GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konuda hem haksız ve bir yöneticinin kişisel sebeplerle ceza vermesine hemde forum içinde saçma yönetim ve gereksiz ihraçlara ve cezalara deyineceğim..

Gscimbomda iş öyle bir hal aldıki yöneticiler modlar istediği şekilde davranırken başta (Yunus can dublen meriç babacan ) olmak üzere üyeler 'gs' yi küçük yazsa uyarı geliyor.

Bu forum için gerçekten önemli kişiler olan Numan yılmaz Aysel aydın gereksiz yere İHRAÇ almıştır hatta Numan yılmaz bu tutuma isyan ettiği için İHRAÇ almıştır.

Bir yöneticiyle sadece aram bozuk olduğu için beni 'ırkçılık' gibi kendisinin bile inanmayacağı sebep üzerine sınırsız banladı..Ve hiçbir ırıkçılık unsuru yok tamemen kişisel sebepten tartışmamızın ertesi günü banladı.

Sağolsun uğur erdoğan isimli arkadaş onla uğraşma beni tehtid etmişti mod o senide banlar demişti ama dinlemedik.. :)

Sonra elinden geleni yapsada bu ceza yürürlüğe girmeyince 'hakaret' sebebiyle bir ay ceza aldım? Hakaretin sebebi nedir? Saygıdeğer !! Muhterem Meriç' efendiye msnden beni sebepsiz yere banlamasına kendini ne sanıyorsun demem üzerine vay cananına.Ne büyük kusur işlemişim

Bazı kişiler gerçekten kendini ne sanıyor gerçektende? Siz bir ülkeyi değil bir forumu yönetiyorsunuz bu lafı Rct erdoğana desem bi ceza almam haddinizi bilin.

Resmen kreş muamelesi var forumda sen onun saçını çektin 2 hafta sen ona salak dedin 1 ay bu nedir yahu?Zevk mi alıyorsunuz cezalardan egonuz mu tatmin oluyor?

Emir hayri sinan ve benim aynı anda cezasız olmam sayısalı tutturmam gibi bi ihtimal mesela.

Üye kazandığınızı bi şeyler öğrettiğinizi mi sanıyorsunuz?Size mi kaldı üslübümuzu davranışımızı düzeltmek?

Forumda gözlemlediğim herkes istediğine keyfi olarak ceza veriyor biriyle mi tartıştı moderatör? hoopp ceza alıyor -Buna defalarca şahit oldum

Angut dediğiniz antu bile sizden daha iyi forum yönetiyor.

Gscimbom yöneticileri kendini üyeler üstünde tutamaz.Forumda düzeni sağlarlar doğru ama bunu ''karanlık çağ'' yönetiminde değil kurallara uygun davranarak kendilerini üste çıkarmayarak.

Eski ingiltere gibi forumda Soylular(modaratörler ve adminler) halk(üyeler) tutumu var..

İkili tartışmalar sebeiyle bile ceza alınıyor bir hakaret küfür olmadıktan sonra isteyen istediği kişiyle tartışır?

Sadece Arda turanı savunduğum için 2 kere ceza aldım bu forumda.

Biz olmazsak siz 'hiçsiniz' bunu aklınızdan çıkarmayın bu forumu ayakta tutan üyelerdir.

Antuda Gsli olmakla aynı muamele görüyoruz zaten.Gider orda takılırım.

Zaten bu yazıdan sonra beni büyük ihtimal ihraç edecekler ve yazı görünmeden konuyu çöpe gönderecekler.Çünkü tıpkı eski çağda olduğu gibi yönetim eleştirilemez yasama yürütme tüm yetkiler ondadır onlara yan bakan banlanır ceza yer eleştirenin konusu kilitlenir.

Tüm bunlara ve bu konuya rağmen eminim yine kendinizi üste haklı çıkarmaya çalışacaksınız. AMA HAKSIZSINIZ..!!!

Açalım anket bakalım kim memnun bu tutumunuzdan?

Saygıdeğer kardeşim Emir satriani'nin bu konuda görüşlerini okursanız beni daha iyi anlarsınız

%100 böyle olsun demiyorum tabiki ama bu yazıyla modların ve adminlerin 'yetkilerinin' ne olduğunu öğrenmeleri için alıntıladım.

Takip ettigin baska forumlar var mi, ve bu forumu vasatin ustune cikarmak icin fikirlerini alabilir miyim? Ayrica, forumdaki Fener populasyonu hakkinda ne dusunuyorsun:

imha mi, yoksa imkan mi saglanmali?

Patron, adminlik yapageldigim 2 tane dev forum var. Biri Premiership forumu, biride Avrupa-genel futbol forumu. Bir adet Yankees forumundada mod'um.. Ve GSCimbom'u

vasatin üzerine çikarabilmek için bir çok fikrim var dürüst olmak gerekirse.. Fikirlerimi açiklayabilmem için böyle bir sans verdigin içinde saol kaptanim..

Simdi birkere; benim akillara zarar süper yüksek kalite forumlarda, modlar sadece modluk yapyyor.. Kisisellige asla dökülmüyor site..

Size modlarin neler yaptigini/yapmadigini, forumlarin az çok seklini semalini maddeler halinde söyliyim :

1. Modlarin ana görevleri; maç topiklerini düzenlemek, önemli haberlerin konularini açmak, gerekli konulari gerekli bölgeye tasimak, sohbet olasiligi digerlerinden yüksek topikleri

zamanli olarak pinlemek... Sabit pinlemis konu pek yok (maç günleri, predictionlar vs. hariç...)

2. Modlar, asla diger üyelerin mesajlarini editleme hakkina sahip digildir.. Adminlerde digildir.. Bu forum kurallarimizda yazar.. Hatta ilk cümle "Kendinizi istediginiz gibi

ifade edebilirsiniz, merak etmeyin, isirmayiz"'dir.. Çünkü, modlar, kendi düsünceleriyle örtüsmüyor diye, üyelerin mesajlarini editlemeye basladigi an, o is çigirindan çikar..

Orasi forum olmaktan çikar... Lütfen bu konuda biraz daha düsünceli davraniniztrak...

3. Üye banlama, ceza verme gibi bir durum asla yoktur, bu, bizce üyelere hakarettir ve sebebi ne olursa olsun (istisnalara deginecegim), bir üye banlanmaz, mesaj yazamama

durumunda birakilmaz, çünkü batili toplum düsünce, fikir ve ifade özgürlügüne inanir. However, üyelerin banladigi durumlar su sekildedir; foruma "spammer"'lar, yani

reklamcilar, saçmalayanlar, provokatörler üye oldu?u zaman, direkt banlanirlar.. Çünkü, forum, futbol forumudur. 1 mesajli siyasi provokatör, banlanir..(burada ise, biri

bir futbolcudan, yada birinden ho?lanmiyip onun hakkinda hafifte argo bir post atarsa, direk "provokasyon" damgasi yiyor.. What is this...ne bu yahu, meclis mi,

provokasyon sözcük öbeginin anlamina ufaktan bir göz atilmali..) diger banlama durumlari; mesela; bir üyeye tartisma disi(!) (yani durduk yerde) çok agir hakaret sonunda,

diger üye rahatsizligini bildirirse, agir hakareti eden üye, 1 haftadan baslayarak 1 aya kadar banlanabilir.. ama normal "f*ck off"

yada "u little shit", veya "just shut ur motherf*cking mouth u git grabbin arsehole" yahut "them gloryhunting bastards deserve this slop" gibi yaklasimlara gülünür geçilir..

yada örnegin üye olup ardi arkasi kesilmeksizin "lalalalalalalallalalalallaaaaaaaaaaaaaaalalalalal aaaaaaaa" yazan biri banlanir... Ancak örnegin,

500 mesajli bir üye, herhangi bir konuda fikrini paylasabilir, istedigi agzida kullanabilir.. Kisisel fikridir, saygi duyulur.. Tartismaya asla sinir konmaz.. Çünkü zaten,

forumun amaci budur.. GSCimbom'da ise, bir futbolcudan bahsedince, modlar, hosuna gitmedi diye keyfi banliyorlar... Malesef, batililar bu yüzden bize kötü gözle

bakiyor.. Mentalitenin degismesi sart... Daha dogrusu, böyle bir kural var mi bilmiyorum ama, forum kurallarinin degismesi sart...

4. Forumda argo'ya müsade edilir.. Sonuçta, insanlar oraya iyi zaman geçirmek için geliyor.. Örnegin biri bir espri yapar, alttaki mesajda "hah !f*ck off u little bastard "

yazar, Türkçe'ye "ya bi sie git mk peachi yaa " gibi çevrilebilir.. simdi bizce, bu hakaret.. Batilica, bu hiçbirsey.. Örnegin bir futbolcu çok fazla hakemi aldatmaya

yönelik hareket yaparak oyun oynuyor, gol pozisyonunda kendini yerlere atiyor.. O futbolcu hakkinda biri "oh him diving cunt, get the motherf*cken bastard out of our club"

yazabilir.. Türkçe'ye tercümesi "ne serefsiz herif ya sttr edin bu i**eyi kulüpten" seklinde olabilir.. Bunlar çok dogal seylerdir ve insanin o an söylemek istedigi seylerdir..

Sonuçta, burasi edebi bir forum digil. Futbol taraftarlari forumu.. Evet, ana avrat gidelim demiyorum ama küçük argolarda üye banlama gibi bir saçmalikta malesef birtek

burada görüyorum... Adam komigine giden bir?ey için "sie " yazyyor, 6 ay ban.. Ne bu yahu ? Seviyeden bahsediyorlar.. Lütfen girip o forumlarda,

ciddi bir tartismanin seviyesini görünüz.. Emin olun, agziniz açik kalacaktir.. Seviye, insani zorla ilkokul çocugu gibi yazmak zorunda birakmak digildir..

O tür konversasyonlar için, pembe dizi forumlari, kadinlar kulübü forumlari vs. mevcut zaten.. Kendimizi hiçbir sekilde ifade edemiyoruz yahu.. Ayrica,

(umarim bundan sonra olmaz, gerek kalmaz emme), ceza alan üyeler vs. için olan forumda kaldirilmali.. Böyle bir saçmalik olmaz.. Ne o nazi listesi gibi anlamiyorum..

Haydut mu bu taraftar ? Umarim bu banlama saçmaligi son bulur en kisa zamanda... Insanlari özgür birakin ki, katki ve kalite yükselsin... Bu taraftar sandiginiz gibi

ceza hakeden maymunlar toplulugu digillerdir, hatasindan ders almasi gereken 5 yasinda çocuklarda digillerdir... Lütfen birakin koca koca adamlara hakaret etmeyi yau..

Birakin.. Ha biri çok mu ileri gitti, ceza verirsiniz olur biter... Özgürlük verinki, gerçekten arzulanan bir forum olsun burasy... Forum olsun, krallik digil... Ayrica

unutmayiniz ; this is virtual ! helloow?

(kisisel not: burada fenere kötü söz kullandi diye banlanan üye biliyorum... arkadaslar, ne yapiyorsunuz ? NE YAPIYORSUNUZ ????? hersey tamam, buna çüsssss !)

5. Topik kilitleme ise, asla yoktur.. Mod, o konudan bahsetmek istemeyebilir, o topigin gereksiz oldugunu düsünebilir, yada bir sebepten ötürü istemeyebilir, ancak bir üye

o konudan bahsetmek istiyorsa, mod buna saygi duymak zorundadir.. Her ne olursa olsun, topik asla ama asla kapatilmaz.. Bu tür tutum, insanlarin canini sIkIyor, ve eglenmek

için geldigi forumdan uzaklasmasina sebebiyet veriyor... Unutmayiniz ki, modlarin üyelerden tek farki, mod oluslari ve forumu düzene sokma isini üstlenmis olmalaridir..

Üyelerin düsüncelerine sahip digillerdir ve onlara saygi göstermeye mecburdurlar.. Bundan baskasi, 3. dünya ülkelerinde mevcut...

Bir diger konu ise, GSCimbom'un IPB (Invision Power Board)'a geçmesi hayalim.. Izin çikarsa bu isi yapicam ve süper ötesi kaliteli bir forumumuz olucak...

Fener populasyonuna gelince; acilen imha saglanmali.. Burasi Galatasaraylidir.. Galatasarayli olarak kalmalidir... Eger site sahipleri çok istiyorlarsa, bir adet TSL forumu

kurabilirler.. Sirf fenerliler digil, diger TSL takimlarinin taraftarlarida girememeli.. Ancak Avrupali takimlarin taraftarinin girmesinde bir sakinca yok.. Ama fenerliler

için, acilen çözüm lazim.. ve bu çözüm : TERMINATION !!!
Sonuç olarak söyleycek çok şey var ama değişebileceğine inandığım bir şey yok.Tüm bu saçmalıklar canımı sıktığı için foruma girmeme kararı aldım.

Hoşçakalın..

Onur Albakar..

Not:Hiç değmeyecek bişey neden uğraşıyorum onuda bilmiyorum

Cevap: GSCimbom ve Karanlık Çağı Efendileri

Geleneksel cezadan sonra yakarış şenliklerimiz burada sona ermiştir. Bir başka yakarışta görüşmek dileğiyle.. Hoşçakalın.:)

Zavallısın meriç. :)

Sonra da uyarınca niye uyarıldım dersin.

Mod'a değil herhangi bir üyeye "zavallısın" ifadesini kullanmak doğru değildir. Şahsa hakaret. Hani bahsetmişsin ya o kadar ifade özgürlüğü vs. diye. İfade özgürlüğü eğer bir haksa hakaret etmekte bir o kadar hak değil. Kimse sana bu hakkı vermez.

Yazdıklarında senin yanında olduğum yerler olmuştu ufak tefek ama şu söylediğinden sonra bir daha düşündüm ki sen o kadar haketmişsin ki o cezayı şu yazdıkların ikinci bir cezayı dahi hakettiriyor.

Birde bir daha da girmeyeceğim dediğin an sözünün arkasında durmanı beklerdim. Yani o an "X" işaretine basıp çıkmanı. Ama görüyorum ki sen bunu yapabilecek kadar dahi dik duramadın.

"Güle Güle"

Lütfen bu zavallsın geyiklerine girmeden tartışacaksak tartışalım zira zavallı çok ağır bir ifade.

Bizzat şahit olduğum için söylüyorum yönetim kurulunda kimsenin egosunu tatmin etmek gibi fantastik istekleri yok , herkes canını tırnağına takmış çalışıyor. Gece gündüz demeden vs vs.

Hatta ben sana yönetim kurulu için hayatını yakma tehlikesi atlatmış , hala da o tehlikeli çizgide bulunan , sınavlarını , derslerini aksatmış bir çok kişi sayabilirim .

Yinede :

Yönetim kurulu düzeni sağlamak içinde olsa olması gerektiğinden bir " tık " daha sert.

Seninle yöneticiler arasındaki olayı bilmediğimden yorum yapmak istemiyorum. Herkese iyi akşamlar.

Sonra da uyarınca niye uyarıldım dersin.

Mod'a değil herhangi bir üyeye "zavallısın" ifadesini kullanmak doğru değildir. Şahsa hakaret. Hani bahsetmişsin ya o kadar ifade özgürlüğü vs. diye. İfade özgürlüğü eğer bir haksa hakaret etmekte bir o kadar hak değil. Kimse sana bu hakkı vermez.

Yazdıklarında senin yanında olduğum yerler olmuştu ufak tefek ama şu söylediğinden sonra bir daha düşündüm ki sen o kadar haketmişsin ki o cezayı şu yazdıkların ikinci bir cezayı dahi hakettiriyor.

Birde bir daha da girmeyeceğim dediğin an sözünün arkasında durmanı beklerdim. Yani o an "X" işaretine basıp çıkmanı. Ama görüyorum ki sen bunu yapabilecek kadar dahi dik duramadın.

"Güle Güle"

Moderatörünüzün buradaki alaycı tavrı tamamen doğru mu yani? Ve senin burada "Sözünde bile duramadın" gibi ucuz bir muhabbete girmen? Onur'a katıldığım yerler var.

Zavallısın meriç. :)

Off Onur Allah aşkına sanki devlet meselesi . Girmezsen girme nabayım yani.. Her ceza alan girmeme kararı alsa burada kimse kalmazdı. Zamanında bende saçma sapan şeyler yüzünden ceza yedim. Ama hiç bir yöneticiye saygısızlık yapmadım. Zavallıymışım..

Hıı oldu.

Moderatörünüzün buradaki alaycı tavrı tamamen doğru mu yani? Onur'a katıldığım yerler var.

Ben Meriç'i desteklediğimi hatırlamıyorum. Söyledim ya benim Onur'a katıldığım yerler vardı fakat şu yazdığından sonra fikrimin ne denli değiştiğini de yazdım.

Sanırım daha iyi okumalısın Ahmet.:)

Ayrıca Meriç'in de o yazıda alaycı tavrından çok yazdığı şeydeki doğruluk payına dikkatini verseniz daha iyi olmaz mı?

Biz bıktık bunlardan Ahmet. Şurda mod. olalı çok olmadı ama ben kaç tane ceza alıp döndüğünde foruma bombalayan üye gördüm hatırlamıyorum bile.

Eğer ceza alıyorsan ve bu cezadan memnun değilsen, foruma girmemeye itiyorsa seni o zaman kalkıpta cezanın biteceği günü bekleyip, foruma yazı hazırlayıp yönetimi eleştirmenin ve forumun göz önündeki bir üyesinden fikir alıp kendine kulis yapmasının alemi yok. Kimse kusura bakmasın.

Ben Meriç'i desteklediğimi hatırlamıyorum. Söyledim ya benim Onur'a katıldığım yerler vardı fakat şu yazdığından sonra fikrimin ne denli değiştiğini de yazdım.

Sanırım daha iyi okumalısın Ahmet.:)

Çok iyi okudum. Birinin bir sözünü yargılayacaksanız muhabbetin geneline hakim olman gerekir. Yani tamam diyelim ki adam yanlış birşey söyledi. Ama burada bir tahrik unsuru var mı? Bunlara bakmadan yargılayamazsın. Yargılarsan ben anlarım ki Meriç'e hak veriyorsun. Ayrıca yukarda da belirttiğim gibi sözünde bile duramıyorsun muhabbeti yapman çok çirkin.

Çok iyi okudum. Birinin bir sözünü yargılayacaksanız muhabbetin geneline hakim olman gerekir. Yani tamam diyelim ki adam yanlış birşey söyledi. Ama burada bir tahrik unsuru var mı? Bunlara bakmadan yargılayamazsın. Yargılarsan ben anlarım ki Meriç'e hak veriyorsun. Ayrıca yukarda da belirttiğim gibi sözünde bile duramıyorsun muhabbeti yapman çok çirkin.

Ucuz bir muhabbet mi?

Kalkıp bu kadar yazı yazıp, kulis yapıp kendine altına da "foruma girmeyeceğim" deyip en sona "hoşçakalın" yazmak ucuz bir muhabbet değil de benim yaptığım mı ucuz?

Ucuz muhabbet yaptıysam birşeye karşılık verdiğimdendir. Pahalı birşeye karşılık vermedim değil mi?:) Çok değerli birşey söyledi sanki. Öyle birşey diyorsun ki adamın tavrını göz ardı ediyorsun.

Önce sözünde durabilmeli ki sonra ben ona diyeyim ki " Adam Gibi" davrandı en ufak saygısızlık yapmadan şikayetini dile getirip çekti gitti. Ama nerdee....

adam, delikanlı gibi gelmiş içini dökmüş

çoguna katılıyorum, emirin yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum.

Ucuz bir muhabbet mi?

Kalkıp bu kadar yazı yazıp, kulis yapıp kendine altına da "foruma girmeyeceğim" deyip en sona "hoşçakalın" yazmak ucuz bir muhabbet değil de benim yaptığım mı ucuz?

Ucuz muhabbet yaptıysam birşeye karşılık verdiğimdendir. Pahalı birşeye karşılık vermedim değil mi?:) Çok değerli birşey söyledi sanki. Öyle birşey diyorsun ki adamın tavrını göz ardı ediyorsun.

Önce sözünde durabilmeli ki sonra ben ona diyeyim ki " Adam Gibi" davrandı en ufak saygısızlık yapmadan şikayetini dile getirip çekti gitti. Ama nerdee....

Arkamdan söylediğiniz laflara elbet cevap vereceğim.Bunun dışında forumda aktif olamayacağım ve tartışma bitincede tamamen çıkacağım zaten.

Meriç düzgün konuşsaydı bende düzgün konuşurdum.Ama herkese anladığı dilden konuşmak gerekir.

Meriçle barış özbek konusunda tartışmıştım kendisi barış özbekin futbolunu bırakıp 'alamancı kro ' muhabbetine girdi bende buna sinirlendim ve tartıştık.Ertesi gün 1 hafta önce yobo konusunda hayvan gibi güçlü ifadesini kullanmıştım neymiş ırkçılıkmış süresiz banladım meriç babacan tarafından bu tesadüf mü?Ben aynı ifadeyi lluganoyada kullandım.

Ucuz bir muhabbet mi?

Kimsenin adamlığını ölçüp biçmek kimseye düşmez. Yaptığı iş zaten ortada herkes kendi muhakemesini yapar. "Yahu hoşçakal demiş, şimdi cevap yazıyor" der ya da "İnsani bir durum, sadece bu mevzuuyla ilgilendiği için yadırgamadım". Ama bunu tutup yazmaz. "Adamlık" sonuçları çıkartmaz. Hele ki bunu "Yönetici" kimliğiyle yaparsa bunun yanında olmam gibi bir durum söz konusu değil. Forumun bir üyesi burada derdini anlatmaya, yanlış gördüğü birşeyi belirtmeye çalışmış. SAygısız, terbiyesiz bir ifade de kullanmamış. Kimsenin böyle bir durumla, geçmişteki olayları referans göstererek dalga geçme hakkı yoktur. Ha vardır. Sonuçlarına katlanırsın o zaman. Seviyeden falan bahsedersen adama gülerler:)

İnsanlar özgürlük uğruna her şeyi yapıyorlar. Genel düşünce; insanlar özgür değil.

Gelişmişlik mi neden oluyor bu köleliğe?

Özgürüz deyip başkaların özgürlüklerini kısıtlamayalım. Ve bunu konuyu kilitlemeyelim!

Düşünce özgürlüğü diyerek yanarak hophop koşanlar bu yapılanlar karşısında sükuttalar.

Yatsız hadiseleri yasaklarla düzeltemezsiniz, tam tersine tartışarak düzeltebilirsiniz.

Tartışma forumlarını önemsiyorum, sporun hele hele futbolun politikayla iç içe olduğunu düşünüyorum. Yani; tek başına taraftar olmak yetmez bu taraftarlığın toplumada bir faydası olması gerekir.

Ben yaklaşık 4-5 aydır bu forumdayım. Olaylar, maçlar hakkında çeşitli görüşlerim olmuştur. Bunları belirtirken üsluba özellikle dikkat etmişimdir. ( Bu dikkat forum kurallarından kaynaklı değil, İnsan ahlak kurallarından kaynaklıdır ki zaten olması gereken de budur ). Şahsen foruma aktif şekilde hizmet eden forum emekçisi arkadaşların son derece objektif olduklarını düşünüyorum. Bu düşüncenin sebebi sadece kendime bir zarar gelmemiş olması değildir.

Genelde keyfi, taraflı kararlar veriyorlar. Banlama ve silme yetkisi kötüye kullanılıyor. Bazı görevlilerin zaman zaman keyfi, yanlı karar verdiğini düşünüyorum.

Keyfi karar verilmiyorsada sorunlara müdahalede eksik davranılıyor..

'Onur Albakar' arkadaşa katılıyorum.

Onur ve Emirin yazdıklarını tamamına katılıyorum helal olsun.Size de eleştirilmek bu kadar koymasın demekki biryerlerde yanlış yapıyorsunuz da bu kadar şikayet geliyor.

Kimsenin adamlığını ölçüp biçmek kimseye düşmez. Yaptığı iş zaten ortada herkes kendi muhakemesini yapar. "Yahu hoşçakal demiş, şimdi cevap yazıyor" der ya da "İnsani bir durum, sadece bu mevzuuyla ilgilendiği için yadırgamadım". Ama bunu tutup yazmaz. "Adamlık" sonuçları çıkartmaz. Hele ki bunu "Yönetici" kimliğiyle yaparsa bunun yanında olmam gibi bir durum söz konusu değil. Forumun bir üyesi burada derdini anlatmaya, yanlış gördüğü birşeyi belirtmeye çalışmış. SAygısız, terbiyesiz bir ifade de kullanmamış. Kimsenin böyle bir durumla, geçmişteki olayları referans göstererek dalga geçme hakkı yoktur. Ha vardır. Sonuçlarına katlanırsın o zaman. Seviyeden falan bahsedersen adama gülerler:)

Yahu şu yazıda Onur'a hak verdiğim bir sürü yer vardı. Şimdi bu "Yönetici" sıfatı kötü birşey söyleyince öne sürülüyorda üye kötü birşey söylediğinde "yönetici" sıfatlı üye ılımlı yaklaştığında hiç dile getirilmiyor. Hep olumsuz durumlarda öne sürülüyor.

Neden iyi şeyler gözden kaçıyor.

Açıkçası şu söylediklerinde birkaç katıldığım kısmı dile getirip yönetimde konuşulmasını dahi sağlayabilirdim. Uğraştığım bir işim varken hemde forumda. Ama artık uğraşamayacağım. Yönetici'ye öyle bir ifade kullanılmış ama yöneticin tavrı sorgulanıyor. Yönetici o kişiye özel olarak yazmamış ki. Genellemiş.

Siz bunu göremiyor musunuz Allah aşkına ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt