Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSCimbom Yönetiminden Duyurular


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Değerli GSCimbom.com ailesi,Dün birçoğunuzun malumu olan bir saldırı yaşadık ve kısa süreli de olsa forum erişimimiz, kendini Texas Grubundan tanıtan bir grubun "hack"leme girişimi sebebiyle kısıtlandı. Emniyet tedbiri kapsamında yönetici yetkilerinin iptali vb. yapıldığından, düzeltici aksiyonlara başlamamız biraz gecikmiştir, bu sebeple anlayışınızı rica ediyoruz.Üzülerek belirtmek isterim ki, dünkü saldırı sırasında forum duyurularının yeraldığı, medya grubu faaliyetleri (fanzin vb duyurular), üye röportajlarının olduğu ve Blog yazılarının konduğu alt forum olan "GSCimbom Forumları Hakkında" forumu silinmiştir.Bu sabah eski yedeğimize dönüp o mesajları kurtarma yoluna gitmeyi yada o alt forumu yeniden kurma alternatifini değerlendirdik. Yedeğe dönmenin, son 24 saatte yazılan mesajları kaybetme dezavantajının yanısıra, forumun saldırı öncesi duruma gelmesi riskini taşıması sebebiyle, alt forumu yeniden açma fikrini benimsedik. Buna istinaden blog yazıları, röportajlar vb elimizdeki kayıtlar sisteme yeniden eklenmeye başlanacaktır.Elimizde olmayan bu olumsuzluk sebebiyle sizlerden özür diliyor. Bu olumsuzluğa yol açanlar hakkında (elimizde tüm bilgileri mevcuttur) yasal işlem başlattığımızı bilgilerinize sunuyoruz.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularBaşımız sağolsun...İstanbul ve Marmara bölgesinde şiddetli yağışların sebep olduğu sel felaketinde hayatını kaybeden 31 yurttaşımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ise baş sağlığı ve sabır diliyoruz.GSCimbom.com
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDatabase 'imizde büyük sorunlar var. Forumu yeniden kurmamak adına uzman kişilere ücreti mukabilinde tamir ettirmeye çalışıyoruz ancak 2. kez sorun veriyor.Bu arada kaybolan mesajlar için çok üzgün olduğumu belirtmek isterim.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDatabase sorunları ile ilgili olarak sunucuyu optimize ettiriyoruz. Bunun sonucu olarak da sistemin hızlandığını siz de farkedebilirsiniz.Ara ara database error hataları almaya devam edebiliriz ama umarız sorunu kalıcı olarak çözeceğiz.Sabır ve anlayışınız için teşekkürler.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDeğerli Üyelerimiz,Radyo projemiz yönetim kurulu kararı ile sona ermiştir. Bugüne kadar radyo projesine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.SaygılarımlaTamer İpekgül

Yardımcı Koordinatör
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDeğerli GSC Üyeleri,GSC yönetimi olarak öncelikli hedefimiz, forumlarımızda kaliteli, kişilik haklarına saygılı, provaksyondan uzak ve seviyeli tartışmaların yaşanmasını sağlayacak ortamı hazırlamaktır. Bu hedef doğrultusunda, bir süredir forumda yaşanan rahatsızlık verici davranışların önüne geçebilmek ve burada bulunmaktaki temel amacı futbol ve Galatasaray konuşmak olan üyelerimizin daha aktif rol almasını teşvik etmek amacıyla gelen öneriler neticesinde yeni bir üyelik ve forum sistemi yapısına geçilmesine karar verilmiştir.Bu bağlamda yönetim tarafından aşağıdaki kararlar alınmıştır:

  • "Galatasaray Forumlarımız" kategorisinde yalnızca kaliteli ve ciddi, futbol merkezli tartışmaların yapılacağı yeni bir özel forum açılarak "Ali Sami Yen Forumu" olarak adlandırılmasına karar verilmiştir.


  • Ali Sami Yen forumuna şimdilik hiç bir üyemiz konu açamamakta, mesaj yazamamaktadır. Bu akşamdan itibaren, tecrübeli üyelerimiz başta olmak üzere üyelerimizin forum içindeki genel davranışları, futbol yorumları ve Türkçe kullanımları dikkate alınarak bu forumda mesaj yazmaya yetkili üyelerin belirlenmesine başlanacak ve bu foruma yazma yetkisine sahip üyelerin seçimi sürdürülebilir bir süreç olarak devam edecektir. Diğer forumlarda gerekli görülen konular yönetimin insiyatifinde Ali Sami Yen Forumu'na da taşınabilecektir.


  • Gheorghe Hagi Avrupa Forumu'nun ismi Gheorghe Hagi Avrupa Kupaları Forumu olarak değiştirilip, bu akşam oynanacak Panathinaikos - Galatasaray maçının ertesinde Metin Oktay Futbol Forumu'na alt kategori olarak taşınacak ve Avrupa Kupaları ile alakalı konular buradan tartışılmaya devam edecektir.


  • Metin Oktay Futbol Forumu'nun alt kategorisi olarak Maç Merkezi forumu açılmıştır. Bundan sonra takımımızın oynadığı tüm maçları, bu maçlarla ilgili istatistik ve yorumlarımızı bu forum üzerinden yürütüyor olacağız.


  • Mevcut yönetim forumunun adı, Adnan Polat Yönetim ve Projeler Forumu olarak değiştirilmiştir. Bundan sonra basında yer alan yönetim haberleri, ayrıca resmi sitemizde yer alan yönetim duyuru ve bilgilendirmeleri burada tartışılacaktır.


  • Turgay Vardar Medya Forumu'nun adı Turgay Vardar Medya ve Haberler Forumu olarak değiştirilmiş ve Metin Oktay Futbol Forumu'na alt kategori olarak taşınmıştır. Bundan sonra medyada yer alan tüm Galatasaray haberlerinin (elbette kaynak gösterilerek) bu forumda tartışılması planlanmaktadır. Yeni konu açarken bu noktaya dikkat etmenizi rica ediyoruz.


  • Metin Oktay Futbol Forumu'nda alt kategori olarak bulunan PAF, Genç Takımlar forumu "Arda Turan PAF ve Genç Takımlar Forumu" olarak değiştirilmiştir. Sadece futbolcu yorumları değil PAF, A2 ve Genç Takımlarımız ile ilgili haberleri de buradan tartışmaya devam ediyor olacağız.


  • Gündüz Kılıç Tarihi Anılar Forumu "Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu" olarak değiştirilmiştir. Galatasaray tarihi ile ilgili paylaşımlarımızı bu konu üzerinden yürütmeye devam edeceğiz.Yaptığımız bu değişikliklerin siz değerli üyelerimiz için daha seviyeli ve daha kaliteli bir tartışma forumu oluşturmak adına yapıldığını bir kez daha hatırlatıyoruz. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDeğerli GSC Üyeleri,Bildiğiniz üzere,forumlarımızı yapılandırma kapsamında değişiklikler yapıyoruz.Dün aldığımız kararla bugünden itibaren sizin de göreceğiniz değişiklikler şu şekildedir:-Sınırsız Muhabbet forumundaki konular son 1 aya göre taranıp Halit Gönül Muhabbet Alanı'na kaydırıldı.Sınırsız Muhabbet forumu Tozlu Sayfalar-Arşiv forumuna taşınıp,Halit Gönül Muhabbet Alanı'nın ismi GSCimbom Cafe olarak değiştirildi.-Anasayfadaki görünümü düzeltmek adına Temsilcilikler Forumu'ndaki İstanbul-Ankara-İzmir ve Bursa Temsilcilikleri'nin forumları alt forum olarak taşındı.-Gurbetteyim Forumu işlevselliğini yitirdiğinden Tozlu Sayfalar-Arşiv forumuna taşındı.Yaptığımız bu değişikliklerin tamamen siz üyelerimizin kullanım kolaylığını sağlamak adına yapıldığını belirtip konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.Saygılarımla.Kansu Vargün

GSCimbom Yardımcı Koordinatör
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDeğerli ÜyelerimizForumumuzda Moderatör, GSCimbom Radyo Sorumlusu ve Portal görevlisi olarak çalışan Nuri ÜLGER arkadaşımız görevlerinden istifa etmiştir ve yönetim kurulu tarafından istifası kabul edilmiştir.Kendisine verdiği hizmetler için teşekkür ederiz.SaygılarımlaTamer İpekgül

Yardımcı Koordinatör
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularSevgili GSCimbom'lular,Muhabbet Alanı'nın adının ve içeriğinin değişmesiyle birlikte, 'Ayın Üyesi' uygulamamız da son bulmuştur.Teşekkürler.GSCimbom Medya Kurulu Koordinatörü
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularBu arkadaşlarımıza, GSC 'ye katkılarından ötürü ayrıyetten teşekkür etmek istedim.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDün saat 09.00 dan, bu sabah 00.30 'a dek forumumuz kapalı kalmıştır.Sorun sunucu verimerkezinde yaşanan bir elektirik kesintisi olarak açıklanmıştır. Bu kesintide UPS 'in devreye girmemesi sebebiyle ethernet kartı ve kernell sistemlerinin (ne demek bilmiyorum :eek:) çöktüğü açıklanmıştır.2 hafta maçın olmadığı ve ligi olabildiğine özlediğimiz, hem de Fenerbahçe mağlubiyeti ve bizim derbi galibiyetimizin olduğu bir günde kapalı oluşumuzun büyük hit, reklam vs kaybının ötesinde prestij kaybı olarak bizleri üzmüştür.Elimizde olmayan bu aksaklık sebebiyle sizlerden özür diliyoruz.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularİstifaCaner Akdemirci, görevli olduğu GSCimbom Medya Kurulu'ndan istifa etmiştir. Kendisine bugüne kadar vermiş olduğu emekler için teşekkür ederiz.SaygılarımlaTamer İpekgül

Yardımcı Koordinatör
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDün akşamdan beri forumumuz misafir üyelere kapalıdır. Bilgilerinize sunarız.Forumu dışarıdan aktif olarak takip eden Galatasaray 'lılar, bu sebeple üye olmak durumunda kalmaktadırlar.Kendilerinden bu sebeple özür diler, anlayış göstermelerini talep ederiz.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDuyuruErtuğrul Yılmaz adlı yöneticimiz süper moderatörlüğe yükseltilmiş olup, GSCimbom Moderasyon Kurulu Koordinatör Yardımcılığına getirilmiştir. Kendisine yeni görevlerinde başarılar dileriz.Emre Alparslan adlı yöneticimiz ise GSCimbom Moderasyon Kurulu Koordinatör Yardımcılığı görevinden alınmıştır.SaygılarımlaTamer İpekgül

Yardımcı Koordinatör
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDuyuruModeratörlerimizden Osman Korkmaz, mevcut görevine ilave olarak, bugünden itibaren "Üye Sorumlusu" görevine de atanmıştır.Kendisine yeni görevinde de başarılar dileriz.GSCimbom Yönetimi
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDün geceden beri database hatasından dolayı kapalıydık. Onarım uzun sürdü, nihayet sizlerleyiz.Elimizde olmayan bu aksaklık için özür diler, hepinize iyi forumlar dileriz.
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDuyuruGSCimbom.com 'u daim kılma ve daha ileriye taşıyacak adımlar gerçekleştirme çalışmalarımız devam ediyor.Bu kapsamda, halen Abdullah TAŞAN ve Mustafa GÜRPINAR ortaklığında yürütülen GSCimbom.com, Kasım ayından itibaren değişken % oranlarda olmak üzere, Abdullah TAŞAN, Mustafa GÜRPINAR ve Yunus Can DUBLEN ortaklığına geçmektedir.Halen Yönetim kadromuzda bulunan Yunus Can DUBLEN 'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.GSCimbom Yönetimi
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularDuyuruGSCimbom 'da yeni rütbelendirme sistemine geçilecektir. Eski rütbe yapısı ise şu şekilde idi...

Ekli dosyayı görüntüle 820Buna göre;Elit Üye rütbesinin, şu anki yetkileriyle Galata Sarayı Efendileri 'ne dönüştürülmesi ve genel anlamda rütbelerde aşağıdaki değişikliklerin yapılacağını bilgilerinize sunarım.-> "Yeni Üye" (0-49)

-> "Sarı Üye" (50-249)

-> "Kırmızı Üye" (250-999)

-> "Parçalı Üye" (1.000-4.999)

-> “GSC Efsanesi” (>5.000)

-> "2288 Galat Üye (atama ile)

-> "Galata Sarayı Efendileri (atama ile)
 

Ekli dosyalar

Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularMilletleri Kurtaranlar; Yalnız Ve Ancak Öğretmenlerdir. Ögretmenden, Eğiticiden Yoksun Bir Millet; Henüz Millet Adını Almak Kabiliyetini Kazanmamıştır.

Mustafa Kemal Atatürk24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu OlsunGSCimbom Yönetimi
 
Cevap: GSCimbom Yönetiminden DuyurularSayın üyelerimiz,Kurban Bayramınızı kutlar, sıcacık GSC ailesini sizlerin oluşturduğunu belirtmek isteriz.Bayramlarda ve herzaman, sizin için var olduğumuzu hep hatırlamanız dileğiyle...GSCimbom.com Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt