GSCimbom Transfer TV yayında!


GSCimbom Transfer TV test yayınına başladı. Galatasaray ile adı geçen futbolcuların videolarını izleyebileceğiniz sitemizde yorum yapabilecek, videoya oy verebilecek, facebook ve twitter adreslerinizden paylaşabileceksiniz.tv.gscimbom.com adresini ziyaret ederek videoları izlemeye başlayabilirsiniz.
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!çok güzel olmuş ama bence çok az kullanılacak. yani siteye entegre olmadığı için, bizimle adı geçen adamları açıp youtube'dan izler herkes oturup da buraya girmez gibi geliyor bana.

ana foruma entegre edilse mükemmel olur. ne bileyim mesela haber sitelerinde oluyor ya belli bir kelime yazınca direk linke dönüşüyor.

mesela drogba yazınca değil de.

Didier Drogba şeklinde yazınca linke dönüşse o videoya?
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!Hayırlı olsun yeni sistem. Fakat buradaki videolar youtubedan alınmış videolar yerine siteye özel editlenmiş kesilip biçilmiş videolar olsa sanki daha orjinal birşey olur gibi :) Ellerinize sağlık..
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!Hayırlı Olsun. Yalnız video oynatıcı da ses göstergesinde ses seviyesi gözükmüyor. Ama yine de çok iyi olmuş.
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!Çok iyi düşünülmüş Hayırlı uğurlu olsun...İnşallah bu yeni sistemimizle Drogba'yı duyururuz...
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!Muhakkak yukarida "Forumlar" "Yeni Mesajlar" yazan yere bir butpn eklenmeli bunun icin kolaylik olmasi icin ozaman harika olur :) ellerinize saglik
 
Cevap: GSCimbom Transfer TV yayında!Daha neler!!! Forum iyice kendini aşmaya başladı. Helal olsun diyorum. Yakında canlı yayına falan da başlarsınız artık... :)
 
Üst Alt