GSdestek.com | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSdestek.com

Reklam güzel olmuş tamam da reklamı yapan kurum hoşuma gitmedi. Ensar mevzularından dolayı 2 senedir başka operatör kullanıyorum. Bunlarla işim olmaz artık istedikleri kadar reklam yapsınlar umurumda değil.

Reklam güzel olmuş tamam da reklamı yapan kurum hoşuma gitmedi. Ensar mevzularından dolayı 2 senedir başka operatör kullanıyorum. Bunlarla işim olmaz artık istedikleri kadar reklam yapsınlar umurumda değil.

Ensar olayına bende kılım. Tt kullanmam direk ensarın kökü onlar. Vodafone desen benim işime yaramıyor. Yoksa ifrit oluyorum ama mecburum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ensar olayına bende kılım. Tt kullanmam direk ensarın kökü onlar. Vodafone desen benim işime yaramıyor. Yoksa ifrit oluyorum ama mecburum
Ya mecburiyet olayı ayrı konu tabi ki ona bir şey diyemem. Ben de mesela telefonda başka operatör kullanıyorum ama evin interneti için mecburen Superonline fiber kullanmak zorundayım. Ondan kopamadım henüz. Bulunduğum bölgede uydu net falan olsa ona geçeceğim ama yok. Ya Superonline ya TTnet kullanmak zorundayım. Aynı bokun laciverdi işte değişen bir şey olmayacağı için şu an mecburen kullanıyorum.

Boykot yapacaksak elimizde hiçbir şey kalmaz. Bu İsrail’i protesto edip coca cola içmemeye ancak onun yanında onlarca İsrail malını kullanmaya benzer.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boykot yapacaksak elimizde hiçbir şey kalmaz. Bu İsrail’i protesto edip coca cola içmemeye ancak onun yanında onlarca İsrail malını kullanmaya benzer.
Temiz olmayan bir çok firma vardır muhakkak bilerek veya bilmeyerek kullandığımız veya kullanmak zorunda kaldığımız lakin bu mevzu biraz daha farklı bir mevzu. Konunun içeriğinden dolayı insanın midesinin bulanmaması mümkün değil. Olay patlak verdikten sonra takınılan tavır da can sıkıcı. Başka firmaların verdiği hizmetten memnun olmayıp veya güvenmeyip mecburiyetten kullananlar da olabilir. Ne olursa olsun kullanılmaz diye bir şey yok. Lakin kendi açımdan mümkünse uzaklaşmakta vicdanen yarar görüyorum.

Reklam filmi güzel olmuşta paketlerde sanki haybeye para veriyormuşuz gibi hissettim. Bilet forma falan dediği şeyler çekilişle şansa çıkarsa olacak galiba, diğer pakette olan hizmetlerde işe yarayacak hizmetler değil daha çok Turkcell'in kendi programlarına müşteri çekmesi gibi. Şöyle 500 dk 1 GB verse şampiyon pakette alırdım direk.

Üst Alt