gscimbom sigarayı bırakma kulübü - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom sigarayı bırakma kulübü

monte carlo slender . tavsiye ederim . defalarca bırakıp da tekrar başlayanlar için bir laf vardır.
o yüzden hiç kasmaya gerek yok . kafada bitiremiyorsanız bırakmak için yeltenmeyin her defasında içerseniz iradenize olan inancınız biter başka alanlarda kendinize güveniniz azalır .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sigara içmem ama puro içerim , fener maçına bir tane püro saklıyorum ama stada nasıl sokarım bilemiyorum.

Alpay'a versem daha ilk kontrolde kaptırır :) Alp Basma

Sigara yı bırakmakta faydasını gördün mü ?

Mizahi bir kenara bırakalım. Eczane kalitesinde afyon, sigara yanında papatya çayı kalır... Vücutta Zara açısından.
3 sene bıraktım tekrar başladım. Pek bir faydasını görmedim sporcu birisi olduğumu için. Şimdi günde 3-4 tane içiyorum yakın zamanda tekrar bırakacağım. Benim için kolay böyle şeylerden uzak durmak. Ben can sıkıntısından psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için içiyorum.

3 sene bıraktım tekrar başladım. Pek bir faydasını görmedim sporcu birisi olduğumu için. Şimdi günde 3-4 tane içiyorum yakın zamanda tekrar bırakacağım. Benim için kolay böyle şeylerden uzak durmak. Ben can sıkıntısından psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için içiyorum.
O daha kötü.

İki içme/madde kullanım davranışı var.
Birisi kötü, negatif durumu iyileştirmek için kullanır. [ -1 +1 = 0]

Öteki Party/ Güzel anları daha güzelleştirmek adına kullanır. [0 +1 = 1]

İlki daha tehlikelidir.Ama ikiside bağımlı yapabilir tabiki.

Son düzenleme:
Sigarayı bırakmasak da Alemdar İbaret e destek vermek için 2 satır şeettirelim...

Adam '' sigarayı bırakalım arkadaşlar, çok zararllı bişey '' gibi vatana millete faydalı bişey dediği için başına gelmeyen kalmamış..:eek:ley:

Hollanda da olsam zuiver içerdim... ;) Tobacco resmen gereksiz bir olay.

Bilinçli kullanımı en güzel.
Ama çoğu kişi o Balance'yı korumayıyor...Burda ara sıra kullanım tehlikelidir.
Alkol hepsinden daha zararlı ona bakarsak ama toplumlar tarafından kabul gördüğü için uyuşturucu gibi görünmüyor. Ben ne kadar vücuda sağlığa zararlı madde varsa hepsinden uzak durmaya çalışıyorum. Sadece biraz zaman istiyorum. Kendimi dine, bileme ve felsefeye adayacağım.

Alkol hepsinden daha zararlı ona bakarsak ama toplumlar tarafından kabul gördüğü için uyuşturucu gibi görünmüyor. Ben ne kadar vücuda sağlığa zararlı madde varsa hepsinden uzak durmaya çalışıyorum. Sadece biraz zaman istiyorum. Kendimi dine, bileme ve felsefeye adayacağım.
Alkol zaten hiç anlamadım.
Tadı bok... Resmen alkol ile vücut zehirlenmesi yaşıyor ve bunu "kafa" olarak yaşıyorlar...ve bir daki sabah o zehirlenme merhaba çakıyor.

Biyoloji-Kimyasal Bilgim iyidir bu konularda.
Alkol toplumsal olarak böyle görünmese...çoktan resmen lanetlenmişti büyük ölçüde.

Üst Alt