GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Cevap: GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Tespitler haklı, bir parça düzenliyorum.

Edit: Yapamadım sanırım biri loginken 2.nci birine müsaade etmiyor.

Portal çok güzel olmuş? Bana mı öyle geldi?

Bencede.Yeteri kadar sustuk.Hatta topluca basalım şu adilerin sitelerini

Siteye niye bir intro girişi hazırlanmadı? Fenerbahçe'nin Bornova'ya yenilerek playy off şansımızı yok ettiğine dair, niye intro hazırlanmadı? Adamlar bizim hakkımızda her türlü iğrençliği yaparken biz niye ses getirecek bir giriş,intro hazırlamadık?

İşin ilginç tarafı, onlar Bursaspor'a yatacaksınız derken, kendileri bizim play off şansımızı durdurmuştu düne kadar. Ama biz ufak bir açıklama ........... belki yaptık.. :(

Siteye niye bir intro girişi hazırlanmadı? Fenerbahçe'nin Bornova'ya yenilerek playy off şansımızı yok ettiğine dair, niye intro hazırlanmadı? Adamlar bizim hakkımızda her türlü iğrençliği yaparken biz niye ses getirecek bir giriş,intro hazırlamadık?

İşin ilginç tarafı, onlar Bursaspor'a yatacaksınız derken, kendileri bizim play off şansımızı durdurmuştu düne kadar. Ama biz ufak bir açıklama ........... belki yaptık.. :(

Konulacak intro .

GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetleriniz varsa alalım yoksa genel sohbete lütfen. :)

Böyle dersen

Bunu söylemeye hakkın yok Doğukan

İkisi de ters cevap yani :)

Ya olacak o kadar. Espri yapıyorum, takılıyorum :( Komikler-şakalar falan:)

Herkesde ters cevap, gider falan yapıyor millet birbirine..Herkes kas katı galiba bu forumda..İncelikten anlayan kimsee yok... :( Üzüntüm bu...:(

iyi ya hu bir daha yazmam... :bid::)

Üst Alt