GSCimbom'un En Minik Aslanı Kaan Hoşgeldin


Evet GSCimbom Ailesi,Allah nasip ederse tahmini olarak 7 Kasım 2012 tarihin dünyaya gelecek Minik Aslanımıza İsim arıyoruz.Şimdiden katılan herkese teşekkür ederiz.1.Kaan

2.Enes

3.EmirBu isimler için karar veremedik :eek:
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzKaan :yenieek:Allah analı babalı, uzun, sağlıklı bir ömür nasip etsin aslanımıza :)Bu arada Kağan olsa daha iyi olur gibi :D
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzAllah analı babalı buyutsun. Saglikli omru olsun..benim oyum emir'e. :)
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzVala bende karar veremedim, Kaan - Enes arasında gidip geliyorum. :)Bunun yüzden Emir diyorum. :)Her şeyden önce Allah sağlıklı uzun ömür versin abi, analı babalı büyütsün..
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim Arıyoruzisimlerin karaktere etki ettiğini düşünüyorum. bu yüzden kaan çok güçlü bir isim . bu yüzden kaan diyorum:ayatollah:
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzEmir Kaan yada Emir Enes veyahut Enes Kaan olsun.Arkadaşımız 10 sene sonra karar versin hangisini kullanacapına :ka21:
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzHepinize teşekkür ederim yorumlar için.

Bizdeki kararsızlık aynı şekilde forumda da devam ediyor :)
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzEnes dedim.Allah analı babalı büyütsün abi.Bahtı talihi açık olsun.
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzEnes soyisimle daha uyumlu sanki.Allah analı babalı büyütsün abi.
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim Arıyoruzİsimleri gördüğüm an Emir Kaan çağrışımı yaptı.Bence 2li kombinasyonları da eklenmeli ankete:DAnalı-babalı büyür, sağlıklı olur inşallah Mustafa abi.
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzEnes :) Akrep burcu olacak inşallah :DAllah analı babalı büyütür inşallah... :)
 
Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim ArıyoruzSağlıklı ve hayırlı bi evlat olur inşallah.İsim konusu çok önemli abi çocuğun ilerde sorun etmeyeceği bi isim koymayı ön planda tutun derim.
 
Üst Alt