GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk

Konuya şöyle girmek istiyorum;

Galatasaray yönetiminin görevi kısaca nasıl tanımlanır? Galatasarayın değerlerini ve menfaatlerini savunmak olarak tanımlanabilir.

GSCimbom yönetiminin bu konuda destek amaçlı benzer görevi olduğunu düşünüyormusunuz?

Bu forumda gördüğüm, Galatasarayın futbolcusuna ölüm dileniyor, yine Galatasarayın futbolculara çok basitce ve delili veya ispatı olmadan hakaretler ediliyor ve sonuç olarak kendi değerlerimizi ayaklar altına alıp bu değerlere sorumluluksuz zarar veriliyor, piyasası düşürülüyor.

Herkes kendi fikrini özgürce yazabilmeli ama bir çok yorum iftiradan öteye geçmemekle birlikte, bunlara karşılık herhangi bi yaptırım gerçekleşmiyor.

GSCimbom yönetimi, aynı zamanda Galatasarayın taraftarı olarak, kulübün haklarını savunmaya yönelik bu konulara dikkat etmemelimidir? Sonuçta Belhanda satılsın kampanyası, Gomis hain gibi yorumlar bu oyuncuların değerini yitiriyor ve muhtemel bir satışta maddi zarara uğrayabiliyoruz.

Bence bir çoğumuz fikir özgürlüğünü kullanarak belirli limitleri aşıp bilinçli şekilde oyunculara suçlamada veya hakarette bulunuyor. Benim düşüncem. Tabi özellikle bu arkadaşların bu konuya katılmamasını öngörüyorum ama benim GSCimbom yönetiminden dileğim, bu konuda sorumluluk alıp Galatasarayın haklarını savunmaktır. Bu yönetimle başlıyor.

Demin yine gördüm, Galatasaray başkanına orman çocuğu deniliyor. Artık birileri bir tavır koymalı ortaya. Sadece ceza olarak değil, mesela basitce iftira ve hakaret edenlere net tavır hissettirilmeli diye düşünüyorum.

Tabi bunun için raporlama olduğunu söyleyebilirsiniz ama bir çok üye aynı anda böyle yapınca, artık bazı şeylerin kontrol altında olmadığının göstergisidir.

Eleştiriye evet ama hakarete hayır.

Iyi niyetli kendi düşüncemi paylaşmak istedim.

Konu guzel de lafa girerken kucuk bir hata yapmissin

Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin görevi kısaca nasıl tanımlanır? Galatasarayın değerlerini ve menfaatlerini savunmak olarak tanımlanabilir.

Spor Kulubu Yonetimi ?

iyi niyetine saygım sonsuz

bizim yazmamızla futbolcunun değeri düşüyorsa,böyle piyasanın içine tüküreyim

bir de itiraf değil iftira yazacaktın sanırım

Güzel bir konuya parmak basıldı. Performans düşüklüğünden dolayı eleştirdiğimiz Selçuk'a burada çok ağır hakaretler edildi. Basit, hafif ifadelerle değil bayağı bayağı adama ağır hakaretler edildi.

iyi niyetine saygım sonsuz

bizim yazmamızla futbolcunun değeri düşüyorsa,böyle piyasanın içine tüküreyim

bir de itiraf değil iftira yazacaktın sanırım
Sosyal medya gücü diye birşey var. Mesela taraftar baskısı bile yönetimin bu istek doğrultusunda oyuncuları ucuz pazarlayabilir.

Hem maddi, hem manevi sorumluluk.

Güzel bir konuya parmak basıldı. Performans düşüklüğünden dolayı eleştirdiğimiz Selçuk'a burada çok ağır hakaretler edildi. Basit, hafif ifadelerle değil bayağı bayağı adama ağır hakaretler edildi.
5 senelik okkalı bir kontratı kaptıktan sonra ,performans olarak kamikaze dalışına geçmiş adama ne söylenmişse az söylenmiştir.

bizim terbiyeli olmamız için ilk önce onlar terbiyeli olacak

Bunun bu kadar basitce izin verilmesine şaşırıyorum bende açıkcası. Böyle kolay olmamalı. Mesela 32 gol atan adam zam istedi diye de 2 hafta sonra hain denilmemeli ama bu benim düşüncem tabi.

Oyuncu zam ister yönetim kabul etmez. Zaten ilişkiler bunun için vardır. Niye böyle garipseniyor anlamiyorum.

5 senelik okkalı bir kontratı kaptıktan sonra ,performans olarak kamikaze dalışına geçmiş adam ne söylenmişse az söylenmiştir.

bizim terbiyeli olmamız için ilk önce onlar terbiyeli olacak

Sertan Bey adama eleştiri yapılmadı; ağır hakaretler edildi. Onuruna, ailesine yönelik. Toplu bir eylem değil; bir kişinin yaptığı şeydi. Rapor üstüne rapor attım da silindi o mesajlar.

Eskiden galiz kufurler edenler disinda pek yaptirim olmuyordu fakat son operasyonla malum 2 kisi daha 1 er hafta kodese gonderildi

Bunun disinda satasmalar da onemli olcude azaldi , azalinca ve anlayis da devreye girince , uyeler de sakinlesti

Bu sorun da kismen cozuldugune gore forum disindakilere edilen kufur ve hakaretlere de sira geldi demektir

Boyle bir konu iyi oldu , ben de rahatsizim yuzune soyleyemeyecegi seyleri burada klavye basinda yapmayi marifet sayanlardan . Sadece kisilere degil , genel olarak kufur ve hakareti azalarak bitirmek lazim

Bunun bu kadar basitce izin verilmesine şaşırıyorum bende açıkcası. Böyle kolay olmamalı. Mesela 32 gol atan adam zam istedi diye de 2 hafta sonra hain denilmemeli ama bu benim düşüncem tabi.

Oyuncu zam ister yönetim kabul etmez. Zaten ilişkiler bunun için vardır. Niye böyle garipseniyor anlamiyorum.

İzin verilmiyor. Raporlandığında siliniyor. Selçuk İnan örneğinde yönetim hemen tepki vermişti. Silinmişti.

Yeri gelmişken şunu da eklemek istiyorum. Daha ağır küfürler Ali Koç'a da edilmişti, raporlamıştım. O mesajlara bir şey yapılmamıştı.

Bu heryerde oluyor , ben gomis resminin altinda neler okudum

En uc nokta olanlardan biri

Keske kasimpasa macinda dustugunde hic ayaga kalkamasaydin

Seklindeydi .. aslinda yazdigimiz konu gomis konusu degil ama bu sozu soyleyen hayvan kadar ona bunu soyleten de "sadece hafif bir elestiri" ile gecistirilemez kanaatindeyim

Gomisin yaptigi kulup tarihinde kac kez olmustur bilmiyorum .. bu kadar kisa zamanda bu kadar cok sevilen bir ismi kimse manyak degil 5 dk da satsin

Biri de sey yazmis

"Hakan hepcan kral adammis bosuna kizmisiz , maymun demisti eksik demis hain maymun demek lazim buna"

Yani bu pes denecek mesajlari ben kimse icin okumamistim bugune dek

Burası bi forum platformu , küfür edenler cezasını zaten yiyior bu konuda yönetim iyi calışıyor. Bu konunun açılış amacı birazda fanboyluk yapmak olmuş herif selcuğa edilen küfüre laf söylemiş aranızdan bir taneniz kalkıp selçuk bunu hak etmiyo diyebilirmi bunu diyen zaten selcuğa trübünde sövüyodur. Dişinden tırnağından koparıp maça gidicek destekleyecek gerekirse herşeyini vericek ama adam tarığa selcuğa küfür veya hakaret etmicek bal gibide eder valla. Bu kimseyi ilgliendirmez forum yönetimi uygunsuz görür banlar veya selcuğun kendisi görüp logları alıp mahkemeye verir. Ha forum içerisinde üyelerden hiç bir büyüğüme küçüğüme saygısızlık etmem hakaret etmem. Bizim taraftarımızın yapısında bu var başkan zaten hafifden kaşınmaya başladı orası ayrı orman cocuğu havada civa kalır böyle devam ederse maç takip konusunda veya transfer nöbeti konusunda sinirler gerilebiliyor bu her forum platformunda var siz bi donanımhaberin futbol bölümüne girin burda söylenenleri hakaret dahi algılamassınız.

Antuda azize söylenen şeyleri hatırlıyorumda bizim forum bu konuda bi çok yerden iyi valla.

Sinan'ın dediği doğru kurallar forum içinde nasıl uygulanıyorsa forum dışına da aynı şekilde uygulanmalı.

Kimse 3. kişilerden bize ne diyemez, hakaret edilen kişiler içinde mutlaka bir gün buradan da birinin tanıdıkları denk gelir.

Konuyu da sonuna kadar destekliyorum.

Net hakaret olmadığı sürece bir şey demek doğru değil.

Belhanda satılsın demekte ya da Gomis'e hain demekte açıkçası çok da problem yok.

Keramettin Bey Selçuk ve Ali Koç'a çok net hakaretler edilmişti. Çok uğraştım. Selçuk mesajları silindi ama Ali Koç hakaretleri en son kalmıştı. Sonra konu zaman tünelinde kaybolmuştu. Hangi konu olduğunu hatırlamıyorum. Mizahi küfürleri anlayışla karşılıyorum ki öylesi küfürlü muhabbetlerin içinde çoğumuz oluyoruz ama şeref ve namusa yönelik ağır küfürler vardı.

Kısacası bizden olmayanlara yönelik edilen küfürlere verilecek tepki, yaptırım konusunda pek bir fikir birliği olduğunu düşünmüyorum.

Net hakaret olmadığı sürece bir şey demek doğru değil.

Belhanda satılsın demekte ya da Gomis'e hain demekte açıkçası çok da problem yok.
Belhanda satılsın demek bir görüştür. Belhanda satılsın diye kampanya başlatmak itibarsızlaştırmaktır. Hain konusu tartışılır ama orda da itibarsızlaştırma söz konusu olduğunu düşünüyorum.

Bunun önüne geçilmeli çünkü kulübe zararı oluyor. Tabi Belhanda kampanyası forumla ilgili değil ama ben bazı şeyleri önlemek adına genel bir tavırdan bahsediyorum zaten.

Mesela Gomis konusunda bile onlarca hala satılmadımı bu arap diyerek küçümseme söz konusu olmuyormu? Belirli seviye çizgisini korumak gerekir.

Üst Alt