GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz

Tarih: 27 Aralık Cumartesi

Saat: 15:00

Yer: Alsancak GS Store önü

Arkadaşlar kupa maçı öncesi bir buluşma düzenleyelim. İzmir olarak hep çok sessiz kalındı ve bu sessizliği bozmalıyız artık. Hem kupa maçı öncesi birbirimizi tanırız ard arda tanışma ve maç gibi iki güzel organizasyon yapmış oluruz. Bu buluşmayı da şu yüzden istiyorum katılım olmalıki maça ilgide artsın ve ileriki organizasyonlarda katılım daha da büyüsün.

GS store önünde buluşuruz ve ardından da popcorn veya başka bir yere gideriz.

Emre kardeş Fener derbilerinde genellikle ultraslanla toplanıyoruz ve baya kalabalık oluyoruz 100,150 kişi falan bekleriz...

Arkadaşlar geçenkilerde de söyledim şimdi de söylüyorum.Zor ve meziyetli bi olay başarıcaksınız.Ama mutlaka bir gün şu İzmir buluşmasında çok güzel karekler görücez yılmak yok.İkiniz bizim için 20 kişi gibi görünüyorsunuz.Yeterki fotolarınızı ve buluşma anlarınızdaki güzel dakikalırınızı burda bizlerle paylaşın...

Belki orda 2 kişi olucaksınız.Ama burda paylaşınca gelmeyen arkadaşlar imrenecek ve sonrasında çok daha güzel organizasyonlar olucak inşallah.

Her zaman yanınızdayım:)

olabilirde zaten işyerinden 14:30 da çıkıyorum mesela 15:00 biraz erken değil mi sizce ama kesin maçta olacağım

Uygun bir saat olmasada işlerini bitirdiğinde katılabilirsin Murat.Bu konuda Emre kesinlikle yardımcı olucakdır:)

Önemli olan parça parça değil hep beraber el ele kol kola olmak:):):)

Murat hiç önemli değil gerekirse telefonunu özelden bana ilet biz önceden buluşmuş olsak dahi sen gelmek iste olduğumuz yeri bilmesende ben seni gelir alırım merkez bir yerden. Ayrıca saatin erkenliğinden dolayı gelmekte zorlanacak başka arkadaşlar da varsa buluşma saatini biraz öteleyebiliriz. Yeterki katılım olsun arkadaşlar.

Mustafa kardeşim senin desteğin bize ilaç gibi oluyor zaten sana çok teşekkür ederim. Desteğini her zaman bekliyorum. Bu arada ara tatilde bir engel çıkmaz ise İstanbul'a geleceğim. Sizleri görmek çok hoşuma gider. Umarım benim İstanbulda olduğum tarih içerisinde bir buluşma olur.

Murat hiç önemli değil gerekirse telefonunu özelden bana ilet biz önceden buluşmuş olsak dahi sen gelmek iste olduğumuz yeri bilmesende ben seni gelir alırım merkez bir yerden. Ayrıca saatin erkenliğinden dolayı gelmekte zorlanacak başka arkadaşlar da varsa buluşma saatini biraz öteleyebiliriz. Yeterki katılım olsun arkadaşlar.

Mustafa kardeşim senin desteğin bize ilaç gibi oluyor zaten sana çok teşekkür ederim. Desteğini her zaman bekliyorum. Bu arada ara tatilde bir engel çıkmaz ise İstanbul'a geleceğim. Sizleri görmek çok hoşuma gider. Umarım benim İstanbulda olduğum tarih içerisinde bir buluşma olur.

Her zaman bu tarz organizasyonların sonuna kadar arkasında olucam:)

Emre sen yeterki gel İstanbul'a hiç sorun değil.Olmadı 2 kişi buluşuruz:)

biz elimizden geleni yapalım bugün salı daha 3 gün var belki bir kaç kişi daha çıkar çıkmazsada biz Emre abiyle buluşmamızı yaparız

tamam ben telefon numaramı atabilirim hakkatten çok iyi olur böyle forumda beraber Galatasarayın geleceğini tartıştığım renkdaşlarımda maça gitmek acayip zevkli olur doğrusu bu organizasyonda emeği geçen herkeze teşekkür ederim

İzmir'li renkdaşlar haydi bakalım.Gün ve gün artırarak bu organizasyonlar olucak nasıl başlarsa öyle devam eder.Güzel bir gün için hep beraber olmaya davetiniz var.Bakıp kaçmayın sizde sevince,mutluluğa ortak olun:)

Katılmak isteyen arkadaşlar Emre ile irtibata geçsin lütfen.Bu konu altından da devam edin ama haberleşme ve organize olmak adına Emre ile kontak halinde olun:)

Üst Alt