GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yönetimi ve Sorumluluk

Yaw gsc yonetimi kendi forumumuza tug dikti, onunlami ugrasacaklar.
Haftalardir adam gibi giremiyoruz foruma, 1 kere giriyorsun 5 kere sikinti cikiyor :s
Sayelerinde yavas yavas 'zaten girilmiyor' diye bakmaya bile usenmeye basladim

Yaw gsc yonetimi kendi forumumuza tug dikti, onunlami ugrasacaklar.
Haftalardir adam gibi giremiyoruz foruma, 1 kere giriyorsun 5 kere sikinti cikiyor :s
Sayelerinde yavas yavas 'zaten girilmiyor' diye bakmaya bile usenmeye basladim

Bu kadar şikayetçiysen girmek zorunda değilsin.

Forumun sunucusunu belirlemek ya da saldırıları önlemek, moderasyon ekibinin işi değildir ayrıca. Düzenli zarar eden bir yapıyı, güzel bir ortam var bozulmasın diye devam ettirmeye çalışıyoruz, biraz saygınız olsun.

Bu kadar şikayetçiysen girmek zorunda değilsin.

Forumun sunucusunu belirlemek ya da saldırıları önlemek, moderasyon ekibinin işi değildir ayrıca. Düzenli zarar eden bir yapıyı, güzel bir ortam var bozulmasın diye devam ettirmeye çalışıyoruz, biraz saygınız olsun.
Bu teknik olayın stabil çalışması için neler gerekli ? Personel Problemi mı, maddi problemler mı ...?

Bu teknik olayın stabil çalışması için neler gerekli ? Personel Problemi mı, maddi problemler mı ...?

Zarardan kaçmak mümkün değil şu şartlarda öncelikle.

İkinci husus ikisi de lazım, sürekli ilgilenecek birisi lazım daha doğrusu, herkes kendi hayatından feragat edip ayırdığı vakitle katkı vermeye çalıştığı için de sekteye uğruyor bazı şeyler.

Su bir kac ay evvelki degisiklik oncesi bu kadar sorun ust uste olmuyordu sanki

Acaba o degisim mi geri tepti ? Altyapi degisikligi

Geçen hafta kuzenlere gitmiştim, çalışma odasının kapısı açıktı ve üyeliği korumasız vaziyette öylece duruyordu..

ben değilde eve, komşunun küçük misafir çocuğu gelmiş olsa serverı bile silebilirdi.. Tabi ki burada kuzenimi suçlayacak değilim..

Bence asıl sorun modlarımızda, işlerini tam yapmıyor gibi geldi bana.. :unsure:

eskisi gibi mesaj düzeltmiyorlar ve üyeleri uyarmıyorlar bu sebeple forum kasıyor,:asd: onlarda mor bantlarıyla ninja gibi dolaşmaya devam ediyor :devilish:

demon_hunters___the_purple_ninja_by_outlaworange-d886i1e.png

Kuvvetle muhtemel, her ne kadar eski sistem ve şimdiki sistemin altyapısı ile ilgili bilgi sahibi olmasam da, bir kaç örnek verirsek mesela bazı değişken ve nesneler tanımlandığı tiplerden dolayı ram'i fala şişirir veya gerek olmayan yerde döngüye girmek de sistemi yorar veya bir yerde dikkatlerden kaçmış ama bir türlü göze çarpmayan bir bug.

Kesin diyemesem de büyük ihtimal sistem değişikliği etkiledi.

Su bir kac ay evvelki degisiklik oncesi bu kadar sorun ust uste olmuyordu sanki

Acaba o degisim mi geri tepti ? Altyapi degisikligi

Aydın Aslan denilen üye var günlerdir dikkatimi çekti, her sorulan sorudan kaçar ve konunun üstünü örtmeye çalışır. Diyaloğa girince sen Hakansın der.

Genel anlamda soruyorum, bu arkadaşın forumda görevi nedir? Şimdi onunla birlikte aynı profil çizen arkadaşlarımız elbette onu destekleyeceklerdir:

Ama bu arkadaş Galatasarayın her iyi futbolcusuna hakaret ve iftiralar atıyor. Demin başka bir üye Feghouliye hain denmesi sonrası ben Feghoulinin neden hain olduğunu sordum. Burda bile Aydın denilen üye araya girip, bunu savunup hain kelimesi fikirdir dedi. Yani kısaca, tutarsız şekilde Galatasaraylı futbolcuların hakkında negatif konuşulmasından hoşlanıyor.

Bomba akşam üzeri patladı:

Forum her çıkan dedikoduya inandığı için Aydın Aslan denilen üye twitterdan cok manidar bir twit taşıdı foruma destek amaçlı.

Twitin içerigi, yönetimin sürekli sadece resmi açıklamalara inanın demesini hatırlatıyor ve buna rağmen herşeye inanan taraftarlara sitem ediyor.

Yarım saat sonra 200 takipcisi olan GSkulis denilen biri twitterda Gomis hakkında yalan yanlış bilgi paylaşıyor ortaya çıktığı gibi, Aydın Aslan bunu firsata çevirip doğruluğunu sorgulamadan bile hemen Gomise yüklenip hakaretler ediyor.

Demin her yazılana inanmayın diyen Aydin kardeşimizin birden bu sergilediği tavır ne ifade ediyor?

Yönetim niye bu tip konulara değinmiyor? Sanki ortamı germe, algı yaratmak gibi bir görev üstlenmiş gibi bu arkadaş. Sürekli benim fikrim diyerek hakaret ediyor.

Bir Galatasaray taraftarı düşünün, Galatasaray taraftar forumuna her hafta izlediği futbolculara hakaret etmek, iftiralar atmak için girer. Bilemiyorum.

Sana mı kaldı milletin Galatasaraylılığını sorgulamak ne boş adamsın ?

Senden çok emeğim vardır bu forumda 2 yıldır üye olup millete ders vermeye kalkma.Bunu yapacak kişi sen misin ayrıca ?

Boş boş konuşmaya devam edebilirsin zira umrumda değilsin

Bu tavırlarım hoşuna gitmiyor olacak ki sabahtan beri ilgi çekmek için adımı kullanıyorsun yazık sana

@Erdem ASLAN

Ben @Aydın Aslan 'la Zamaninda cok tartistim, küfürlestik felan . Aydin'in kendi tarz'i vardir. Bi ara Selcugu (Kusura bakma ) yalamak icin Sneijderi yerden yere gömdü. O nu pek öyle ciddiye alma. He tassak felan gec demiyorum. Ama sacma sapan Trollemeyi sever. Burada kimse kimsenin GS'ligini sorgulayamaz. Zaten belli olsa Inan bana Bizim Adminler banlamakla birakmaz, iyi bir linc ederler ilk olarak. Meydana atarlar

Üst Alt