GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Kesinlikle 5 yıllık imzalanmalı Rijkaard gibi bir hoca bir daha çok zor buluruz her oyuncuyu nasıl kullanıcağını çok iyi biliyor.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünki günü degil gelecegi kurtarmayı düşünüyor
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü artık istikrar istiyoruz.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünki;kollektif futbolun nasıl olduğunu bir kez daha gösterdi.Eski huyların artık para etmediği,başarı için sadece tek adamlarla olmadığını,takım olarak başarı sağlanabileceğini tekrar göstermiş oldu bizlere.Reijkard barçada ronaldinho ve messi gibi yıldızların gölgesinde kalmadı,tam tersine onları yıldız yaptı ama insanlar onun kariyerini sürekli tartışdığı için işine son verildi.Şİmdi ise guardiola reijkardın yapmak istediklerini devam ettiriyor ve başarılı oluyor.Öncelikle isteğim reijkard ile alakalı bir ferguson yada wenger modelini kulübüze kazandırmalarıdır zira Galatasarayın önü açıkdır ve reijkard uzun vadeli bir sözleşme ile Galatasarayda kalmalıdır.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;ÇÜNKÜ; Sahada ne yaptığını bilen taktiği belli olan bir takım var..
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;çünki;kollektif futbolun nasıl olduğunu bir kez daha gösterdi.eski huyların artık para etmediği,başarı için sadece tek adamlarla olmadığını,takım olarak başarı sağlanabileceğini tekrar göstermiş oldu bizlere.reijkard barçada ronaldinho ve messi gibi yıldızların gölgesinde kalmadı,tam tersine onları yıldız yaptı ama insanlar onun kariyerini sürekli tartışdığı için işine son verildi.şimdi ise guardiola reijkardın yapmak istediklerini devam ettiriyor ve başarılı oluyor.öncelikle isteğim reijkard ile alakalı bir ferguson yada wenger modelini kulübüze kazandırmalarıdır zira galatasarayın önü açıkdır ve reijkard uzun vadeli bir sözleşme ile galatasarayda kalmalıdır.:005::005::005:
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Skibbe ile de böyle deniliyordu.Umarım bunda yanılmayız,ki sanmıyorum.5 bin mesaj zor değil ayrıca :). Bana bırakın ;).
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü kulübede duruşu taraftara güven veriyor.Denizli maçında geriye düştük.Bir an heyecanlandım.Sonra kameralar Rıjkaard'ı gösterdi.Herşey bitti.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü: Denizli maçında bile gol atınca yerinden fırlıyor,bu sevinçleri hoşuma gitti :D.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Sonuna kadar arkasındayız. Galatasaray'da bir efsane olcağını düşünüyorum.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;kredisi başarıyı getirmeye yetecek kadar sabrettirebilir bizi...
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;çünkü adı bile yeter bee:cool:
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü daha lig yeni başlamasına rağmen güzel oyun izliyoruz. Ayrıca benim geçmişte de sempatim vardı kendisine.
 
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;Çünkü ; bu takımın artık gerek teknik direktör konusunda,gerek kadro yapısı konusunda,gerek vizyon konusunda istikrara ihtiyacı var..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt