GSCimbom Site Kullanım Koşulları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GSCimbom sitesinden (kayıtlı üye olarak ya da olmayarak) hizmet almak için bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.
  1. GSCimbom'a bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) GSCimbom'a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.
  2. GSCimbom tarafından üretilen (video, yazı, resim, haber, ses dosyası) içeriklerin, kaynak belirtilmek koşulu ile alıntılanmasına, akan (streaming) videoların gömülü kodlarının başka sitelerde kullanılmasına GSCimbom tarafından izin verilmektedir. GSCimbom, paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır.
  3. GSCimbom, (i) Galatasaray Spor Kulübü, spor, internet ve teknoloji ile ilgili içerikler üretmek ve bunları internet üzerinden yayınlamak, (ii) üyelerinin yayınladığı Galatasaray Spor Kulübü, spor, internet ve teknoloji ile ilgili her tür içeriğe ortam sağlamak, (iii) tüm içeriklerini tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olarak kamuya sunmak amacı taşımaktadır.
  4. GSCimbom, ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir. GSCimbom, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
  5. GSCimbom, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. GSCimbom kullanıcılarının bilgilerinin gizliliğini beyan ve taahhüt eder.
  6. GSCimbom, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca GSCimbom hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde GSCimbom, hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve ilgili kullanıcıyı/kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
  7. GSCimbom, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunmaktadır. İleride herhangi bir zamanda, sunmuş olduğu servislerden ve içeriklerden bedelli ve/veya bedelsiz olarak yararlandırma hakkına sahiptir. Bedelli hizmetler ve abonelik türleri, GSCimbom sitesinde hizmetler bölümünde ayrıca belirtilmiş olabilir. Kullanıcıların ilan edilen abonelik sistemlerinden birini seçmesi halinde sunulan hizmet ve özelliklerini okuması gerekmektedir. Ücretli veya ücretsiz herhangi bir şekilde yararlanmada üye / kullanıcı, GSCimbom'un taahhüt ettiği hizmetten fazlasını talep edemez.
  8. GSCimbom, dileği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.
  9. GSCimbom'a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve GSCimbom servislerinin kullanılması halinde GSCimbom sorumluluk kabul etmemektedir.
  10. GSCimbom, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.
Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.GSCimbom Yönetimi işbu maddelerin üzerinde değişiklik yapma hakkını gizli tutar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt