GSCimbom'da 10. Yıl | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom'da 10. Yıl

s-7ffd2db79a0e826795fe42ed31d4f0a7d2f4d25a.gif

2006 olması lazım bende öyle hatırlıyorum

Hey gidi cm-facepack/logo araştırırken Oğuz Serdar'ın yan sitesinden görüp gelmiştim :D

Reklam'ı vardı koskocaman Galatasaray'ımızın internetteki kalesini açıyoruz diye
Aynen fenerli adminimizi de analım buradan xd SST'yi de hatırlar mısın? Bloğu da vardı "Bir gün dedim ki madem futbolu biliyorum başkalarına neden öğretmeyeyim?" tarzı bir giriş cümlesine sahip. "Futbol cahili" terimini de kendisinden öğrenmiştim.

İlk transfer nöbetim Cassio Lincoln içindi sonra kimler geldi kimler geçti ama o nöbetin tadı başkaydı.

Katılalım ihtiyarlar kulübüne o zaman
2 hafta kalmış 10 olmasına
Gerçi ondan öncesi de vardı ama ne oldu bilmiyorum

Aynen fenerli adminimizi de analım buradan xd SST'yi de hatırlar mısın? Bloğu da vardı "Bir gün dedim ki madem futbolu biliyorum başkalarına neden öğretmeyeyim?" tarzı bir giriş cümlesine sahip. "Futbol cahili" terimini de kendisinden öğrenmiştim.

İlk transfer nöbetim Cassio Lincoln içindi sonra kimler geldi kimler geçti ama o nöbetin tadı başkaydı.

Bloğun amacı Rijkaardı göndermek diyordu, kapatmış :asd:

S.Türkel'i hatırlamam mı

Neyse ki o gittikten sonra Hakan D. onun açığını kapatmıştı :D

Üst Alt