GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklama


Galatasaray taraftar sitesi GSCimbom'dan blog ve olayların başaktörü Antu.com'a açıklamaYaklaşık 7 yıldır ilk günündeki çizgisinden ödün vermeden yayın hayatına devam eden GSCimbom, bir blogun ve Antu.com üyelerinin yaptıkları açıklamayı şaşkınlıkla izlemekte.Basın mensuplarına saldıran, "Futbol şiddettir, futbol adam bıçaklamaktır" diye bağıran grubun hala kendilerini savunacak bir nokta bulmaları, GSCimbom'un ve üyelerinin kınadığı, spora ve futbola yakıştıramadığı olayları örnek göstererek durumu "siz de yaptınız"a getirmeleri son derecek komiktir.Örnek gösterilen olayların ardından forumlarımızda açılan konular ve üyelerin gösterdiği tepkiler halen erişilebilir durumdayken, "siz yaşanan diğer olayları savundunuz", "sıra size de gelecek" şeklinde bir açıklama yayınlamalarının dayanağı nedir?Madde madde yönelttiğiniz suçlamalara cevap vermek için çaba harcamayacağız. Galatasaray taraftarları ve GSCimbom yaşanan bu olaylara her zaman en sert tepkiyi göstermiştir, gösterecektir de.Fakat,

Unutulmamalıdır ki, ne Galatasaray taraftarları ne de bu ligin diğer 16 takımı işini yapan, en iyi kareyi çekmek için uğraşan emekçilerin canına kast etmemiş, özel güvenliklere tekme-tokat saldırmamıştır.Siz hala dün akşam yaşananları siz de yaptınız diye savunacaksanız bu ülkede birşeyler için gerçekten çok geç kalınmış demektir.Hak ettiğiniz yer Bank Asya 1. Lig bile değilken, Türkiye Futbol Federasyonu'nun dün akşam yaşananların daha da büyümemesi için takımınıza ceza vermeyecek olması malesef ki yarattığınız anarşi ortamından dolayıdır.Amacınıza insanları yaralayarak, ekmeklerini çıkardıkları makinaları kırarak ulaştınız.Tebrikler Fenerbahçeliler!
 
Cevap: GSCimbom'dan blog ve olayların başaktörü Antu.com'a açıklamaBen kısa bir süre 12numaraya takıldım ve hepsinin yüksek derecede manyak olduğunu gördüm. Dikkate almamak lazım. Şikeciler
 
Cevap: GSCimbom'dan blog ve olayların baş aktörü Antu.com'a açıklamaŞikeyi ve dünkü saha olaylarını savunmak kabul edilemez niteliktedir. Bunu herkes anlamalı.
 
Cevap: GSCimbom'dan blog ve olayların baş aktörü Antu.com'a açıklamaAngut toplulugundan baska birsey beklenmezdi zatenAllahin klavye delikanlilari.....Anca basini ta$larlar......$aibeli kulubun $aibeli angutlari
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaSiz de yaptınız ne demek ? Biz ne zaman yapmışız ?Kaldı ki biz de yapsak bile bizim de bu olayı yapmamız sizin doğru yaptığınızı mı kanıtlıyor ?Gerizekalılar.
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaSevgili üyelerimiz,Açıklamamızı desteklemenizi elbette isteriz ama (örneği egzejere edeceğim, böyle dediniz demiyorum) "vay içine ettiğimin bilmemneleri" tarzında değil.Bize fikri olarak katkı yapın. Konuyu bu beddualar yada hitaplarla okumak mümkün olmuyor. Bu durum GSCimbom 'un kalitesini de aşağıya düşürüyor.Bu sebeple katkı yapacak bir cümleniz yoksa mesaj yazmayın. Sizden isteğimiz bu.
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaBunlar meğersem insalığınıda kaybetmişler..Emekçilere kalkan elleriniz kırılsın.
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklamaçok güzel bir yazı tebrikler..bu fenerbahçeli taraftarların zekalarını hayata bakışlarını yaşam biçimlerini cidden anlayamıyorum çok garipler hertürlü pisliği yapıyorlar ve bunları yapmaktan gurur duyuyorlar geçmişteki helak olmuş kötü kavimler gibi bunlarında birgün başlarına bişey gelicek gibime geliyor çok anormal bir topluluklar. saygılar..
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaHak ettiğiniz yer Bank Asya 1. Lig bile değilken...Isimlerini dunya capinda karalama sonucunda ,insanliklarini bile yitirmis sizofren bir topluluk icin bir mesaj da ben birakiyorum.
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklamaangut .comun, ne mezunu oldugu ve yasının kac oldugu artık anlasılmaya baslandı, muhatap dahi alınmaya degmeyen bir site..
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaBahsi geçen blog ve antu haberi nedir? Bizim forumda var mı bu konular?
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a AçıklamaBalık baştan kokar , bu sitenin kurucularına bakmak lazım herşeyden önce..
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklamadünkü olayları savunmak karşılaştıkları durumları kabullenmek ve bu davranışları desteklemek anlamına gelmektedir.
 
Cevap: GSCimbom'dan Blog ve Olayların Baş Aktörü Antu.com'a Açıklamasikeyi savunanlari kinamak icin aciklama yayinliyoruz...sikeyi savunuyorlar halen inanilir gibi degil.
 
Üst Alt