gscimbom sigarayı bırakma kulübü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom sigarayı bırakma kulübü

Cevap: GSCimbom Sigara'yı Bırakma Kulübü...

Birden kesmek olmaz, azalta azalta yapmaya çalışacağım bu kez. ;) Hadi bakalım 1 Aralık uğur getirir, yani umarım.

1 Aralıgı Sigarayı bırakma bıraktırma ve bıktırma bayramı ilan ediyorum :)

Dumansız hava sahası için SİGARAYA hayır...

Valla alemdar kardeş ben de 2 hafta oluyor bırakalı.. Birbirimize destek olalım buradan.. Hikayelerimizi paylaşalım :)

Başlamadım ama,''Cimbom'' başlatır,''Gscimbom'' bıraktırır,slogan bu herhalde bu sene.

Yaklaşık 3 ay önce bıraktım. 5 senedir kullanıyordum bu mereti. Hayatımdan memnunum :p İradesi sağlam olan arkadaşlarımıza sigarayı bırakmak o kadar da zor gelmeyecektir. İnsan istedikten sonra üstesinden gelemeyeceği bir iş yoktur. Yeterki bırakmayı isteyin siz. ;)

10 ay oldu bırakalı, 6 sene fln içtim yaklaşık. 2 aydan sonra ben tam bir eşşekmişim diyorsun, öyle bir fark oluyor ki bıraktıktan sonra anlatılmaz yaşanır. :eek:

Dostlar...

Bırakacağız...

Başka yolu yok...

Birbirimize destek sağlayacağız...

Bol Bol Elma ve Karanfil sakızı tüketeceğiz...

Bu meretten hep beraber kurtulacağız...

Yaklaşık 11 saattir içmiyorum...

Düşünün ki Galatasaray maçını bile sigarasız izledim...:)

Ilerde cocugunuz olursa kucuk yastan "evlat senin astimin var, sigara falan icersen krize girer hoop diye olursun" falan diyin. Bana oyle yaptilar galiba o kadar etkili oldu ki sigaraya alerjim var. :eek:

Ilerde cocugunuz olursa kucuk yastan "evlat senin astimin var, sigara falan icersen krize girer hoop diye olursun" falan diyin. Bana oyle yaptilar galiba o kadar etkili oldu ki sigaraya alerjim var. :eek:

Hayri senin gibi birinin sigara içmemesi gerçekten hayret edilecek bir durum...:)

Kötü manada demedim...

Takdir edilesi...

Vallahi bravo...:)

Birden kesmek olmaz, azalta azalta yapmaya çalışacağım bu kez. ;) Hadi bakalım 1 Aralık uğur getirir, yani umarım.

Sigara birden bırakılır adem azalta azalta bırakırım demek bakın kendimi nasılda kandırıyorum demekdir.7 ay birde 3 ay olmak üzre iki defa bırakmışlığım var bunlarda birden kesmişdim.Sigarayı bırakdığımı farketmeyen biri kalkıp parlement uzatıyor bende alayım bari deyip yeniden başlıyorum sebebe bak ya sebep arıyor insan yemin ederim geri başlamak için.:D

Bu arada günde en fazla yarım paket içiyorum 3 günde 1 pakette oluyor.

Birde şu var. "Ben azalttım, 3 günde 1 pakete düşürdüm abi" Lan zehirin azı çoğu olur mu ? :D

Üst Alt