus kardesler.

Bi sorum olacak, sekmelerin dilini degistirebiliyormuyuz zaman cizelgesi falan yaziyor ya

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Ellerinize sağlık; güzel olmuş. Tapatalk a benziyor olması alışkanlık açısından güzel olmuş. Uygulamalarım arasında en başa aldım