GSC Haber GSCimbom iOS Özel Uygulaması Yayında!

İmza nasıl aktifleşiyor?
Ayarlar kısmından aktif ediliyor.

Arkadaslar siz de de akicilik problemi var mi? Mesela bi sayfada asagiya dogru gitmek isteyince sayfa hafif donuk donuk ilerliyor
Şaka bir yana Bende de aynı hocam umarım çözülür;)
Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum herhangi bir akıcılık problemi veya donma yaşamadım şimdiye kadar.iPhone 5S kullanıyorum bu arada.Sebebi nedir bilemiyorum ama uygulama kaynaklı değil diye düşünüyorum.

Uzun süredir bekliyorduk. Severek kullanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende bir süredir Android versiyonunu kullanıyorum çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler. Özellikle tapatalk gibi olmasını çok sevdim. Yalnız ufak bir sorun var, beğenme butonunu geri alamıyoruz arada yanlışlıkla bir çok kişinin mesajını beğeniyorum geride alamayınca öyle kalıyor.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bir süredir Android versiyonunu kullanıyorum çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler. Özellikle tapatalk gibi olmasını çok sevdim. Yalnız ufak bir sorun var, beğenme butonunu geri alamıyoruz arada yanlışlıkla bir çok kişinin mesajını beğeniyorum geride alamayınca öyle kalıyor.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizdede aynı şey oluyor renktaş. Olur olmadık şeyler beğeniliyor. Geri almak gibi bir durum yokmuş malesef

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kurmamış olanlar için up yapalım. Ayrıca güncelleme geldi uygulamaya app storedan görebilirsiniz.Belirgin bir yenilik değil sadece uygulama içi metaların düzenlenmesi.

Bildirimler biraz daha el altında olsa iyi olurmuş ama yine de güzel

Üst Alt