GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin de gerekçelerinizi buraya alalım. 500 mesaj olduğunda kulübümüze ileteceğim, sesimiz duyulsun...Ben başlıyorum;ÇÜNKÜ; vizyonumuzu genişletti ve onunla kısa/orta/uzun dönemde başarılara ulaşacağımıza eminiz...
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;ÇÜNKÜ; uzun yıllardır takım bize bu derece keyif vermiyordu...
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Galatasaray tarihinin en iyi futbolunu oynatıyor.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;İnşallah.Sanırım yönetim bizden daha çok istiyor bunu.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü GS'yi disiplinli,disiplinli olduğu kadar neşeli yaptı.

Oyun sistemini düzeltti.

2000'den sonraki en iyi takımı ortaya çıkardı.. :)
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Frank Rijkaard,Frank Rijkaard oleeeey oleeeeey oleeeeeeey
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;5000 tane gerekçe bulmak zor olmaz mı :)
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü; Galatasaraylılığı ve Galatasaraylılık duruşunu sahada en iyi uygulayan, başta teknik ekip olmak üzere tüm takıma da uygulatan ve bu kadar kısa sürede de Total Futbol anlayışını takıma aşılayarak biz taraftarların yüzünde gülümseme ifadesini; oh be nağmelerini yaratan bir teknik direktöre sahibiz.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Abdullah Abi, 5 yıllık değil 10-15 yıllık falan imzalansın sorun yok :D
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü rakiplere saygılı, Derwall'dan sonraki en büyük devrimdir Rjikaard.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü;Galatasaray'ın adına yakışanı yapacağını ekibi ve uygulamaya çalıştığı sistem ile daha şimdiden herkese hissettiriyor.Galatasaray'ın geleceğini emin ellere teslim etmek için;Rijkaard ve ekibi ile 5 yıllık sözleşme yapılsın.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü kurduğu sistemle ileride bu takımı nerelere getirebileceğini tahmin edebiliyoruz.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü Galatasaray adına layık.. ;)
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü Türkiye'de olmayan bişeyi, rotasyonu uyguluyor :)
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü rakip takım taraftarını ''açtığım her yabancı kanalda manşet'' dedirtecek insan.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt