GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı

Geçen ay Sezen Aksu'nun "Gülümse" albüm kapağını avatar olarak kullandıktan sonra Erman Türker her zamanki espri anlayışıyla birkaç kere minik kuş demişti. Ama bu ay sevgili Nazan Öncel'in "Bir Hadise Var" albümünün kapağını avatar kullanıyorum. Farkına varsa eminim "Sokak Kızı" diyecek.

Yok yok minik kus iyi iyi.

Geçen ay Sezen Aksu'nun "Gülümse" albüm kapağını avatar olarak kullandıktan sonra Erman Türker her zamanki espri anlayışıyla birkaç kere minik kuş demişti. Ama bu ay sevgili Nazan Öncel'in "Bir Hadise Var" albümünün kapağını avatar kullanıyorum. Farkına varsa eminim "Sokak Kızı" diyecek.

Anladığım kadarıyla kendine sokak kızı diye hitap edilmesini istiyorsun ?

CQNpQmopAweMC7sIHddX6lTEYd4d_6NK4RZMDYw9_UPu4GYeo4cMRzInlZdRzEr9sg=s128

Yılın En Sinirli Üyesini seçiyoruz

Minik Kuş tamlaması itibari ile MK betimlemesine uyuyor (Ne dediğime dair en ufak bir fikrim yok yedir gitsin) o yüzden minik kuşum. Sokak Kızı ne allasen SK mı diyelim?

Üst Alt