GSCimbom'da En Çok Tanışmak İstediğiniz Kişi/ler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom'da En Çok Tanışmak İstediğiniz Kişi/ler

Abdullah abi, Ertuğrul,Alaaddin,İnan,Mesut,Nuri daha kimler vardı unuttum ya çoğuyla tanıştım şu fotoğraftaki arakdaşlarla:

9619_155922032219_726237219_2603162_2014158_n.jpg

Şu anda Mustafa Abimle tanışmayı çok istiyorum, birde Aysel bacımız var tabi...

Cevap: GSCimbom'da En Çok Tanışmak İstediğiniz Kişi/ler

Hayri, SertaçMK, Refik, Adem Andiç, AÖG, Adil Cem Ekinci,Ender Akçay,Mert Erak, Onur H. Şimdilik bunlar geldi aklıma. Diğer tanımak istediklerimle tanıştım zaten. Ha bi de Şebnem :D

hayri cund :D gerçekten çok merak ediyorum gerçekte nasıl biri

Alemdar İbaret, Ertuğrul Yılmaz, Sertaç Murat Kılıç bir de Atakan var.

Ben Sertaç,Tarık ve Umut Sezer'i merak ediyorum en çok..

Diğer insanları az çok kafamda çizebiliyorum. :)

Eyüp Has, Adem Andiç, Yiğit Can Kaplan, Cenk Yelkenci ve Özgür Şener ile tanışmak isterdim.

Adem'le belki bu pazar tanışırım tesadüf eseri.

Eyüp Has, Adem Andiç, Yiğit Can Kaplan, Cenk Yelkenci ve Özgür Şener ile tanışmak isterdim.

Adem'le belki bu pazar tanışırım tesadüf eseri.

Semih en sevdiğiniz üyeler listenden çıkartmışsın beni farketmedim sanma:( Değer miydi Hakan Balta uğruna?

Soruya gelirsek;

Adem, Namık, Sertaç, Yunus, İnan, Onur, Hayri, Çağlar, Refik, Umut, Semih, Adil. Ve tabii pampam Sercan.

Toplu olacak tabii bu görüşme.

Ama Namık ve Adem'le oturup bir kahve eşliğinde sohbet etmek de iyi olur. Diğerleri kıskanmasın onlarla da Nevizade yaparız:(

Unuttuklarım olabilir:D

Belli bir sıralama olmadan;

Refik Akkülah

Onur Hayıroğlu

Sercan Üstün

Cenk Yelkenci

Ahmet Özgün Güven

Ender Akçay

Sertaç Murat Kılıç

Tarık Erkır

en çok tanışıp birlikte bir Nevizade vs. patlatmak istediğim adamlar. Unutmuş olabileceğim insanlar var bir de tanışma ihtimalimin çok az olduğu insanlar var Hayri Cund ve Serdar Burak reisler gibi.

Belli bir sıralama olmadan;

Refik Aküllah

Onur Hayıroğlu

Sercan Üstün

Cenk Yelkenci

Ahmet Özgün Güven

Ender Akçay

Sertaç Murat Kılıç

en çok tanışıp birlikte bir Nevizade vs. patlatmak istediğim adamlar. Unutmuş olabileceğim insanlar var bir de tanışma ihtimalimin çok az olduğu insanlar var Hayri Cund ve Serdar Burak reisler gibi.

:ays: Başa o notu düşmene rağmen kara listeye aldım. En son seninle tanışacağım artık.

Semih en sevdiğiniz üyeler listenden çıkartmışsın beni farketmedim sanma:( Değer miydi Hakan Balta uğruna?

Soruya gelirsek;

Adem, Namık, Sertaç, Yunus, İnan, Onur, Hayri, Çağlar, Refik, Umut, Semih, Adil. Ve tabii pampam Sercan.

Toplu olacak tabii bu görüşme.

Ama Namık ve Adem'le oturup bir kahve eşliğinde sohbet etmek de iyi olur. Diğerleri kıskanmasın onlarla da Nevizade yaparız:(

Unuttuklarım olabilir:D

Forumda en çok sevdiğiniz üyeler?' Alıntı:
Bireysel olarak tanışmadıklarımdan;

Onur Sayın

Adem Andiç

Eyüp Has

Yiğit Can Kaplan

Özgün Güven

Hayri Cund

Özgür Şener

Refik Akkülah

Adil Cem

Enes Sever

Tugay Arslan

https://www.gscimbom.com/forum/anket-forumu/29895-forumda-en-cok-sevdiginiz-uyeler_-11.html

:happynew:

Ahmet Özgün Güven, Hayri Cund, Semih Yüksel, Çağlar İpekli, Refik Akkülah, Onur İnce, Murat Durgun, Mert Erak, Alper Önal, Sertaç Murat Kılıç, Serdar_Burak, Muhammet Gülhan, İnan Yılmaz, Onur Hayıroğlu, Okan Damgacı, Merih İnce, Özgür Şener, Sercan Üstün, Umut Sezer, Sami Toprak, Alemdar İbaret, Atakan Kenar, Oğuzhan Yeşil, Tamer Kaptan, Tarık Erkır, Salman Arslan, Ender Akçay, Cenk Yelkenci, Adem Andiç, Gökhan Ecer, Uğur Bulut, Nuray Fahri, Namık Zengin, Cem Kılıç, Yunus Can, Salih Yılmaz Salih Erdoğan, Kansu Vargün, Kadir Safa Karakaş, Onur Yılmaz...

Bir bakışta aklıma bunlar geldi, koymakla koymamak arasında kararsız kaldım çünkü biliyorum ki birçok kişiyi unutacağım. Son zamanlarda pek aktif olmayan bazı reisleri de yazmadım ayrıca. Kimseyle tanışmadığım için liste biraz kabarık oldu galiba.

Ahmet Özgün Güven, Hayri Cund, Semih Yüksel, Çağlar İpekli, Refik Akkülah, Onur İnce, Murat Durgun, Mert Erak, Alper Önal, Sertaç Murat Kılıç, Serdar_Burak, Muhammet Gülhan, İnan Yılmaz, Onur Hayıroğlu, Okan Damgacı, Merih İnce, Özgür Şener, Sercan Üstün, Umut Sezer, Sami Toprak, Alemdar İbaret, Atakan Kenar, Oğuzhan Yeşil, Tamer Kaptan, Tarık Erkır, Salman Arslan, Ender Akçay, Cenk Yelkenci, Adem Andiç, Gökhan Ecer, Uğur Bulut, Nuray Fahri, Namık Zengin, Cem Kılıç, Yunus Can, Salih Yılmaz Salih Erdoğan, Kansu Vargün, Kadir Safa Karakaş, Onur Yılmaz...

Bir bakışta aklıma bunlar geldi, koymakla koymamak arasında kararsız kaldım çünkü biliyorum ki birçok kişiyi unutacağım. Son zamanlarda pek aktif olmayan bazı reisleri de yazmadım ayrıca. Kimseyle tanışmadığım için liste biraz kabarık oldu galiba.

Çok geniş...

bakmışsın...

Adil'ciğim...

Üst Alt