GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür

Aboooo coşmuş burası :D Ha ha fotolar bende tabi merak ettiniz dimi? :D Yav eve biraz geç geldim anca işte saatide 01:30 yapmışız ama :D Neyse geç olsun güç olmasın. Şimdi ekliyorum fotoları.

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür

Caner ile biz Ksk iskele önünde buluşup oradan beraber geçtik alsancağa. Ardından saat 16.30'u göstermişti artık ve Murat bizi store önünde bekliyordu. İzmir buluşması resmen gerçekleşmişti artık. Ardından ben foto çekmek istedim. Önce bir kendim dedim çekeyim ama o da ne kamerayı açmamışım. :D Ardından neyse aksaklık çözüldü ve kamerayı açmıştım artık sıra buluştuğumuz anı belgelemeye gelmişti. Bir güzel ayarladığımı sanarak çektim fotoğrafı. Ama o da ne sadece kendimi çekmişim :D:rolleyes::eek: Tabi ki pes etmek yok etrafıma bakınırken sonunda birinde karar kıldım ve "fotoğramızı çekermisiniz" dedim. Başlangıçta adam yüzüme öyle bakınca dedim n'oluyoruz ama meğerse adam turistmiş "foto foto" diyince bende "evet yes" dedim. :D Artık sonunda buluşma anının resmi çekildi. Murat da "thank you so much" dedi.

İşte o resim :

Sonra bir yerde oturmak için kordonda tura başladık. Ancak sanki herkes sözleşmş gibi yer bulamadık. Daldık kıbrıs şehitlerine ve sonunda bir yer bulduk. Caner'i daha önceden tanıyordum ama Murat ile ilk defa görüştüm ve gayet memnun kaldım. Keşke sayımız fazla olsaydı ama artıcağına inanıyorum. Bol bol Galatasaray hakkında konuştuk. Biraz FM muhabbeti yaptık. Benim açımdan çok güzel bir gündü.

Bu iki resimde oturduğumuz yerden:

https://img83.imageshack.us/my.php?image=fotoraf0105jg1.jpg

Resimlerin kalitesi için kusuruma bakmayın. Fotoğraf makinesinin pillerinin ömrü malesef bitmiş. Şarjdan alıp taktım ve çalışmadığını görünce bir şok durumu yaşadım çünkü artık pil alayımda şarj edeyim gibi bir vaktimde yoktu. Bu yüzden resimleri cep telefonu ile çekmek zorunda kaldık.

Mustafa kardeşim Allah senden de razı olsun ve bizde sana çok teşekkür ederiz. İnşallah 2009'da geldiğinde hep beraber olcaz.

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | 15:00 | Alsancak GS Store Önü

Arkadaşlar heyacanınızı ben de paylaşıyorum. Hem Galatasaray 'ı yakın zamanda şehrinizde ağırlayacaksınız hem de bugün? burada ortak zaman paylaştığımız birçok arkadaşı tanıyacaksınız.

Bu mutlu paylaşımı bol bol fotoğraflayıp bizimle paylaşın.

Sevgiler...

Bu mesajı ben nasıl atlamışım bilmiyorum. Çok teşekkür ederiz ve inanın sizlerin desteği olmasa bende ki bu hırs olmayacaktı. Çok teşekkürler.

bunuda benim telefondan çekmiştik ama gerçekten bir halı saha maçı düzenleyecek kadar kişi olsaydı çok iyi olurdu bence destek veren herkese teşekkürler sizlerin sayesinde yeni yeni kişilerlede tanışırız inşallah

Caner ile biz Ksk iskele önünde buluşup oradan beraber geçtik alsancağa. Ardından saat 16.30'u göstermişti artık ve Murat bizi store önünde bekliyordu. İzmir buluşması resmen gerçekleşmişti artık. Ardından ben foto çekmek istedim. Önce bir kendim dedim çekeyim ama o da ne kamerayı açmamışım. :D Ardından neyse aksaklık çözüldü ve kamerayı açmıştım artık sıra buluştuğumuz anı belgelemeye gelmişti. Bir güzel ayarladığımı sanarak çektim fotoğrafı. Ama o da ne sadece kendimi çekmişim :D:rolleyes::eek: Tabi ki pes etmek yok etrafıma bakınırken sonunda birinde karar kıldım ve "fotoğramızı çekermisiniz" dedim. Başlangıçta adam yüzüme öyle bakınca dedim n'oluyoruz ama meğerse adam turistmiş "foto foto" diyince bende "evet yes" dedim. :D Artık sonunda buluşma anının resmi çekildi. Murat da "thank you so much" dedi.

İşte o resim :

:D:D:D:D bula bula bide turist bulduk iyimi

Ne diyelim, sizi tanıdığımıza memnun olduk. :)

FTK ndaki Altay maçına da iyi bir organizasyon yapabilirsiniz diye umuyorum.

Herkese iyi pazarlar...

Ne diyelim, sizi tanıdığımıza memnun olduk. :)

FTK ndaki Altay maçına da iyi bir organizasyon yapabilirsiniz diye umuyorum.

Herkese iyi pazarlar...

emre abi olsun caner olsun gerçekten çok istekliler bu konuda ama onların çabası umarım boşa gitmeyecek:)

Resimleri büyülttüm:D:D:D

Ama baya büyük oldular ya:D:D:D:D

Sevgili arkadaşlar size ne kadar teşekkür etsem az.En çok sevindiğim yine tekrar edeyim.2.de 3 kişi oldunuz ve paylaşım her geçen gün büyüyecek.Ve inşallah ben geldiğimde de çok daha fazla kişiyle tanışım kaynaşma imkanımızda olucak:):):)

Tekrar çok ama çok teşekkürler:)

Resimleri büyülttüm:D:D:D

Ama baya büyük oldular ya:D:D:D:D

Sevgili arkadaşlar size ne kadar teşekkür etsem az.En çok sevindiğim yine tekrar edeyim.2.de 3 kişi oldunuz ve paylaşım her geçen gün büyüyecek.Ve inşallah ben geldiğimde de çok daha fazla kişiyle tanışım kaynaşma imkanımızda olucak:):):)

Tekrar çok ama çok teşekkürler:)

asıl ben sana teşekkür ederim mustafa abi sayende 2 yeni arkadaşım oldu senin desteğin sayesinde emre abi ve canerde hevesli bir şekilde bu organizasyonu gerçekleştirdiler çok güzel bir gündü gerçekten

Ya hakketten çok istiyorum gelmeyi.Bir an önce İzmir Ankara Bursa'da kaynaşma adına birlikde olmayı.:):):)

İple çekiyorum geleceğin günü ve seninde olacağın o organizsasyonu Mustafa.

Önce Ankara ve arkasından İzmir olucak Emre.Ayrıca gerçekten yaptığınız bu özverili buluşmayı bizlere yeni yıl hediyesini vermiş oldu.İzmir bir gün gelicek rekor buluşmalar ve organizasyonlara imza atıcak.Potansiyel var ama dışarı çıkmada bi sorun var.Gerçekten İzmir'li arkadaşlarımız ve Galatasaray'a gönül veren renkdaşlar var ama nedense çekingen kaldılar.İnşallah bunları aşıcaz:):):)

Özellikle Emre senin ve Caner'in cabaları müthiş buna destek olup

taşın altına elini sokan Murat'ı da unutmamak lazım tabi:):):)

Önce Ankara ve arkasından İzmir olucak Emre.Ayrıca gerçekten yaptığınız bu özverili buluşmayı bizlere yeni yıl hediyesini vermiş oldu.İzmir bir gün gelicek rekor buluşmalar ve organizasyonlara imza atıcak.Potansiyel var ama dışarı çıkmada bi sorun var.Gerçekten İzmir'li arkadaşlarımız ve Galatasaray'a gönül veren renkdaşlar var ama nedense çekingen kaldılar.İnşallah bunları aşıcaz:):):)

Özellikle Emre senin ve Caner'in cabaları müthiş buna destek olup

taşın altına elini sokan Murat'ı da unutmamak lazım tabi:):):)

nedemek abi büyük memnuniyetle gittim vallahi:)çok güzel vakit geçirdik muhabbet falan bayağı koyu iyiydi hele eve giderken alsancak sahilinde kendi kendime eve kadar sucuk gibi olurum dediğim anda ayağımın dibinde duran şemsiyeyi gördüm ya onu hayatım boyunca unutmayacağım Allahın işi işte:D:):)

İzmir GSstore buluşması çok güzel olmuş... Emegi gecenlere teşekkurler...

Üst Alt