GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom PORTAL Hakkındaki Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Cevap: GSCimbom Portal Hakkındaki Tebrikleriniz, Önerileriniz ve Şikayetleriniz

Son birkaç düzenleme eksik kalmış. Şu hatayı aldım;

GSCimbom.COM

2010-03-24 06:01

Fatal error : SQL error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

Biraz daha iyi gibi duruyor ama henüz tam kaliteli bir tasarıma sahip değil gördüğüm kadarıyla.

Lütfen bu mesajı da yanlış anlamayın tamamen GSC sitesini düşündüğümden yapıyorum, doğruları veya beğenmediğimiz şeyleri söylemez isek nasıl gelişir ki zaten bu site ?

Evet...

Haberleri ekliyoru(m)z...

Hata alıyoruz...

Portal Koordinatörümüz düzenleyecek inşALLAH...

Eksikliklerimizi giderdikten sonra daha kaliteli hizmet sunacağız...=)

Tekrarlıyorum haberlere konulan resimler daha kaliteli olmalı diye düşünüyorum ayrıca alttaki kutucuklara otomatik küçülttüğünde pek hoş durmuyor..

Evet portala konan resimlerim daha kaliteli olması mümkün mü?

Portaldaki hatalar giderilmiştir. Haberlerde kullanılması gereken resim boyutlarını editörlere bildirmeme rağmen asıl boyutundan küçük resimler koyarak malesef bu görüntüyü ortaya çıkarmayı başarıyorlar :)

Portaldaki hatalar giderilmiştir. Haberlerde kullanılması gereken resim boyutlarını editörlere bildirmeme rağmen asıl boyutundan küçük resimler koyarak malesef bu görüntüyü ortaya çıkarmayı başarıyorlar :)

Ben de bileyim ölçüleri, arkadaşları tekrar uyarayım. Bu basit hataları yapmamak için gerekirse yönetici topiğine sabit bir konu açar konuyu yukarıda tutarım.

530*200px. minimum değerdir. Ayrıca sizden ricam yönetim panelindeki teknik konulara benden başka kimsenin girmemesi :)

Gökhan abiye çok teşekkür ederiz :-)

Hatalar yavas yavas düzelicektir... :-)

Portalda foruma yönlendirme için kullanılan yerin yazım şekli diğerleriyle aynı değil ona bir el atarsanız daha iyi olur bence :)

forums-.gif

Farkındayız , biliyoruz...

Komple düzenlenicek orası.

bence güzel.fakat biraz sadelik olursa daha iyi olur.çünkü bazen nerede ne var unutuyorum :)

Üst Alt