GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler


Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizSon birkaç düzenleme eksik kalmış. Şu hatayı aldım;GSCimbom.COM

2010-03-24 06:01

Fatal error : SQL error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizBiraz daha iyi gibi duruyor ama henüz tam kaliteli bir tasarıma sahip değil gördüğüm kadarıyla.Lütfen bu mesajı da yanlış anlamayın tamamen GSC sitesini düşündüğümden yapıyorum, doğruları veya beğenmediğimiz şeyleri söylemez isek nasıl gelişir ki zaten bu site ?
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizEvet...

Haberleri ekliyoru(m)z...

Hata alıyoruz...

Portal Koordinatörümüz düzenleyecek inşALLAH...

Eksikliklerimizi giderdikten sonra daha kaliteli hizmet sunacağız...=)
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizTekrarlıyorum haberlere konulan resimler daha kaliteli olmalı diye düşünüyorum ayrıca alttaki kutucuklara otomatik küçülttüğünde pek hoş durmuyor..
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizEvet portala konan resimlerim daha kaliteli olması mümkün mü?
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizPortaldaki hatalar giderilmiştir. Haberlerde kullanılması gereken resim boyutlarını editörlere bildirmeme rağmen asıl boyutundan küçük resimler koyarak malesef bu görüntüyü ortaya çıkarmayı başarıyorlar :)
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizPortaldaki hatalar giderilmiştir. Haberlerde kullanılması gereken resim boyutlarını editörlere bildirmeme rağmen asıl boyutundan küçük resimler koyarak malesef bu görüntüyü ortaya çıkarmayı başarıyorlar :)Ben de bileyim ölçüleri, arkadaşları tekrar uyarayım. Bu basit hataları yapmamak için gerekirse yönetici topiğine sabit bir konu açar konuyu yukarıda tutarım.
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve Şikayetleriniz530*200px. minimum değerdir. Ayrıca sizden ricam yönetim panelindeki teknik konulara benden başka kimsenin girmemesi :)
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizGökhan abiye çok teşekkür ederiz :-)Hatalar yavas yavas düzelicektir... :-)
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizPortalda foruma yönlendirme için kullanılan yerin yazım şekli diğerleriyle aynı değil ona bir el atarsanız daha iyi olur bence :)forums-.gif
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve ŞikayetlerinizFarkındayız , biliyoruz...Komple düzenlenicek orası.
 
Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve Şikayetlerinizbence güzel.fakat biraz sadelik olursa daha iyi olur.çünkü bazen nerede ne var unutuyorum :)
 
Üst Alt