GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

flf53.jpg

GSCimbom üyeleri tam 175 farklı film için oy attı, üyelerin en beğendikleri filmler listesi belirlendi.

İşte GSCimbom üyelerinin TOP 25'i !

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Fight Club'ı daha dün izledim. :D En sevmediğim film tarzı diyebilirim.Birde bilim-kurgu filmleri sevmem.

Braveheart'ın 10. olduğu listeye ben liste demezdim aslında ama neyse herkesin emeğine sağlık diyelim.

Vay be. En azından Esaretin Bedeli 1. sırada değil. O bile yeter :ayatollah:

Oy kullanamadım cezalıydım. Liste gayet iyi ama Goodfellas, 12 Angry Man, American History X, Apocalpytco, Cennetin Krallığı, Gladyatör, Into The Wild, Sherlock Serisi, Son İmparator, Truva, Black, Akıl Oyunları, Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi, Eşkiya, Gönül Yarası, Fil Adam, The Life Of David Gale, Snatch, Son Samuray, V For Vendetta ve Seven Pounds gibi filmlerden en az beşi bu listeye girmeyi hak ediyor diye düşünüyorum.

Arşivden izlenenler kısmından baktım epey yazmışım, çok eledim valla bu kadar oldu.

Daha detaylı listelere hazırlmaya başladığımda bunların bazıları o listelere girecektir. Şimdi açmadan hatırladığım kadarı ile Truva, V, 12 Angry Man gibi filmler 25-30 arası yerleşmişti gibi hatırlıyorum.

fight clubu ben ilk 10 a bile yazmamıştım herkes yazıcak diye ama :eek:

unuttuğum v for vanddettayıda mesala o top 25 e bile girememiş ilginç ilk 10 da bekliyordum onu herkesmi unutmuş acaba benmi göremedim

V For Vendetta 29. sırada tamamlamış baktım şimdi :)

Zamanla onlar da ortaya çıkacak dediğim gibi ama merak ettiğiniz film varsa bakayım sırasına.

Fight Club bence de 1. olmayı hak edecek kadar iyi bir film değil hatta abartı hayranlıktan dolayı listeme de almadım.

Öyle subjektif bakacaksak 3 Renk Serisi nasıl 150. sırada diye isyan etmem lazım benim. İlk 10'da olmalı kanaatimce :D

Ama öyle değil işte bu işler, genele hitap etmesi, yaygın olması gibi kriterler de önemli.

Eline saglik Ozgur.

Liste guzel. Ben mafya, korku ve savas tarzlarindaki filmlerin daha ust siralarda olacagini tahmin ediyordum, yanilmisim. Gscimbom ahalisi duygusal/drama tarzi filmeleri de bayagi seviyormus.

Öyle subjektif bakacaksak 3 Renk Serisi nasıl 150. sırada diye isyan etmem lazım benim. İlk 10'da olmalı kanaatimce :D

Ama öyle değil işte bu işler, genele hitap etmesi, yaygın olması gibi kriterler de önemli.

Aynen.Genelde popüler filmler daha çok izlendiği için üst sıralarda oluyor.Tabii herkesin sevdiği film tarzıda farklı olunca,bazı filmler geride kalıyor.Mesela Fight Club benim listemde son 10'da yer alır. :D

Üst Alt