GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GS Mobile geliyor...

''GSMobile'' 10 Nisan'da tanıtılıyor

Galatasaray Kulübü'nün mobil telekomünikasyon sektöründe ana sponsoru Avea ile birlikte hayata geçireceği ''GSMobile'', 10 Nisan Cuma günü İstanbul'da tanıtılacak.

Beşiktaş'taki Four Seasons Bosphorus Oteli'nde yapılacak tanıtım toplantısına, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany ve Avea'nın üst düzey yöneticisi Cüneyt Türktan'ın katılacağı bildirildi.

serpil ilkbahar

avea hattım vardı zaten

gs mobile kulağada hoş geliyor :)

5BİN sms olayı bunda da varsa neden olmasın.Telefonu zaten bi tek onun için kullanıyorum.

Bugün saat 00:00 da eğer resmi sitede bir tanıtım olmazsa beklemeyin bu hattı bu hafta hiç!

Medya Bilgilendirme | Basın Toplantısı

Galatasaray Spor Kulübü Mobil Telekomünikasyon sektöründe çok önemli bir hizmeti taraftarına sunuyor.

Kulübün 5 yıldan bu yana ana sponsoru olan Avea ile birlikte hayata geçirilecek “GS Mobile” 10 Nisan 2009 Cuma günü saat 11.00’de Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek bir basın toplantısı ile tanıtılacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Avea CEO’su Cüneyt Türktan ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri de toplantıya katılacaklardır.

Medya mensuplarına bildirilir.

Galatasaray Spor Kulübü

İletişim Koordinatörlüğü

Tartışmaya son nokta:D

Dünkü Galatasaray-Cras Basket Taranto maçında reklam panolarında GSMobile şeklinde reklamı da yapıldı.

Üst Alt